Hotel Queen Anne
De Queen Anne is een hotel met 60 kamers gelegen in hartje Brussel, op enkele minuten van de beroemde Grote Markt, halverwege tussen de metrohaltes De Brouckère en Rogier.
Het is sober versierd met smaak en biedt comfortabel beddengoed voor een gezonde nachtrust.
De belangrijkste bezienswaardigheden liggen op wandelafstand van het hotel.
De centrale ligging van het Queen Anne*** hotel biedt een uitgelezen keuze uit gerenommeerde restaurants en brasseries van de Sint Katelijnewijk, winkelcentra in de Nieuwstraat en talrijke musea, culturele centra en theaters die de stad rijk is.
Enkele minuten wandelen en u vindt de typische winkels en brasseries van de Koninklijke galerijen St. Hubert en de vitrines van de Belgische trendsetters in de Dansaertwijk. Het hotel gaat er prat op een correcte prijs te bieden die een uitstekende verhouding garandeert tussen prijs en kwaliteit.
Er wordt ook een heerlijk ontbijt geserveerd tussen 7u en 10u.
De receptie van het hotel is open 24h/24.
Of u nu een zakenreis maakt of de tijd neemt om u een weekend te ontspannen in de Europese hoofdstad, Hotel Queen Anne*** is uw kwaliteitspartner voor een geslaagd verblijf.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single Room | Toon prijzen | |
Single Room | ||
Double Room | ||
Toon meer kamers. |
Hotel La Vieille Lanterne
Het kleine, door een familie gerunde hotel La Vieille Lanterne ligt schuin tegenover Manneken Pis in het centrum van Brussel. Het beschikt over eenvoudige maar functionele kamers met gratis WiFi.
De kamers van La Vieille Lanterne hebben ouderwetse afbeeldingen op de muren en glas-in-loodramen. Alle kamers zijn ook voorzien van kabel-tv en een moderne badkamer.
La Vieille Lanterne ligt op 400 meter van de Grote Markt en het Museum van Cacao en Chocolade. Het metrostation Bourse ligt op 5 minuten lopen. Het Magritte Museum ligt op 10 minuten lopen van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
tweepersoonskamer | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Stanhope Hotel Brussels by Thon Hotels
Stanhope Hotel Brussels ligt verscholen tussen de Europese wijk en het historische centrum van Brussel. Het biedt een luxe ontsnapping in een rustige buurt met uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Stanhope Hotel Brussels is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Restaurant
Kom en ontdek ons gastronomische Brighton Restaurant of geniet van een drankje in onze Library Bar. Tijdens de zomermaanden kunt u genieten van een heerlijke maaltijd of een glas bubbels in onze rustige binnentuin onder een eeuwenoude magnoliaboom.
Conferentie faciliteiten
Stanhope Hotel Brussels heeft 9 lichtgevende conferentie- en evenementenruimtes voor maximaal 400 deelnemers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels off Grand´Place
Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op slechts 150 meter van de Grote Markt en Manneken Pis, midden in het historische centrum van Brussel. U wandelt in amper 5 minuten naar treinstation Brussel-Centraal en de winkelstraat Rue Neuve. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele hotel.
De hotelkamers zijn modern ingericht en uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv en satellietkanalen. Ook hebben alle kamers een badkamer met een bad en een toilet.
De hotelbar is elke dag van de week geopend en biedt verfrissende drankjes en een keur aan Belgische bieren. Het ibis Brussels off Grand'Place ligt in een gebied waar een grote verscheidenheid aan restaurants en cafés gevestigd is.
Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op 15 km van de internationale luchthaven van Brussel en op 7,5 km van het Atomium.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Aris Grand Place Hotel
Welkom thuis !
Hotel Aris, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft Hotel Aris slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 100 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 50 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
55 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 100 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single | ||
Toon meer kamers. |
Scandic Grand Place
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Martin´s Brussels EU
Martin’s Brussels EU
De prille geschiedenis van Martin’s Brussels EU begint in 1991. Het Eurovillage Hotel opent zijn deuren op de plaats waar vroeger vier huizen stonden met elk hun tuin. Nadat Martin’s Hotel zich in Waals-Brabant, Leuven en Brussel vestigde, nam de Groep ook dit Brussels hotelcomplex over.
