The Hotel Brussels
Dit elegante hotel ligt in een van de hoogste gebouwen van Brussel en biedt ruime kamers met grote ramen en een panoramisch uitzicht over de stad. U kunt gratis gebruikmaken van het spa- en wellnesscentrum met uitzicht op Brussel. Via de metrohalte Louiza, op 200 meter van de accommodatie, rijden er regelmatig metro's naar het centrum van de stad.
De stijlvolle kamers van The Hotel Brussels zijn voorzien van gratis WiFi. Ze beschikken allemaal over een gratis minibar, een grote flatscreen-tv en een eigen badkamer. Sommige kamers hebben ook een media-hub.
U kunt trainen in de moderne fitnessruimte, die is uitgerust met cardioapparatuur en gewichten, of ontspannen in de sauna. Beiden bevinden zich op 1 van de bovenste verdiepingen en bieden uitzicht op Brussel.
Het restaurant van het hotel serveert Europese gerechten. Er is roomservice beschikbaar, ook voor het ontbijt.
De Louizalaan, bekend om zijn boetieks en winkels, bevindt zich op 300 meter van The Hotel Brussels. Het is 700 meter naar het Magritte Museum en 15 minuten lopen en de Grote Markt met Manneken Pis. De internationale luchthaven van Brussel bevindt zich op 15 minuten van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Superior room | Toon prijzen | |
Twin | ||
Superior Twin Room | ||
Toon meer kamers. |
Radisson Collection Grand Place Brussels
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place Brussels nodigt u uit om een emblematisch hotel te herontdekken met opgewaardeerde faciliteiten, heringerichte kamers en twee nieuwe restaurants met originele culinaire concepten.
Dit hotel in het centrum van de stad biedt een zeer gemakkelijke toegang tot het centraal station van Brussel met directe verbindingen naar de luchthaven, de metro van de stad en de belangrijkste spoorlijnen van Europa (Thalys, Eurostar, ICE).
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place is gelegen op een prestigieuze locatie, dicht bij de belangrijkste recreatieve attracties zoals de Grand Place, Manneken Pis en het Magritte Museum.
Onze 282 stijlvolle kamers en suites combineren een strak hedendaags design met echt comfort, doordachte voorzieningen en verbeterde faciliteiten.
U kunt genieten van een heerlijk ontbijtbuffet in een unieke omgeving en gebruikmaken van onze restaurants Eneko Basque en Shanghai Kitchen.
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place biedt de ultieme sjabloon voor het hedendaagse leven - verenigd door modern design en uitzonderlijke ervaringen op het gebied van dineren, fitness, wellness en duurzaamheid.
Met 18 fris ontworpen en vernieuwde vergaderzalen, voornamelijk verspreid over het lumineuze atrium van het hotel, een toegewijd team van event professioneels en interne AV-partners, is het podium klaar om succesvolle vergaderingen te garanderen, van het begin tot het einde.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Aqua Hotel Brussels
Located in the trendy Louise/Toison d’Or area, close to the historical centre and the European Institutions, our brand new hotel combines up-to-date comfort and a welcoming atmosphere.
A surprise already awaits you in our entrance: the latest creation of “Studio Arne Quinze”.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Aris Grand Place Hotel
Welkom thuis !
Hotel Aris, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft Hotel Aris slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 100 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 50 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
55 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 100 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single | ||
Toon meer kamers. |
Renaissance Brussels Hotel
Het Renaissance Brussels Hotel ligt in het hart van de Europese wijk van Brussel. Het hotel biedt moderne geluiddichte kamers met een flatscreen-tv met kabelzenders en gratis toegang tot een binnenzwembad, een sauna en een fitnesscentrum. Het treinstation Brussel-Luxemburg bevindt zich om de hoek en in 5 minuten loopt u naar het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels off Grand´Place
Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op slechts 150 meter van de Grote Markt en Manneken Pis, midden in het historische centrum van Brussel. U wandelt in amper 5 minuten naar treinstation Brussel-Centraal en de winkelstraat Rue Neuve. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele hotel.
De hotelkamers zijn modern ingericht en uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv en satellietkanalen. Ook hebben alle kamers een badkamer met een bad en een toilet.
De hotelbar is elke dag van de week geopend en biedt verfrissende drankjes en een keur aan Belgische bieren. Het ibis Brussels off Grand'Place ligt in een gebied waar een grote verscheidenheid aan restaurants en cafés gevestigd is.
Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op 15 km van de internationale luchthaven van Brussel en op 7,5 km van het Atomium.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Novotel Brussels Off Grand Place
Novotel Brussels Off Grand Place is een van de hotels in Brussel op loopafstand van het historische Marktplein. Ons hotel ligt vlak bij het beroemde Manneken Pis, het historische centrum en de Royal St. Hubert winkelgalerij. Geniet van een van de vele restaurants in de Beenhouwersstraat of ontdek de smaak van beroemde Belgische bieren. U vindt het allemaal in de omgeving van Novotel Brussels Off Grand Place.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Atlas Hotel Brussels
Het Atlas Hotel Brussels beschikt over kamers met een flatscreen-tv en gratis WiFi. Het hotel ligt in het stadscentrum, op 5 minuten lopen van het Sint-Goriksplein met restaurants en designwinkels.
De kamers zijn voorzien van een minibar, thee- en koffiefaciliteiten en hypoallergene kussens en dekbedden. Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet verzorgd in de lichte ontbijtzaal.
De receptie is 24 uur per dag geopend. U kunt gratis gebruikmaken van de computer met internet in de lobby.
In 10 minuten lopen bereikt u de Grote Markt en in 5 minuten lopen bent u bij het metrostation Sint Katelijne. Daarvandaan reist u in 10 minuten naar de Europese Commissie en het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Thon Hotel Brussels City Centre
Thon Hotel Brussels City Centre **** is centraal gelegen in het hart van Brussel, op een steenworp afstand van de noordelijke zaken- en overheidswijk en de populairste winkelstraat van Brussel. Geniet van kleurrijke en moderne kamers en uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Thon Hotel Brussels City Centre is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn beschikbaar bij de receptie.
Eten en drinken
Neem een drankje aan onze hotelbar en probeer een van onze zelfgemaakte snacks en warme gerechten in de zelfbedienings-snackbar.
Conferentie faciliteiten
Het hotel heeft 13 kleurrijke en moderne conferentiezalen die plaats bieden aan maximaal 400 evenement-deelnemers.
Fitness en sauna
Een uniek kenmerk van het hotel is de bovenste verdieping waar u ons ontspanningscentrum vindt met een fitnessruimte en een sauna, beide met een panoramisch uitzicht op het stadscentrum van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Pentahotel Brussels Airport
LIGGING/BESCHRIJVING
Verblijft u op de luchthaven? Het gloednieuwe pentahotel is de slimste keuze die u kunt maken. Het vroegere hotel werd omgevormd tot iets dat opwindend en uniek is, met een zeer speciale pentasmaak. Intussen is deze mooie, culturele locatie, met vriendelijk personeel dat u ontvangt en u helpt bij het wennen aan de nieuwe omgeving, een briljante keuze voor vakantietrips of zakenreizen. Tot de geweldige buren behoren het hoofdkwartier van de NAVO en het Atomium van Brussel, dat slechts op een steenworp afstand ligt. U wordt helemaal niet vergeten! Bij penta wordt u de meest prestigieuze VIP ter wereld.
ACCOMODATIE
Onze 87 kamers in Diegem zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)
Check-in : vanaf 15uur , Check-out : tot 12uur
PENTALOUNGE
pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Courtyard By Marriott Brussels Hotel
Het Courtyard By Marriott Brussels biedt gratis toegang tot een sauna, een 24-uursfitnesscentrum, gratis WiFi in de openbare ruimtes, en een eigen restaurant en bar. Deze accommodatie is gevestigd op 10 minuten rijden van de luchthaven van Brussel en 6 km van de Grote Markt.
De kamers van het Courtyard By Marriott Brussels zijn voorzien van airconditioning, een zithoek, een bureau en een minibar. Ze beschikken over een flatscreen-tv met kabelzenders en hebben een eigen badkamer met een bad of een douche, gratis toiletartikelen en een föhn.
U kunt hier elke dag beginnen met een gezond ontbijt. Voor het diner kunt u terecht in het restaurant, dat internationale en Belgische gerechten serveert.
Het Atomium bevindt zich op 17 km van de accommodatie Het is iets minder dan 3 km naar het treinstation van Schaarbeek. Hier vertrekken regelmatig treinen naar het centrum van Brussel. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar op verzoek en tegen een toeslag.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel La Madeleine
Hotel La Madeleine is gevestigd in een historisch monument in het hart van Brussel, op slechts 200 meter van de Grote Markt. Een dagelijks continentaal ontbijtbuffet is beschikbaar in de ontbijtzaal. De kamers van La Madeleine zijn allemaal niet-rokers. Ze beschikken over een eigen badkamer en een tv. WiFi is beschikbaar in de kamers, maar gasten kunnen ook gebruik maken van de computer met internet in de lobby. Hotel La Madeleine biedt een 24 uursreceptie, een lift en een wasserette- en stomerijdienst. Het centraal station van Brussel ligt op 3 minuten lopen. Gasten kunnen Manneken Pis in 5 minuten lopen bereiken. Het museum Magritte ligt op 10 minuten lopen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Standard Double / Single | Toon prijzen | |
Executive Double/Twin | ||
Executive Triple | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Welcome
Gelegen in een rustige straat in het hart van Brussel bij Place St. Catherine - de oude vismarkt van Brussel en op 6 minuten loopafstand van het beroemde Grand Place vindt u het Hotel Welcome Brussel. Het hotel is zowel ongewoon als verrassend door het aanbieden van een echte wereldtour voor het veeleisende cliëntele, want elk van de 17 kamers vertegenwoordigt een land van de wereld. De kamers zijn uniek ingericht in de stijl van elk land met echte artefacten, sommige meegebracht door eerdere gasten. Dit is de magische plek met een droom voor de meest veeleisende mensen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
9Hotel Chelton
Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.
De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.
Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.
Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Eenpersoon Kamer | Toon prijzen | |
Standaard Dubbel of Twin Kamer | x 3 | |
Standaard Tripel Kamer | x 4 | |
Toon meer kamers. |
Van der Valk Hotel Brussels Airport
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Progress Hotel
Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.
In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.
De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.
Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.
Bijzonderheden van het hotel
Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Saint-Géry
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Single Room (12m²) - Internet, service & V... | Toon prijzen | |
Single | ||
Cosy Single Room Queen Bed (13m²) - Internet, s... | ||
Toon meer kamers. |
Alma Grand Place Hotel
Hartje Brussel!
Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
37 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single (SGL) | ||
Toon meer kamers. |
Kasteel Gravenhof
Kasteel Gravenhof is een historisch kasteel in Dworp, op 20 minuten rijden van het centrum van Brussel. Het biedt gratis WiFi en heeft moderne kamers met een flatscreen-tv.
Alle kamers hebben aardetinten en spotjes aan het plafond. De privébadkamers zijn uitgerust met een ligbad of een douche.
In de Gravenkelder, met gewelfd plafond, kunt u genieten van een hapje, een drankje of een maaltijd. Er wordt een Belgisch menu aangeboden.
Op het terrein vindt u een terras en een tuin voor wat ontspanning. De kinderen zullen zich zeker vermaken in de speeltuin.
Kasteel Gravenhof bevindt zich op 13 minuten rijden van het Haller bos en op 30 minuten rijden van de luchthaven van Brussel. De snelweg E19 ligt 1,5 km verderop.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Twin/double Deluxe | Toon prijzen | |
Single Deluxe | ||
Executive Room | ||
Toon meer kamers. |
Aloft Brussels Schuman
Het Aloft Brussels biedt moderne, chique kamers met gratis WiFi, op 550 meter van het Europees Parlement en op 700 meter van het metrostation Maalbeek. De metro brengt u in 15 minuten naar de historische binnenstad van Brussel. Het hotel heeft een fitnessruimte, en 1 keer per maand kunt u er genieten van het akoestische muziekprogramma Live at Aloft Brussels Schuman.
Alle kamers in het Aloft Brussels hebben hoge plafonds en extra grote ramen. Elke kamer is uitgerust met een koelkast, een groot bureau en gratis thee- en koffiefaciliteiten. De badkamers zijn voorzien van een ruime inloopdouche en spa-toiletartikelen van Bliss®.
Het Aloft ligt op iets meer dan 5 minuten lopen van het Jubelpark en het Jubelparkmuseum. De Grote Markt in het centrum van Brussel ligt op ongeveer 2 km van het hotel. De Raad van de Europese Unie ligt 450 meter verderop.
In de bar w xyz kunt u overdag terecht voor een drankje in een informele setting, en 's avonds zijn er cocktails en live dj's. Het zelfbedieningsrestaurant Re: Fuel biedt 24 uur per dag lichte afhaalmaaltijden en -snacks.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Single Room | ||
Single Room | ||
Toon meer kamers. |