96 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Argus Hotel Brussels

Het Argus Hotel ligt op 350 meter van het metrostation Louise en 20 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime, geluiddichte kamers, een dagelijks continentaal ontbijt en gratis WiFi.

De kamers van het Argus Hotel Brussels zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv, een klein bureau en een minibar. Elke kamer heeft grote ramen en moderne kunst aan de muur.

Het Argus ligt op iets meer dan 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis. Het Koningsplein, waar zich het Magritte Museum bevindt, is 10 minuten lopen. Het Europees Parlement ligt op 1,5 km van het hotel.

Gasten die de omgeving verder willen verkennen, kunnen gebruikmaken van de autoverhuurservice en de excursiebalie. De receptie van het Argus Hotel is 24 uur per dag geopend.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Marivaux Hotel

This 4-star design hotel offers rooms with a flat-screen cable TV opposite the City2 Shopping Mall, only 10 minutes' walk from Grand Place. Marivaux includes a 24-hour reception and free Wi-Fi.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Club Room - Double or Twin - Including Wifi info
Toon meer kamers.

Vintage Hotel

Het Vintage Hotel is een hotel met een uniek design, op slechts 50 meter van de laan Avenue Louise. U kunt gratis gebruikmaken van de draadloze internetverbinding in het businesscentrum en er is een een gratis ontbijt. De kamers zijn ingericht in een vintage design met karakteristieke voorwerpen van ontwerpers van de vorige eeuw. Elke kamer heeft een televisie en een internetverbinding (tegen betaling). Het hotel heeft een speciale wijnbar waar u een uitgebreide selectie heeft aan topkwaliteit wijnen van over de hele wereld. U kunt hier heerlijk ontspannen en ontdekken welke wijn u het beste smaakt. Het Koninklijk Paleis ligt slechts op 10 minuten afstand van het Vintage Hotel. U bent binnen 5 minuten rijden bij het treinstation waar u op de Thalys en de Eurostar kunt stappen.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Dubbel kamer info x 3
Toon meer kamers.

Martin´s Brussels EU

Martin’s Brussels EU

De prille geschiedenis van Martin’s Brussels EU begint in 1991. Het Eurovillage Hotel opent zijn deuren op de plaats waar vroeger vier huizen stonden met elk hun tuin. Nadat Martin’s Hotel zich in Waals-Brabant, Leuven en Brussel vestigde, nam de Groep ook dit Brussels hotelcomplex over.

Martin’s Brussels EU ging in 2007 in het indrukwekkende gebouw met maar liefst zeven verdiepingen van start met alle typische kwaliteitsstandaarden eigen aan de Groep. De ontvangsthal, het atrium, de vergaderzalen, de bar en het restaurant werden helemaal hertekend in een originele hedendaagse stijl. De talrijke hightech elementen van het hotel passen wonderwel bij het moderne karakter van de stad. De kamers en badkamers zijn compleet vernieuwd en bieden u al het comfort dat u van een prestigieus hotel verwacht. 

Martin’s Brussels EU is sindsdien uitgegroeid tot één van de beste adressen van Brussel. Het hotel krijgt wekelijks een hele schare ministers, hoogwaardigheidsbekleders, parlementairen en Europese consuls over de vloer. Maar het is ook de favoriete plek van vele zakenreizigers en toeristen die een goedgelegen hotel zoeken met het nodige comfort om zich helemaal thuis te voelen. 

Kamertypes Max.  
Cosy Room info Toon prijzen
Cosy Double info
Double info
Toon meer kamers.

Courtyard By Marriott Brussels Hotel

Het Courtyard By Marriott Brussels biedt gratis toegang tot een sauna, een 24-uursfitnesscentrum, gratis WiFi in de openbare ruimtes, en een eigen restaurant en bar. Deze accommodatie is gevestigd op 10 minuten rijden van de luchthaven van Brussel en 6 km van de Grote Markt.

De kamers van het Courtyard By Marriott Brussels zijn voorzien van airconditioning, een zithoek, een bureau en een minibar. Ze beschikken over een flatscreen-tv met kabelzenders en hebben een eigen badkamer met een bad of een douche, gratis toiletartikelen en een föhn.

U kunt hier elke dag beginnen met een gezond ontbijt. Voor het diner kunt u terecht in het restaurant, dat internationale en Belgische gerechten serveert.

Het Atomium bevindt zich op 17 km van de accommodatie Het is iets minder dan 3 km naar het treinstation van Schaarbeek. Hier vertrekken regelmatig treinen naar het centrum van Brussel. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar op verzoek en tegen een toeslag.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hôtel Retro

Een "CASUAL" HOTEL - HET IS JIJ die ONS ANDERS MAKEN

Ontdek de BOUTIQUE HOTEL IN BRUSSEL, hoofstad van Europa : HET HOTEL RETRO - 3 sterren. Mooie, elegante en nette kamers in elk detail.

"Casual" betekent ongedwongen comfort, een pure sfeer van welzijn. Ongeacht het type kamer u ook kiest, u zult u altijd thuis voelen bij ons.

10 minuten of Grand’Place en Europees Hoofdkantoor.

Openbaar vervoer voor het en om de hoek (tram, bus metro).

Gratis WiFi gegaranteerd.

Kamertypes Max.  
DOUBLE XXL info x 3 Toon prijzen
DOUBLE XLS info x 3
DOUBLE XL info
Toon meer kamers.

Hotel Le Plaza

Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Classic info
Toon meer kamers.

9Hotel Central Brussels

Het boetiekhotel 9HOTEL CENTRAL is gevestigd in een historisch Belgisch herenhuis en ligt op 170 meter van het centraal station van Brussel. 9HOTEL CENTRAL beschikt over klassiek ingerichte accommodaties met gratis WiFi en bevindt zich op 10 minuten lopen van het Paleizenplein en de vele musea van Brussel. Manneken Pis en de Grote Markt liggen ook op 10 minuten lopen van het hotel.

Het hotel beschikt over licht ingerichte kamers en suites met airconditioning en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle accommodaties hebben een eigen badkamer met slippers, een ligbad of een douche en gratis, milieuvriendelijke toiletartikelen.

9HOTEL CENTRAL heeft een muzieklounge met grote stoelen en banken en ook een 24-uursreceptie en een businesshoek met 1 computer, waar u gebruik van kunt maken.

Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd in de gemeenschappelijke eetzaal en in de buurt van 9HOTEL CENTRAL is een breed scala aan bars en restaurants, waar Belgische en internationale specialiteiten worden geserveerd.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Novotel Brussels City Centre

Novotel Brussels Centre - Tour Noire ligt in het hartje van Brussel, op het levendige Sint-Katelijneplein, op tien minuutjes stappen van de prachtige Grote Markt, vlak bij de designwinkels, de boetieks van modeontwerpers en de trendy restaurantjes. Deze buurt staat bekend om zijn uitbundige sfeer: in de winter zijn er de ijsbaan en carrousels, in de zomer de jazz-bars en festivals. Maar ook de antiekwinkels en kunstgalerijen, het shoppen, de cocktailbars en de sfeervolle dineetjes zijn de moeite waard.

 

Novotel Brussels Centre- Tour Noire telt, 217 gerenoveerde kamers, waaronder ook executive kamers, alsook kamers aangepast aan andersvaliden. Onze comfortabele kamers zijn aantrekkelijk ingericht en beschikken over ligbad of douche, toilet, haardroger, individuele airconditioning, minibar, “coffee & tea facilities”, flat screen televisie, telefoon met directe buitenlijn, PC-modem aansluiting, multi-media aansluiting en kluisje. In de kamers, alsook in onze publieke ruimtes en vergaderzalen is WI-FI beschikbaar.

Het ontbijtbuffet, met een verzorgd assortiment van broodjes en ontbijtkoeken, beleg, vruchten en granen, neemt u in de Breakfast Lounge.’s Middags en ’s avonds kunt u in de Foodsquare en op het terras terecht. Foodsquare is een Novotel-concept, dat welzijn en gezelligheid combineert met smaakvolle, vernieuwende gerechten. Het trendy decor nodigt zeker uit tot culinaire ontdekkingen. Er zijn vaak thema-menu’s en tientallen verschillende streekbieren. Roomservice is 24u op 24 beschikbaar.

 

Novotel Tour Noire heeft elf vergaderzalen. Deze zijn moduleerbaar zodat u kunt beschikken over een plenaire zaal van 215 m2 en zeven subzalen die wij op uw noden kunnen afstemmen. Alle zalen hebben airconditioning, daglicht, geavanceerd materiaal, een businesscenter, adsl-lijn, wifi, en een beamer. Vlak naast de zaal staat een ruimte ter beschikking voor de pauzes, met koffie, thee, vruchtensap en versnaperingen. In ons Business Service Centre kan u terecht voor uw zakelijke vergaderingen, maar eveneens voor uw feesten of gepersonaliseerde happenings.

Om uw verblijf compleet te maken, zorgen wij voor sport- en ontspanningsfaciliteiten in het Aqua Health Centre dat geopend is van 7 tot 22 uur. Het omvat een fitnesscenter – met krachttrainingstoestellen, fietsen, loopbanden– en een relaxatieruimte, jetstreambad en infrarood douches. Handdoeken zijn ter beschikking in de douches en kleedkamers.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Ibis Brussels City Centre

ibis Brussels City Centre ligt in het centrum van Brussel op slechts 550 m van de Grote Markt en het beroemde Manneken Pis, museums en populaire winkelgebieden. Vlak bij de Vismarkt met uitstekende restaurants is dit driesterrenhotel ideaal voor een famil ieweekend vol ontdekkingen of voor een zakenreis. Alle kamers hebben airconditioning en in het hele hotel is gratis draadloos internet beschikbaar. Er zijn twee vergaderruimten en er is een nabijgelegen openbaar parkeerterrein.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel des Colonies Brussels by Mercure

Een opmerkelijke combinatie van charme en moderniteit

Een van de juwelen van het Brusselse hotelwezen sinds 1906

Dit historische hotel is gelegen in het hart van Brussel, vlakbij een van de meest authentieke en trendy wijken van de Europese hoofdstad. Het hotel ligt op een bevoorrechte locatie, op een steenworp afstand van modeboetieks, kunstgalerijen, belangrijke culturele bezienswaardigheden en veel van de beste restaurants van Europa.

 

Het hotel heeft 97 kamers. Alle kamers zijn volledig opnieuw ontworpen, stijlvol ingericht en voorzien van de modernste faciliteiten in 2019.

 

Dit historische hotel, gebouwd in 1906, is een echt juweel van Brussel. De architectuur weerspiegelt een unieke stijl en een rijk historisch erfgoed.

 

Geniet van een aangenaam verblijf in dit hotel dat de charme van weleer combineert met de nieuwste technologieën in een intieme en privé-sfeer.

 

Bijzonderheden van het hotel 

 

Downtown Brussels - op enkele minuten van de belangrijkste winkelcentra, musea, uitgaansgelegenheden, zaken- en financiële districten van Brussel, in de buurt van al het grote openbaar vervoer. Volledig gerenoveerd in 2019, één van de weinige historische hotels in Brussel. Volledig uitgeruste conferentie- en vergaderzalen Gelegen op het Rogierplein in het hartje van Brussel. Gepersonaliseerde service en zorg voor elke klant Ruime kamers gerenoveerd in een art-deco stijl Gratis Wifi in het hele hotel Niet-rokers hotel Dieren niet toegestaan

 

Ideaal voor uw bezoek aan de hoofdstad van Europa, gelegen aan het Rogierplein, vlakbij de langste voetgangerswinkelstraat van de stad "Rue Neuve", op een steenworp afstand van het Centraal Noordstation, het zakendistrict, de Europese gemeenschap, dicht bij alle bezienswaardigheden zoals musea, de Grote Markt, ...

Het is ideaal gelegen in het centrum van Brussel, vlak naast de belangrijkste metrostations, bussen en alle grote transportstations.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Room info
Double info
Toon meer kamers.

Hotel Sabina

Kom en verken de schitterende stad Brussel vanuit het kleine, gezellige Hotel Sabina en geniet van de bescheiden elegantie van zijn accommodaties.

Doe uw voordeel met de gunstige locatie van dit intieme hotel en ontdek de hoofdstad van Europa met zijn indrukwekkende gebouwen en het schitterende historische centrum. Het hotel bevindt zich op slechts enkele minuten van de belangrijkste toeristische attracties, zoals Manneken Pis en het stadhuis, en de Europese instituten. Hier kunt u de geweldige sfeer van deze grote stad proeven zonder een fortuin te hoeven besteden aan de schone, volledig voorziene accommodaties.

Na een dag in het centrum, waar u heeft genoten van uw vrije tijd of zaken heeft gedaan, kunt u heerlijk tot rust komen op uw stijlvolle, comfortabele kamer.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Single info
Double info
Toon meer kamers.

Park Inn by Radisson Brussels Midi

Het Park Inn by Radisson Brussels Midi combineert moderne kamers, een fitnessruimte en een restaurant & grill met een ideale locatie tegenover het treinstation Brussel-Zuid. De vertrekhallen voor de hogesnelheidstreinen van Eurostar en Thalys liggen op slechts 200 meter afstand.

In de kamers van het Park Inn zijn een flatscreentelevisie met kabelkanalen, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten aanwezig. Ze beschikken ook over een bureau en een moderne badkamer met een bad of een douche.

Manneken Pis ligt op minder dan 20 minuten lopen van het hotel. Het Park Inn by Radisson bevindt zich op 1,5 km van het Justitiepaleis. Het metrostation Zuid/Midi is slechts 100 meter verderop te vinden.

De RBG Bar & Grill in het pension serveert gasten heerlijke gerechten, waaronder smakelijke steaks en gastronomische hamburgers. Mixdrankjes, lokale Belgische bieren en cocktails à la New York worden geserveerd in de bar.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Standard Room info
Toon meer kamers.

Hotel Saint-Géry

Are you looking for a total new experience during your stay in Brussels? Do you love art, music and good wine? Do you appreciate the atmosphere of luxury in a trendy, cosy and welcoming setting? Are you looking for a good vibe? Are you ready to discover one of the greatest locations of Brussels?   Come and discover our Boutique Hotel Saint-Géry in the heart of Brussels.   In the typical atmosphere of 19th century manors all of our rooms are decorated by different artists. Every room is unique and has another theme which will surprise you every time again. At the ground floor the trendy bar 'de Belmonte' will welcome you for your breakfast, drinks and light food. Yet at the same time the place is busy, bustling and beautiful. Discover our great selection of wines and experience the great vibe. From time to time life music is played and gives the bar the Belmonte a flavour of different cultures.   The very different aspects of all our rooms will give the impression that your next visit has brought you to a whole new experience.   Not only is this hotel right next to the new trendy shopping area of Rue Antoine Danseart where you will find the stores of great Belgian Fashion designers but it is also a foot step away from the Grand Place, the Bourse and the well known Place Sainte-Catherine. The hotel offers free internet access and a free selection of drinks in the mini-bar.
Kamertypes Max.  
Cosy Single Room (12m²) - Internet, service & V... info Toon prijzen
Single info
Cosy Single Room Queen Bed (13m²) - Internet, s... info
Toon meer kamers.

ZOOM

37 kamers gelegen op 50 meter van de trendy Louisalaan, vol leuke winkels en restaurants, en op 10 minuten van de Grote markt. Stedenbouwkundig ontwerp, participatieve fotografie (foto’s van Brussel in elke kamer, interactieve wand, efemere foto’s tentoonstelling, …) Belgisch bier bar & uitzonderlijke chocolade (selectie Eric Boschman) Gastronomisch ontbijt – continentaal buffet Rustig terras, parkeerplaats op aanvraag, Receptie open 24/24 Gratis WiFi in alle kamers Familiekamers beschikbaar, en 1 kamer toegankelijk met een rolstoel Rookvrij hotel

Ontbijt : 15€ (7.5€ voor jongeren (-12 jaar) Extra bed (in de XL kamers): 20€

Kamertypes Max.  
Double Room info Toon prijzen
Double XL info x 3

NH Stephanie

Het NH Stephanie ligt in het bruisende winkelgebied rondom de Louizalaan en op slechts 230 meter van metrostation Louiza. Dit hotel biedt moderne kamers met een flatscreentelevisie en een bar met een open haard en Belgisch bier. WiFi is gratis beschikbaar.

De kamers van het NH Stephanie zijn voorzien van airconditioning, een minibar, een bureau en thee- en koffiefaciliteiten. Ze zijn ingericht in moderne stijl en hebben een houten vloer.

Het treinstation Brussel-Zuid en de Eurostar-terminal zijn in slechts 15 minuten lopen te bereiken. Het is vanuit het NH Stephanie iets meer dan 15 minuten wandelen naar het Margritte Museum. Het kantoor van het Europees Economisch en Sociaal Comité ligt op 20 minuten lopen van het hotel.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

The Pantone Hotel Brussels

This colourful boutique hotel offers quiet rooms with free Wi-Fi in the trendy Saint Gilles quarter of Brussels. The fashionable Avenue Louise is a 5-minute walk away.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Aqua Hotel Brussels

Located in the trendy Louise/Toison d’Or area, close to the historical centre and the European Institutions,  our brand new hotel combines up-to-date comfort and a welcoming atmosphere.

A surprise already awaits you in our entrance: the latest creation of “Studio Arne Quinze”.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Bedford Hotel & Congress Centre

Het Bedford Hotel & Congress Centre is een boetiekhotel in het historische centrum van Brussel, op slechts 450 meter van de Grote Markt. Het heeft een ruime lobby en verzorgt elke ochtend een Amerikaans ontbijtbuffet.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Queen Anne

De Queen Anne is een hotel met 60 kamers gelegen in hartje Brussel, op enkele minuten van de beroemde Grote Markt, halverwege tussen de metrohaltes De Brouckère en Rogier.

Het is sober versierd met smaak en biedt comfortabel beddengoed voor een gezonde nachtrust.

 

De belangrijkste bezienswaardigheden liggen op wandelafstand van het hotel.

De centrale ligging van het Queen Anne*** hotel biedt een uitgelezen keuze uit gerenommeerde restaurants en brasseries van de Sint Katelijnewijk, winkelcentra in de Nieuwstraat en talrijke musea, culturele centra en theaters die de stad rijk is.

Enkele minuten wandelen en u vindt de typische winkels en brasseries van de Koninklijke galerijen St. Hubert en de vitrines van de Belgische trendsetters in de Dansaertwijk. Het hotel gaat er prat op een correcte prijs te bieden die een uitstekende verhouding garandeert tussen prijs en kwaliteit.

Er wordt ook een heerlijk ontbijt geserveerd tussen 7u en 10u.

De receptie van het hotel is open 24h/24.

Of u nu een zakenreis maakt of de tijd neemt om u een weekend te ontspannen in de Europese hoofdstad, Hotel Queen Anne*** is uw kwaliteitspartner voor een geslaagd verblijf.

Kamertypes Max.  
Single Room info Toon prijzen
Single Room info
Double Room info
Toon meer kamers.