Martin’s Brussels EU ging in 2007 in het indrukwekkende gebouw met maar liefst zeven verdiepingen van start met alle typische kwaliteitsstandaarden eigen aan de Groep. De ontvangsthal, het atrium, de vergaderzalen, de bar en het restaurant werden helemaal hertekend in een originele hedendaagse stijl. De talrijke hightech elementen van het hotel passen wonderwel bij het moderne karakter van de stad. De kamers en badkamers zijn compleet vernieuwd en bieden u al het comfort dat u van een prestigieus hotel verwacht.
Martin’s Brussels EU is sindsdien uitgegroeid tot één van de beste adressen van Brussel. Het hotel krijgt wekelijks een hele schare ministers, hoogwaardigheidsbekleders, parlementairen en Europese consuls over de vloer. Maar het is ook de favoriete plek van vele zakenreizigers en toeristen die een goedgelegen hotel zoeken met het nodige comfort om zich helemaal thuis te voelen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Cosy Room | Toon prijzen | |
Cosy Double | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Novotel Brussels City Centre
Novotel Brussels Centre - Tour Noire ligt in het hartje van Brussel, op het levendige Sint-Katelijneplein, op tien minuutjes stappen van de prachtige Grote Markt, vlak bij de designwinkels, de boetieks van modeontwerpers en de trendy restaurantjes. Deze buurt staat bekend om zijn uitbundige sfeer: in de winter zijn er de ijsbaan en carrousels, in de zomer de jazz-bars en festivals. Maar ook de antiekwinkels en kunstgalerijen, het shoppen, de cocktailbars en de sfeervolle dineetjes zijn de moeite waard.
Novotel Brussels Centre- Tour Noire telt, 217 gerenoveerde kamers, waaronder ook executive kamers, alsook kamers aangepast aan andersvaliden. Onze comfortabele kamers zijn aantrekkelijk ingericht en beschikken over ligbad of douche, toilet, haardroger, individuele airconditioning, minibar, “coffee & tea facilities”, flat screen televisie, telefoon met directe buitenlijn, PC-modem aansluiting, multi-media aansluiting en kluisje. In de kamers, alsook in onze publieke ruimtes en vergaderzalen is WI-FI beschikbaar.
Het ontbijtbuffet, met een verzorgd assortiment van broodjes en ontbijtkoeken, beleg, vruchten en granen, neemt u in de Breakfast Lounge.’s Middags en ’s avonds kunt u in de Foodsquare en op het terras terecht. Foodsquare is een Novotel-concept, dat welzijn en gezelligheid combineert met smaakvolle, vernieuwende gerechten. Het trendy decor nodigt zeker uit tot culinaire ontdekkingen. Er zijn vaak thema-menu’s en tientallen verschillende streekbieren. Roomservice is 24u op 24 beschikbaar.
Novotel Tour Noire heeft elf vergaderzalen. Deze zijn moduleerbaar zodat u kunt beschikken over een plenaire zaal van 215 m2 en zeven subzalen die wij op uw noden kunnen afstemmen. Alle zalen hebben airconditioning, daglicht, geavanceerd materiaal, een businesscenter, adsl-lijn, wifi, en een beamer. Vlak naast de zaal staat een ruimte ter beschikking voor de pauzes, met koffie, thee, vruchtensap en versnaperingen. In ons Business Service Centre kan u terecht voor uw zakelijke vergaderingen, maar eveneens voor uw feesten of gepersonaliseerde happenings.
Om uw verblijf compleet te maken, zorgen wij voor sport- en ontspanningsfaciliteiten in het Aqua Health Centre dat geopend is van 7 tot 22 uur. Het omvat een fitnesscenter – met krachttrainingstoestellen, fietsen, loopbanden– en een relaxatieruimte, jetstreambad en infrarood douches. Handdoeken zijn ter beschikking in de douches en kleedkamers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Citadines Sainte Catherine Brussels
Het appartementenhotel Citadines Sainte Catherine Brussels ligt op 50 meter van metrostation Saint Catherine en heeft studio's en appartementen met gratis internet. Met de metro reist u rechtstreeks naar de wijk Schuman.
De pas gerenoveerde accommodaties hebben een gescheiden toilet en een volledig ingerichte kitchenette met een magnetron, een kookplaat en een vaatwasser. Er wordt dagelijks een ontbijt geserveerd in de lichte ontbijtruimte.
Het complex is rustig gelegen aan de rand van het historische centrum. U kunt heerlijk ontspannen in de binnentuin met fontein. Het personeel bij de receptie is 24 uur per dag en 7 dagen per week beschikbaar.
Het Citadines Sainte Catherine Brussels bevindt zich op 10 minuten lopen van de beroemde Grote Markt en op 15 minuten lopen van Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Renaissance Brussels Hotel
Het Renaissance Brussels Hotel ligt in het hart van de Europese wijk van Brussel. Het hotel biedt moderne geluiddichte kamers met een flatscreen-tv met kabelzenders en gratis toegang tot een binnenzwembad, een sauna en een fitnesscentrum. Het treinstation Brussel-Luxemburg bevindt zich om de hoek en in 5 minuten loopt u naar het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Thon Hotel Brussels City Centre
Thon Hotel Brussels City Centre **** is centraal gelegen in het hart van Brussel, op een steenworp afstand van de noordelijke zaken- en overheidswijk en de populairste winkelstraat van Brussel. Geniet van kleurrijke en moderne kamers en uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Thon Hotel Brussels City Centre is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn beschikbaar bij de receptie.
Eten en drinken
Neem een drankje aan onze hotelbar en probeer een van onze zelfgemaakte snacks en warme gerechten in de zelfbedienings-snackbar.
Conferentie faciliteiten
Het hotel heeft 13 kleurrijke en moderne conferentiezalen die plaats bieden aan maximaal 400 evenement-deelnemers.
Fitness en sauna
Een uniek kenmerk van het hotel is de bovenste verdieping waar u ons ontspanningscentrum vindt met een fitnessruimte en een sauna, beide met een panoramisch uitzicht op het stadscentrum van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Le Dome
Het charmante vier sterren Hotel Le Dome, werd gebouw tijdens de Art Nouveau periode. Het volledig gerenoveerde hotel biedt u 125 luxueuze en stijlvol ingerichte kamers, alle voorzien van modern comfort.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single standard | Toon prijzen | |
Twin Standard |
Hôtel Retro
Een "CASUAL" HOTEL - HET IS JIJ die ONS ANDERS MAKEN
Ontdek de BOUTIQUE HOTEL IN BRUSSEL, hoofstad van Europa : HET HOTEL RETRO - 3 sterren. Mooie, elegante en nette kamers in elk detail.
"Casual" betekent ongedwongen comfort, een pure sfeer van welzijn. Ongeacht het type kamer u ook kiest, u zult u altijd thuis voelen bij ons.
10 minuten of Grand’Place en Europees Hoofdkantoor.
Openbaar vervoer voor het en om de hoek (tram, bus metro).
Gratis WiFi gegaranteerd.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
DOUBLE XXL | x 3 | Toon prijzen |
DOUBLE XLS | x 3 | |
DOUBLE XL | ||
Toon meer kamers. |
9Hotel Central Brussels
Het boetiekhotel 9HOTEL CENTRAL is gevestigd in een historisch Belgisch herenhuis en ligt op 170 meter van het centraal station van Brussel. 9HOTEL CENTRAL beschikt over klassiek ingerichte accommodaties met gratis WiFi en bevindt zich op 10 minuten lopen van het Paleizenplein en de vele musea van Brussel. Manneken Pis en de Grote Markt liggen ook op 10 minuten lopen van het hotel.
Het hotel beschikt over licht ingerichte kamers en suites met airconditioning en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle accommodaties hebben een eigen badkamer met slippers, een ligbad of een douche en gratis, milieuvriendelijke toiletartikelen.
9HOTEL CENTRAL heeft een muzieklounge met grote stoelen en banken en ook een 24-uursreceptie en een businesshoek met 1 computer, waar u gebruik van kunt maken.
Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd in de gemeenschappelijke eetzaal en in de buurt van 9HOTEL CENTRAL is een breed scala aan bars en restaurants, waar Belgische en internationale specialiteiten worden geserveerd.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
First Euroflat Hotel
We zijn een zelfstandig hotel in Brussel, in het hart van de Europese instellingen en op slechts 100 meter van het Schuman metro-trein-bus-station.
We ontvangen uw gasten in de internationale sfeer van het European Village, een zeer vriendelijke en beveiligde omgeving. Het hotel is gelegen op slechts 15 minuten met de metro van de Grote Markt en de Brusselse caféterrassen. In het klassieke comfort van 133 lichte en ruime kamers van 32m² heerst een warme en vriendelijke ambiance.
Het ontbijtbuffet is gemaakt op basis van Belgische producten, met voornamelijk lokale en huisgemaakte voeding. Het wordt geserveerd in onze ontbijtzaal met uitzicht op een grote tuin.
Ons hotel heeft het BIKE FRIENDLY label behaald in 2023: Gratis fietsenstalling in onze eigen en beveiligde garage. Gratis fietsgereedschap beschikbaar : bandenplaskit, fietspomp en twee afgesloten stopcontacten om elektrische fietsen op te laden indien nodig.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Classic Standaard Kamer | Toon prijzen | |
Double | ||
Classic Standaard Kamer 2 Eenpersoonsbedden |
Kasteel Gravenhof
Kasteel Gravenhof is een historisch kasteel in Dworp, op 20 minuten rijden van het centrum van Brussel. Het biedt gratis WiFi en heeft moderne kamers met een flatscreen-tv.
Alle kamers hebben aardetinten en spotjes aan het plafond. De privébadkamers zijn uitgerust met een ligbad of een douche.
In de Gravenkelder, met gewelfd plafond, kunt u genieten van een hapje, een drankje of een maaltijd. Er wordt een Belgisch menu aangeboden.
Op het terrein vindt u een terras en een tuin voor wat ontspanning. De kinderen zullen zich zeker vermaken in de speeltuin.
Kasteel Gravenhof bevindt zich op 13 minuten rijden van het Haller bos en op 30 minuten rijden van de luchthaven van Brussel. De snelweg E19 ligt 1,5 km verderop.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Twin/double Deluxe | Toon prijzen | |
Single Deluxe | ||
Executive Room | ||
Toon meer kamers. |
Motel One
Het maakt niet uit of u een lange of korte trip naar Brussel maakt; uw Motel One voorziet u in de ideale basis voor een gevarieerde reis. Ontdek de charme van deze prachtige en internationale stad, en dat allemaal te voet. In een zeer korte tijd kunt het eeuwenoude Kathedraal van Sint-Michiel bewonderen, een bezoek brengen aan het Oude Stadshuis van Brussel of een wandeling maken door de culturele Beenhouwersstraat.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Best Western City Centre
Het Best Western City Centre ligt op 15 minuten lopen van de Grote Markt. Het heeft geluiddichte kamers met een flatscreenkabel-tv en een minibar. Het ligt tegenover de Botanische Tuin van Brussel en op slechts 550 meter van treinstation Brussel-Noord. U maakt hier gratis gebruik van WiFi.
Alle kamers van het Best Western City Centre hebben een eigen badkamer, een bureau en koffie- en theefaciliteiten. Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet verzorgd.
U bevindt zich hier op 400 meter van metrostation Botanique. Te voet bent u in 5 minuten bij de winkelstraat Rue Neuve en in 15 minuten bij het Belgisch Centrum van het Beeldverhaal en de Grote Markt.
Het Best Western City Centre heeft een 24-uursreceptie en een 24-uursbar waar een scala aan drankjes geserveerd wordt, waaronder koffie en regionale Belgische bieren. Bij de excursiebalie kunt u activiteiten in de omgeving regelen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Ibis Brussels City Centre
ibis Brussels City Centre ligt in het centrum van Brussel op slechts 550 m van de Grote Markt en het beroemde Manneken Pis, museums en populaire winkelgebieden. Vlak bij de Vismarkt met uitstekende restaurants is dit driesterrenhotel ideaal voor een famil ieweekend vol ontdekkingen of voor een zakenreis. Alle kamers hebben airconditioning en in het hele hotel is gratis draadloos internet beschikbaar. Er zijn twee vergaderruimten en er is een nabijgelegen openbaar parkeerterrein.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels Expo Atomium
Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |