Van der Valk Hotel Brussels Airport
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Thon Hotel EU
Thon Hotel EU ****, gelegen in de Europese wijk van Brussel, is uw eersteklas eco-vriendelijke hotel en uw ideale vertrekpunt voor elke zakenreis. Ons hotel ligt op loopafstand van alle Europese instellingen en biedt gemakkelijke toegang tot het stadscentrum.
Thon Hotel EU is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis highspeed draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet en afdrukmogelijkheden zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Restaurant
Het "The Twelve" restaurant, dat is vernoemd naar de twaalf sterren in de EU-vlag, is elke dag geopend voor lunch en diner. Als het weer het toelaat, kunt u op ons grote buitenterras genieten van uw ontbijt, lunch en diner.
Conferentie faciliteiten
Thon Hotel EU heeft 10 moderne en kleurrijke conferentiezalen.
Parkeren
Parkeren is mogelijk in de ondergrondse parkeergarage (Vinci Park) met 200 plaatsen. Als u bij de receptie betaalt, profiteert u van een voorkeurstarief. De parkeerplaats is uitgerust met gehandicapten autostaanplaats, twee oplaadbare baby's voor elektrische en hybride auto's en fietsenstallingen.
Fitness en sauna
Ons Duplex Fitness Center beschikt over het allernieuwste op het gebied van hightech fitnessapparatuur en infraroodsauna.
Winkelen in het hotel
In de hoofdgang op de begane grond van het Thon Hotel EU biedt de Thon Passage een verscheidenheid aan winkels.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Queen Anne
De Queen Anne is een hotel met 60 kamers gelegen in hartje Brussel, op enkele minuten van de beroemde Grote Markt, halverwege tussen de metrohaltes De Brouckère en Rogier.
Het is sober versierd met smaak en biedt comfortabel beddengoed voor een gezonde nachtrust.
De belangrijkste bezienswaardigheden liggen op wandelafstand van het hotel.
De centrale ligging van het Queen Anne*** hotel biedt een uitgelezen keuze uit gerenommeerde restaurants en brasseries van de Sint Katelijnewijk, winkelcentra in de Nieuwstraat en talrijke musea, culturele centra en theaters die de stad rijk is.
Enkele minuten wandelen en u vindt de typische winkels en brasseries van de Koninklijke galerijen St. Hubert en de vitrines van de Belgische trendsetters in de Dansaertwijk. Het hotel gaat er prat op een correcte prijs te bieden die een uitstekende verhouding garandeert tussen prijs en kwaliteit.
Er wordt ook een heerlijk ontbijt geserveerd tussen 7u en 10u.
De receptie van het hotel is open 24h/24.
Of u nu een zakenreis maakt of de tijd neemt om u een weekend te ontspannen in de Europese hoofdstad, Hotel Queen Anne*** is uw kwaliteitspartner voor een geslaagd verblijf.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single Room | Toon prijzen | |
Single Room | ||
Double Room | ||
Toon meer kamers. |
Aloft Brussels Schuman
Het Aloft Brussels biedt moderne, chique kamers met gratis WiFi, op 550 meter van het Europees Parlement en op 700 meter van het metrostation Maalbeek. De metro brengt u in 15 minuten naar de historische binnenstad van Brussel. Het hotel heeft een fitnessruimte, en 1 keer per maand kunt u er genieten van het akoestische muziekprogramma Live at Aloft Brussels Schuman.
Alle kamers in het Aloft Brussels hebben hoge plafonds en extra grote ramen. Elke kamer is uitgerust met een koelkast, een groot bureau en gratis thee- en koffiefaciliteiten. De badkamers zijn voorzien van een ruime inloopdouche en spa-toiletartikelen van Bliss®.
Het Aloft ligt op iets meer dan 5 minuten lopen van het Jubelpark en het Jubelparkmuseum. De Grote Markt in het centrum van Brussel ligt op ongeveer 2 km van het hotel. De Raad van de Europese Unie ligt 450 meter verderop.
In de bar w xyz kunt u overdag terecht voor een drankje in een informele setting, en 's avonds zijn er cocktails en live dj's. Het zelfbedieningsrestaurant Re: Fuel biedt 24 uur per dag lichte afhaalmaaltijden en -snacks.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Single Room | ||
Single Room | ||
Toon meer kamers. |
NH Stephanie
Het NH Stephanie ligt in het bruisende winkelgebied rondom de Louizalaan en op slechts 230 meter van metrostation Louiza. Dit hotel biedt moderne kamers met een flatscreentelevisie en een bar met een open haard en Belgisch bier. WiFi is gratis beschikbaar.
De kamers van het NH Stephanie zijn voorzien van airconditioning, een minibar, een bureau en thee- en koffiefaciliteiten. Ze zijn ingericht in moderne stijl en hebben een houten vloer.
Het treinstation Brussel-Zuid en de Eurostar-terminal zijn in slechts 15 minuten lopen te bereiken. Het is vanuit het NH Stephanie iets meer dan 15 minuten wandelen naar het Margritte Museum. Het kantoor van het Europees Economisch en Sociaal Comité ligt op 20 minuten lopen van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Le Plaza
Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Classic | ||
Toon meer kamers. |
NH Collection Brussels Centre
Het NH Collection Brussels Centre hotel, voorheen bekend als NH Atlanta Brussels, in het hart van de stad. Dit is op slechts enkele minuten afstand van het belangrijkste plein en een aantal beroemde bezienswaardigheden. Het gebouw zelf is in de jaren 20 gebouwd en heeft een paar prachtige kenmerken uit deze periode behouden.
Op 5 minuten lopen van de Grote Markt en monumenten zoals het wereldberoemde Manneken Pis Parallel aan de Nieuwstraat, de bekendste winkelstraat van de stad Gebouw uit de jaren 20 met de oorspronkelijke trap en een prachtig terras op de bovenste verdiepingDe kamers zijn ruim en comfortabel. Naast Superior en Premium kamers, bieden wij een verscheidenheid aan Junior suites en Suites.
Ruime kamers met hoge plafonds en comfortabele bedden De suites zijn ideaal voor gezinnen en hebben genoeg ruimte voor 2 opklapbedden De presidentiële suite is perfect voor vergaderingen of speciale gelegenhedenOnze ontbijtzaal op de bovenste verdieping beschikt over een adembenemend panoramisch uitzicht op de stad. Het bijbehorende terras is met name fijn in de warmere maanden. Verder hebben we diverse zalen voor evenementen en een volledig toegeruste fitnessruimte.
Uitgebreid ontbijtbuffet met panoramisch uitzicht 8 evenementruimten ideaal voor elk soort evenement Volledig toegeruste fitnessruimte die gratis is voor hotelgastenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Vintage Hotel
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Dubbel kamer | x 3 | |
Toon meer kamers. |
NH Brussels Airport
~~Het hotel NH Brussels Airport ligt op slechts 5 minuten rijden van Belgische nationale luchthaven. Het bevindt zich ook vlak naast station Diegem, waardoor u in 15 minuten in de stad kunt zijn. •naast het treinstation •bij het vliegveld •15 minuten van het centrum van Brussel
We hebben 234 kamers. Deze zijn ruim en goed geluiddicht, zodat u van een goede nachtrust kunt genieten voor of na uw vlucht. En vanuit onze hoekkamers heeft u prachtig uitzicht op de landingsbanen. •kamers zijn chique ingericht in warme, neutrale kleuren •uitzicht op de landingsbanen •aansluitende kamers zijn beschikbaar
We hebben een pas gerenoveerde sportschool, die is uitgerust met de nieuwste fitnessapparatuur. Er is ook een sauna. Daarna kunt u ons brasserie-restaurant proberen en de lobbybar serveert wereldberoemde Belgische bieren. •goed uitgerust fitnesscentrum •restaurant serveert een internationaal menu •buitenterras voor al-fresco maaltijden en drankjes •Bekroond met het Green Key-certificaat, een wereldwijd erkende certificering in de toerismesector, dankzij de inzet voor het milieu •Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.nl, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Progress Hotel
Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.
In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.
De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.
Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.
Bijzonderheden van het hotel
Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Thon Hotel Bristol Stephanie
Met zijn indrukwekkende locatie aan de Louizalaan, de meest trendy winkel- en zakenwijk van Brussel, is Thon Hotel Bristol Stephanie **** ideaal gelegen voor uw reis naar Brussel, of het nu voor vrije tijd of zaken is. Geniet van ruime en moderne kamers, met alle voorzieningen die u nodig heeft om te ontspannen en tot rust te komen.
Thon Hotel Bristol Stephanie is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Wifi is gratis beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Eten en drinken
91-bar en restaurant biedt u innovatieve Franse gerechten. Geniet van je favoriete cocktail of biertje aan onze bar en ontspan in de lounge.
Conferentie faciliteiten
Thon Hotel Bristol Stephanie heeft 7 vergaderzalen die plaats bieden aan maximaal 300 deelnemers aan het evenement.
Parkeren
Het hotel biedt een eigen ondergrondse parkeergarage, nog een voordeel in een drukke stad. Brussels Airport ligt op 13 kilometer afstand en het treinstation Brussel Zuid (Thalys, Eurostar) ligt op 2 kilometer afstand.
Fitness- en infraroodsauna
Ontspan na een lange dag werken of winkelen in onze infraroodsauna of probeer onze fitnessruimte uit.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Standard double room | ||
Toon meer kamers. |
ibis Styles Brussels Louise
Het ibis Styles Brussels Louise ligt op de trendy Avenue Louise in Brussel en heeft kamers met een flatscreen-tv en gratis faciliteiten, waaronder WiFi, ontbijt en thee, koffie en water in de lobby. Het hotel beschikt ook over een businesslounge met computers.
Alle kamers van het ibis Styles hebben een moderne badkamer en een eigen designer element, zoals een exclusieve spiegel of een stoel in gelimiteerde oplage.
Gasten kunnen een drankje krijgen in de bar van het hotel.
Er bevindt zich een tramhalte tegenover het ibis Styles Brussels Louise en metrostation Louise v ligt op 15 minuten lopen. Verder is het te voet 10 minuten naar het Hortamuseum en 3 km naar de Brusselse Grote Markt en het standbeeld Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel Cascade Louise
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Double Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Hotel La Madeleine
Hotel La Madeleine is gevestigd in een historisch monument in het hart van Brussel, op slechts 200 meter van de Grote Markt. Een dagelijks continentaal ontbijtbuffet is beschikbaar in de ontbijtzaal. De kamers van La Madeleine zijn allemaal niet-rokers. Ze beschikken over een eigen badkamer en een tv. WiFi is beschikbaar in de kamers, maar gasten kunnen ook gebruik maken van de computer met internet in de lobby. Hotel La Madeleine biedt een 24 uursreceptie, een lift en een wasserette- en stomerijdienst. Het centraal station van Brussel ligt op 3 minuten lopen. Gasten kunnen Manneken Pis in 5 minuten lopen bereiken. Het museum Magritte ligt op 10 minuten lopen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Standard Double / Single | Toon prijzen | |
Executive Double/Twin | ||
Executive Triple | x 3 | |
Toon meer kamers. |
First Euroflat Hotel
We zijn een zelfstandig hotel in Brussel, in het hart van de Europese instellingen en op slechts 100 meter van het Schuman metro-trein-bus-station.
We ontvangen uw gasten in de internationale sfeer van het European Village, een zeer vriendelijke en beveiligde omgeving. Het hotel is gelegen op slechts 15 minuten met de metro van de Grote Markt en de Brusselse caféterrassen. In het klassieke comfort van 133 lichte en ruime kamers van 32m² heerst een warme en vriendelijke ambiance.
Het ontbijtbuffet is gemaakt op basis van Belgische producten, met voornamelijk lokale en huisgemaakte voeding. Het wordt geserveerd in onze ontbijtzaal met uitzicht op een grote tuin.
Ons hotel heeft het BIKE FRIENDLY label behaald in 2023: Gratis fietsenstalling in onze eigen en beveiligde garage. Gratis fietsgereedschap beschikbaar : bandenplaskit, fietspomp en twee afgesloten stopcontacten om elektrische fietsen op te laden indien nodig.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Classic Standaard Kamer | Toon prijzen | |
Double | ||
Classic Standaard Kamer 2 Eenpersoonsbedden |
ZOOM
Ontbijt : 15€ (7.5€ voor jongeren (-12 jaar) Extra bed (in de XL kamers): 20€
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double Room | Toon prijzen | |
Double XL | x 3 |
Hotel Le Dome
Het charmante vier sterren Hotel Le Dome, werd gebouw tijdens de Art Nouveau periode. Het volledig gerenoveerde hotel biedt u 125 luxueuze en stijlvol ingerichte kamers, alle voorzien van modern comfort.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single standard | Toon prijzen | |
Twin Standard |
9Hotel Chelton
Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.
De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.
Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.
Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Eenpersoon Kamer | Toon prijzen | |
Standaard Dubbel of Twin Kamer | x 3 | |
Standaard Tripel Kamer | x 4 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Barsey by Warwick
In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.
Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.
Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Chateau Du Lac - Martin´s Hotels
Dit kasteel met elegante 5-sterrenkamers is een eeuw oud en ligt tussen het Meer van Genval en een ruim landschapspark. Château Du Lac biedt gratis WiFi in het hele hotel en beschikt over uitgebreide wellnessfaciliteiten die toegankelijk zijn tegen een toeslag.
Elke geluiddichte kamer is voorzien van airconditioning, een minibar en een flatscreen-tv met satellietzenders. Verder vindt u er een zithoek en een luxe designinrichting.
Het centrum van Leuven en Brussel liggen op ongeveer 30 minuten rijden van het Château Du Lac. Met de auto rijdt u in 45 minuten naar Charleroi. De rustige omgeving rondom het hotel is ideaal om te wandelen en te fietsen. U kunt fietsen huren bij de accommodatie.
Het hotel heeft een fitnesscentrum en een tennisbaan. Tijdens uw verblijf kunt u tegen een toeslag gebruikmaken van de spa- en wellnessfaciliteiten, waaronder een sauna, een solarium en tal van ontspannende behandelingen, zoals massages en gezichtsbehandelingen.
Genval.Les.Bains, de lounge en bar, biedt een combinatie van gastronomische gerechten en een informele, moderne sfeer. In de bar Kingfisher is een ruime keuze in drankjes, waaronder bieren. Elke ochtend kunt u voor een schilderachtig uitzicht op het meer en een warm en koud ontbijtbuffet terecht in het Genval.Les.Bains.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |