Kasteel Gravenhof
Kasteel Gravenhof is een historisch kasteel in Dworp, op 20 minuten rijden van het centrum van Brussel. Het biedt gratis WiFi en heeft moderne kamers met een flatscreen-tv.
Alle kamers hebben aardetinten en spotjes aan het plafond. De privébadkamers zijn uitgerust met een ligbad of een douche.
In de Gravenkelder, met gewelfd plafond, kunt u genieten van een hapje, een drankje of een maaltijd. Er wordt een Belgisch menu aangeboden.
Op het terrein vindt u een terras en een tuin voor wat ontspanning. De kinderen zullen zich zeker vermaken in de speeltuin.
Kasteel Gravenhof bevindt zich op 13 minuten rijden van het Haller bos en op 30 minuten rijden van de luchthaven van Brussel. De snelweg E19 ligt 1,5 km verderop.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Twin/double Deluxe | Toon prijzen | |
Single Deluxe | ||
Executive Room | ||
Toon meer kamers. |
NHOW Brussels Bloom
~~~nhow Brussels Bloom is een ruimte waar kunst tot leven komt. Dit hotel ligt in de bruisende botanische wijk van de stad en ademt kunst in al zijn vormen. Een leeg canvas en cultureel centrum voor globetrotters, zakenreizigers en Brusselaars. Het ligt op slechts 15 minuten van de luchthaven van Brussel en het Noordstation, dicht bij het openbaar vervoer en op 15 minuten lopen van het historische stadscentrum.
-Nabij het cultureel centrum Le Botanique en de prachtige Botanische Tuinen
-Overdekte parkeerplaats op het terrein.
-Veel wandelroutes, restaurants en bars in de buurt
Elk van de 305 kamers van het hotel is ontworpen om op een kunstgalerie te lijken. Elke verdieping heeft een ander thema en u kunt een optie kiezen die bij uw stemming past.
-Enkele van de ruimste kamers in de stad.
-Drie kamers geschikt voor gehandicapte gasten
-Familiekamers beschikbaar, elk met twee grote bedden.
Op zoek naar een unieke locatie voor uw vergaderingen? nhow Brussel is wat u zoekt! Het combineert een inspirerende sfeer met moderne seminar- en evenementenruimten. Het etablissement biedt 13 zalen voor maximaal 350 personen.
Droomt u ervan om in een kunstgalerie te slapen? Dit is je kans! Verblijf in een van onze volledig gerenoveerde kamers en geniet van een nieuwe hotelervaring.
nhow Brussel. Hier en nu.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
9Hotel Chelton
Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.
De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.
Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.
Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Eenpersoon Kamer | Toon prijzen | |
Standaard Dubbel of Twin Kamer | x 3 | |
Standaard Tripel Kamer | x 4 | |
Toon meer kamers. |
ibis Brussels Centre Gare du Midi
Het Ibis-hotel Bruxelles Centre Gare du Midi ligt tegenover het treinstation Gare du Midi, vanwaar u de Thalys, Eurostar en ICE kunt nemen, en is slechts twee kilometer verwijderd van de Grote Markt. Het hotel heeft naast 225 ruime kamers met airconditioning ook een restaurant, bar met bediening van snacks 24u/24, twee vergaderzalen, draadloos internet en ADSL. Dit hotel ligt ideaal om Brussel te ontdekken of om van een ontspannen pauze te genieten tussen uw aansluitingen van het Zuidstation.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
The Hotel Brussels
Dit elegante hotel ligt in een van de hoogste gebouwen van Brussel en biedt ruime kamers met grote ramen en een panoramisch uitzicht over de stad. U kunt gratis gebruikmaken van het spa- en wellnesscentrum met uitzicht op Brussel. Via de metrohalte Louiza, op 200 meter van de accommodatie, rijden er regelmatig metro's naar het centrum van de stad.
De stijlvolle kamers van The Hotel Brussels zijn voorzien van gratis WiFi. Ze beschikken allemaal over een gratis minibar, een grote flatscreen-tv en een eigen badkamer. Sommige kamers hebben ook een media-hub.
U kunt trainen in de moderne fitnessruimte, die is uitgerust met cardioapparatuur en gewichten, of ontspannen in de sauna. Beiden bevinden zich op 1 van de bovenste verdiepingen en bieden uitzicht op Brussel.
Het restaurant van het hotel serveert Europese gerechten. Er is roomservice beschikbaar, ook voor het ontbijt.
De Louizalaan, bekend om zijn boetieks en winkels, bevindt zich op 300 meter van The Hotel Brussels. Het is 700 meter naar het Magritte Museum en 15 minuten lopen en de Grote Markt met Manneken Pis. De internationale luchthaven van Brussel bevindt zich op 15 minuten van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Superior room | Toon prijzen | |
Twin | ||
Superior Twin Room | ||
Toon meer kamers. |
Motel One
Het maakt niet uit of u een lange of korte trip naar Brussel maakt; uw Motel One voorziet u in de ideale basis voor een gevarieerde reis. Ontdek de charme van deze prachtige en internationale stad, en dat allemaal te voet. In een zeer korte tijd kunt het eeuwenoude Kathedraal van Sint-Michiel bewonderen, een bezoek brengen aan het Oude Stadshuis van Brussel of een wandeling maken door de culturele Beenhouwersstraat.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel La Vieille Lanterne
Het kleine, door een familie gerunde hotel La Vieille Lanterne ligt schuin tegenover Manneken Pis in het centrum van Brussel. Het beschikt over eenvoudige maar functionele kamers met gratis WiFi.
De kamers van La Vieille Lanterne hebben ouderwetse afbeeldingen op de muren en glas-in-loodramen. Alle kamers zijn ook voorzien van kabel-tv en een moderne badkamer.
La Vieille Lanterne ligt op 400 meter van de Grote Markt en het Museum van Cacao en Chocolade. Het metrostation Bourse ligt op 5 minuten lopen. Het Magritte Museum ligt op 10 minuten lopen van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
tweepersoonskamer | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Courtyard By Marriott Brussels Hotel
Het Courtyard By Marriott Brussels biedt gratis toegang tot een sauna, een 24-uursfitnesscentrum, gratis WiFi in de openbare ruimtes, en een eigen restaurant en bar. Deze accommodatie is gevestigd op 10 minuten rijden van de luchthaven van Brussel en 6 km van de Grote Markt.
De kamers van het Courtyard By Marriott Brussels zijn voorzien van airconditioning, een zithoek, een bureau en een minibar. Ze beschikken over een flatscreen-tv met kabelzenders en hebben een eigen badkamer met een bad of een douche, gratis toiletartikelen en een föhn.
U kunt hier elke dag beginnen met een gezond ontbijt. Voor het diner kunt u terecht in het restaurant, dat internationale en Belgische gerechten serveert.
Het Atomium bevindt zich op 17 km van de accommodatie Het is iets minder dan 3 km naar het treinstation van Schaarbeek. Hier vertrekken regelmatig treinen naar het centrum van Brussel. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar op verzoek en tegen een toeslag.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ZOOM
Ontbijt : 15€ (7.5€ voor jongeren (-12 jaar) Extra bed (in de XL kamers): 20€
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double Room | Toon prijzen | |
Double XL | x 3 |
Hotel des Colonies Brussels by Mercure
Een opmerkelijke combinatie van charme en moderniteit
Een van de juwelen van het Brusselse hotelwezen sinds 1906
Dit historische hotel is gelegen in het hart van Brussel, vlakbij een van de meest authentieke en trendy wijken van de Europese hoofdstad. Het hotel ligt op een bevoorrechte locatie, op een steenworp afstand van modeboetieks, kunstgalerijen, belangrijke culturele bezienswaardigheden en veel van de beste restaurants van Europa.
Het hotel heeft 97 kamers. Alle kamers zijn volledig opnieuw ontworpen, stijlvol ingericht en voorzien van de modernste faciliteiten in 2019.
Dit historische hotel, gebouwd in 1906, is een echt juweel van Brussel. De architectuur weerspiegelt een unieke stijl en een rijk historisch erfgoed.
Geniet van een aangenaam verblijf in dit hotel dat de charme van weleer combineert met de nieuwste technologieën in een intieme en privé-sfeer.
Bijzonderheden van het hotel
Downtown Brussels - op enkele minuten van de belangrijkste winkelcentra, musea, uitgaansgelegenheden, zaken- en financiële districten van Brussel, in de buurt van al het grote openbaar vervoer. Volledig gerenoveerd in 2019, één van de weinige historische hotels in Brussel. Volledig uitgeruste conferentie- en vergaderzalen Gelegen op het Rogierplein in het hartje van Brussel. Gepersonaliseerde service en zorg voor elke klant Ruime kamers gerenoveerd in een art-deco stijl Gratis Wifi in het hele hotel Niet-rokers hotel Dieren niet toegestaan
Ideaal voor uw bezoek aan de hoofdstad van Europa, gelegen aan het Rogierplein, vlakbij de langste voetgangerswinkelstraat van de stad "Rue Neuve", op een steenworp afstand van het Centraal Noordstation, het zakendistrict, de Europese gemeenschap, dicht bij alle bezienswaardigheden zoals musea, de Grote Markt, ...
Het is ideaal gelegen in het centrum van Brussel, vlak naast de belangrijkste metrostations, bussen en alle grote transportstations.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Gosset Hotel
Gosset Hotel is een drie-sterren hotel, gelegen aan de Brusselse Ring, op nauwelijks 10 minuten van het stadscentrum, met een vlotte verbinding naar de stad, de voornaamste stations en de luchthaven van Zaventem. De typisch Franse brasserie-stijl in "brasserie Gosset" en de sympathieke bar maken van dit hotel de ideale locatie voor zakenlui te Brussel. Graag nodigen wij U uit een kijkje te nemen van de vele troeven die Gosset Hotel U te bieden heeft...
GRATIS INTERNET
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Pillows City Hotel Brussels
Het Pillows City Hotel Brussels Centre ligt in het centrum van Brussel, op slechts 100 meter van het centraal station van Brussel en de St-Michiels en St-Goedelekathedraal. Het hotel beschikt over privéparkeergelegenheid en gratis WiFi en heeft een bar waar je typisch Belgische drankjes kunt bestellen.
De kamers van het Pillows City Hotel Brussels Centre zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv met satellietzenders, een bureau en extra lange bedden. Sommige kamers hebben een luxe badkamer met een inloopdouche.
Het hotel bevindt zich op slechts iets meer dan 5 minuten wandelen van de Grote Markt en Manneken Pis. Vanaf het metrostation Brussel-Centraal reis je met de metro in 4 minuten naar de Europese instellingen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Luxury Room | Toon prijzen | |
Grand Luxury Room | ||
Suite | ||
Toon meer kamers. |
Renaissance Brussels Hotel
Het Renaissance Brussels Hotel ligt in het hart van de Europese wijk van Brussel. Het hotel biedt moderne geluiddichte kamers met een flatscreen-tv met kabelzenders en gratis toegang tot een binnenzwembad, een sauna en een fitnesscentrum. Het treinstation Brussel-Luxemburg bevindt zich om de hoek en in 5 minuten loopt u naar het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hôtel Retro
Een "CASUAL" HOTEL - HET IS JIJ die ONS ANDERS MAKEN
Ontdek de BOUTIQUE HOTEL IN BRUSSEL, hoofstad van Europa : HET HOTEL RETRO - 3 sterren. Mooie, elegante en nette kamers in elk detail.
"Casual" betekent ongedwongen comfort, een pure sfeer van welzijn. Ongeacht het type kamer u ook kiest, u zult u altijd thuis voelen bij ons.
10 minuten of Grand’Place en Europees Hoofdkantoor.
Openbaar vervoer voor het en om de hoek (tram, bus metro).
Gratis WiFi gegaranteerd.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
DOUBLE XXL | x 3 | Toon prijzen |
DOUBLE XLS | x 3 | |
DOUBLE XL | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Queen Anne
De Queen Anne is een hotel met 60 kamers gelegen in hartje Brussel, op enkele minuten van de beroemde Grote Markt, halverwege tussen de metrohaltes De Brouckère en Rogier.
Het is sober versierd met smaak en biedt comfortabel beddengoed voor een gezonde nachtrust.
De belangrijkste bezienswaardigheden liggen op wandelafstand van het hotel.
De centrale ligging van het Queen Anne*** hotel biedt een uitgelezen keuze uit gerenommeerde restaurants en brasseries van de Sint Katelijnewijk, winkelcentra in de Nieuwstraat en talrijke musea, culturele centra en theaters die de stad rijk is.
Enkele minuten wandelen en u vindt de typische winkels en brasseries van de Koninklijke galerijen St. Hubert en de vitrines van de Belgische trendsetters in de Dansaertwijk. Het hotel gaat er prat op een correcte prijs te bieden die een uitstekende verhouding garandeert tussen prijs en kwaliteit.
Er wordt ook een heerlijk ontbijt geserveerd tussen 7u en 10u.
De receptie van het hotel is open 24h/24.
Of u nu een zakenreis maakt of de tijd neemt om u een weekend te ontspannen in de Europese hoofdstad, Hotel Queen Anne*** is uw kwaliteitspartner voor een geslaagd verblijf.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single Room | Toon prijzen | |
Single Room | ||
Double Room | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Sabina
Kom en verken de schitterende stad Brussel vanuit het kleine, gezellige Hotel Sabina en geniet van de bescheiden elegantie van zijn accommodaties.
Doe uw voordeel met de gunstige locatie van dit intieme hotel en ontdek de hoofdstad van Europa met zijn indrukwekkende gebouwen en het schitterende historische centrum. Het hotel bevindt zich op slechts enkele minuten van de belangrijkste toeristische attracties, zoals Manneken Pis en het stadhuis, en de Europese instituten. Hier kunt u de geweldige sfeer van deze grote stad proeven zonder een fortuin te hoeven besteden aan de schone, volledig voorziene accommodaties.
Na een dag in het centrum, waar u heeft genoten van uw vrije tijd of zaken heeft gedaan, kunt u heerlijk tot rust komen op uw stijlvolle, comfortabele kamer.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Single | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Pentahotel Brussels Airport
LIGGING/BESCHRIJVING
Verblijft u op de luchthaven? Het gloednieuwe pentahotel is de slimste keuze die u kunt maken. Het vroegere hotel werd omgevormd tot iets dat opwindend en uniek is, met een zeer speciale pentasmaak. Intussen is deze mooie, culturele locatie, met vriendelijk personeel dat u ontvangt en u helpt bij het wennen aan de nieuwe omgeving, een briljante keuze voor vakantietrips of zakenreizen. Tot de geweldige buren behoren het hoofdkwartier van de NAVO en het Atomium van Brussel, dat slechts op een steenworp afstand ligt. U wordt helemaal niet vergeten! Bij penta wordt u de meest prestigieuze VIP ter wereld.
ACCOMODATIE
Onze 87 kamers in Diegem zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)
Check-in : vanaf 15uur , Check-out : tot 12uur
PENTALOUNGE
pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels Expo Atomium
Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Best Western Hotel Royal Centre
Located 600 metres from both the Madou and Botanique metro stations, Best Western Hotel Royal Centre offers spacious, charming rooms with free Wi-Fi. The air-conditioned rooms have a warm interior and are equipped with tea and coffee making facilities. There is a breakfast room where you can enjoy an extensive breakfast buffet in the morning.
The Royal Club bar serves a variety of Belgian beers, international drinks and snacks.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Manos Stephanie
Het Manos biedt klassiek ingerichte kamers. Het hotel ligt op slechts 220 meter van het winkelgebied bij de Louizalaan. Het biedt gratis WiFi en een gezellige bar.
Het hotel ligt op slechts 15 minuten lopen van treinstation Brussel-Zuid en de terminal van de Eurostar. Het Manos Stephanie ligt op 160 meter van tramhalte Stephanie. Het hotel biedt een Smart-autoverhuur.
De kamers van het Manos Stephanie zijn standaard voorzien van een kabeltelevisie en een minibar. Ze hebben tevens airconditioning en een marmeren badkamer met een badjas.
Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt aangeboden in de elegante ontbijtzaal. Het bestaat onder meer uit verse koffie en warme gerechtjes, zoals roerei. U kunt ook dineren in het zusterrestaurant van het hotel, dat op slechts 200 meter afstand ligt en een atriumtuin heeft.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Classic Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |