Hotel Barsey by Warwick
In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.
Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.
Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Beverly Hills Hotel
Het Beverly Hills Hotel ligt op 2 minuten lopen van de Louizalaan en het Stefaniaplein, naast de prestigieuze Gulden-Vlieslaan, en het biedt gratis WiFi in het hele gebouw. U heeft gratis toegang tot een kleine fitnessruimte.
Dit familiehotel biedt kamers met eigen badkamers. U kunt er ook verblijven in kamers aan de tuin, in het bijgebouw van het hotel. Het ontbijt wordt elke ochtend geserveerd in de ontbijtruimte.
Op verzoek en tegen een toeslag kunt u gebruikmaken van de hot tub en de sauna.
Het Beverly Hills Hotel ligt in de buurt van het metrostation Louiza en de tramlijnen 93 en 94. Het Magritte Museum ligt op 1 km van de accommodatie, en de Europese Instellingen liggen 2 km verderop. De luchthaven van Brussel ligt op 20 minuten rijden.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel NH Collection Brussels Grand Sablon
NH Collection Brussels Grand Sablon, voorheen bekend als NH Hotel du Grand Sablon, ligt aan het mooiste plein van Brussel, beroemd om zijn antiekwinkels en chocolaterieën. Het is slechts een klein stukje lopen naar de luxe boetiekjes aan de Avenue Louise. Het Koninklijk Paleis (het pronkstuk van de stad) en de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten liggen vlak bij het hotel.
in het centrum van Brussel op 200 meter van het Centraal Station het prachtige Parc de Bruxelles ligt op vijf minuten lopenOnze kamers zijn net zo verfijnd en elegant als de antiekwinkels aan het Sablonplein. Veel kamers kijken uit op het plein zelf, en de Superior kamers hebben prachtige hardhouten vloeren.
Onze Superior kamers kijken uit op de Notre-Dame du Sablon gratis WiFi Twee aansluitende kamers, geschikt voor gezinnenOnze nieuwe dineergelegenheid Grand Café Hispania biedt gedurende de hele dag een selectie van gerechten en tapas in een informele setting, terwijl Restaurant Hispania ideaal is voor een exclusieve dineerervaring onder signatuur van gerenommeerde chef Marcos Morán. Ons deskundige Guest Relations team staat altijd voor u klaar om een reservering te maken of om u te vertellen over de verborgen parels van de stad.
Elke ochtend een ontbijtbuffet Een complete dineerervaring bij Grand Café Hispania en Restaurant Hispania fitnessruimte in het hotelKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Citadines Toison d’Or Brussels
Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.
De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.
Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.
Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Floris Hotel Arlequin Grand-Place
Het Floris Hotel Arlequin Grand-Place ligt in een voetgangersgebied, op 200 meter van de Grote Markt. Het ontbijtrestaurant op de 7e verdieping biedt een uniek uitzicht op het omliggende gebied.
Alle kamers van het Floris Hotel zijn voorzien van airconditioning en hebben een flatscreen-tv. In het hele hotel is gratis WiFi beschikbaar.
In ontbijtrestaurant 7th Heaven wordt een continentaal ontbijtbuffet geserveerd. Het kijkt uit op de gezellige straten, kerken en daken. In de Floris Bar kunt u genieten van hapjes en drankjes.
U krijgt in het Floris Hotel Arlequin Grand-Place een gratis plattegrond van Brussel en kunt gratis gebruikmaken van de fitnessruimte van het hotel. In 5 minuten lopen bent u bij het Manneken Pis en in 2 minuten lopen bereikt u het metrostation De Brouckère.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
9Hotel Central Brussels
Het boetiekhotel 9HOTEL CENTRAL is gevestigd in een historisch Belgisch herenhuis en ligt op 170 meter van het centraal station van Brussel. 9HOTEL CENTRAL beschikt over klassiek ingerichte accommodaties met gratis WiFi en bevindt zich op 10 minuten lopen van het Paleizenplein en de vele musea van Brussel. Manneken Pis en de Grote Markt liggen ook op 10 minuten lopen van het hotel.
Het hotel beschikt over licht ingerichte kamers en suites met airconditioning en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle accommodaties hebben een eigen badkamer met slippers, een ligbad of een douche en gratis, milieuvriendelijke toiletartikelen.
9HOTEL CENTRAL heeft een muzieklounge met grote stoelen en banken en ook een 24-uursreceptie en een businesshoek met 1 computer, waar u gebruik van kunt maken.
Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd in de gemeenschappelijke eetzaal en in de buurt van 9HOTEL CENTRAL is een breed scala aan bars en restaurants, waar Belgische en internationale specialiteiten worden geserveerd.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel Manos Stephanie
Het Manos biedt klassiek ingerichte kamers. Het hotel ligt op slechts 220 meter van het winkelgebied bij de Louizalaan. Het biedt gratis WiFi en een gezellige bar.
Het hotel ligt op slechts 15 minuten lopen van treinstation Brussel-Zuid en de terminal van de Eurostar. Het Manos Stephanie ligt op 160 meter van tramhalte Stephanie. Het hotel biedt een Smart-autoverhuur.
De kamers van het Manos Stephanie zijn standaard voorzien van een kabeltelevisie en een minibar. Ze hebben tevens airconditioning en een marmeren badkamer met een badjas.
Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt aangeboden in de elegante ontbijtzaal. Het bestaat onder meer uit verse koffie en warme gerechtjes, zoals roerei. U kunt ook dineren in het zusterrestaurant van het hotel, dat op slechts 200 meter afstand ligt en een atriumtuin heeft.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Classic Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels Centre Gare du Midi
Het Ibis-hotel Bruxelles Centre Gare du Midi ligt tegenover het treinstation Gare du Midi, vanwaar u de Thalys, Eurostar en ICE kunt nemen, en is slechts twee kilometer verwijderd van de Grote Markt. Het hotel heeft naast 225 ruime kamers met airconditioning ook een restaurant, bar met bediening van snacks 24u/24, twee vergaderzalen, draadloos internet en ADSL. Dit hotel ligt ideaal om Brussel te ontdekken of om van een ontspannen pauze te genieten tussen uw aansluitingen van het Zuidstation.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
9Hotel Chelton
Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.
De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.
Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.
Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Eenpersoon Kamer | Toon prijzen | |
Standaard Dubbel of Twin Kamer | x 3 | |
Standaard Tripel Kamer | x 4 | |
Toon meer kamers. |
Hotel Manos Premier
Dit luxe verblijf is een goed bewaard geheim en ligt op een steenworp afstand van de levendige Louizalaan en biedt de charme van een Brussels herenhuis.
Als u de grote marmeren hal binnenloopt zult u onmiddellijk de koninklijke ambiance van het Manos Premier voelen. Dit rijk ingerichte hotel biedt elegante kamers, die elk uniek zijn ingericht en voorzien zijn van meubels uit de tijd van Louis XV en Louis XVI.
Als het weer dit toelaat kunt u genieten van de prachtige groene tuinen van het hotel die een oppervlakte hebben van 2000m². Hier vindt u een oase van rust in het centrum van de stad. U kunt er ook voor kiezen om te ontspannen in de prachtige spa (worden kosten voor in rekening gebracht) met schitterende mozaïeken details, die doen denken aan de Arabische Nachten.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
single | Toon prijzen | |
double | ||
Deluxe room | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Thon Hotel Brussels City Centre
Thon Hotel Brussels City Centre **** is centraal gelegen in het hart van Brussel, op een steenworp afstand van de noordelijke zaken- en overheidswijk en de populairste winkelstraat van Brussel. Geniet van kleurrijke en moderne kamers en uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Thon Hotel Brussels City Centre is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn beschikbaar bij de receptie.
Eten en drinken
Neem een drankje aan onze hotelbar en probeer een van onze zelfgemaakte snacks en warme gerechten in de zelfbedienings-snackbar.
Conferentie faciliteiten
Het hotel heeft 13 kleurrijke en moderne conferentiezalen die plaats bieden aan maximaal 400 evenement-deelnemers.
Fitness en sauna
Een uniek kenmerk van het hotel is de bovenste verdieping waar u ons ontspanningscentrum vindt met een fitnessruimte en een sauna, beide met een panoramisch uitzicht op het stadscentrum van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Pentahotel Brussels Airport
LIGGING/BESCHRIJVING
Verblijft u op de luchthaven? Het gloednieuwe pentahotel is de slimste keuze die u kunt maken. Het vroegere hotel werd omgevormd tot iets dat opwindend en uniek is, met een zeer speciale pentasmaak. Intussen is deze mooie, culturele locatie, met vriendelijk personeel dat u ontvangt en u helpt bij het wennen aan de nieuwe omgeving, een briljante keuze voor vakantietrips of zakenreizen. Tot de geweldige buren behoren het hoofdkwartier van de NAVO en het Atomium van Brussel, dat slechts op een steenworp afstand ligt. U wordt helemaal niet vergeten! Bij penta wordt u de meest prestigieuze VIP ter wereld.
ACCOMODATIE
Onze 87 kamers in Diegem zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)
Check-in : vanaf 15uur , Check-out : tot 12uur
PENTALOUNGE
pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Radisson Collection Grand Place Brussels
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place Brussels nodigt u uit om een emblematisch hotel te herontdekken met opgewaardeerde faciliteiten, heringerichte kamers en twee nieuwe restaurants met originele culinaire concepten.
Dit hotel in het centrum van de stad biedt een zeer gemakkelijke toegang tot het centraal station van Brussel met directe verbindingen naar de luchthaven, de metro van de stad en de belangrijkste spoorlijnen van Europa (Thalys, Eurostar, ICE).
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place is gelegen op een prestigieuze locatie, dicht bij de belangrijkste recreatieve attracties zoals de Grand Place, Manneken Pis en het Magritte Museum.
Onze 282 stijlvolle kamers en suites combineren een strak hedendaags design met echt comfort, doordachte voorzieningen en verbeterde faciliteiten.
U kunt genieten van een heerlijk ontbijtbuffet in een unieke omgeving en gebruikmaken van onze restaurants Eneko Basque en Shanghai Kitchen.
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place biedt de ultieme sjabloon voor het hedendaagse leven - verenigd door modern design en uitzonderlijke ervaringen op het gebied van dineren, fitness, wellness en duurzaamheid.
Met 18 fris ontworpen en vernieuwde vergaderzalen, voornamelijk verspreid over het lumineuze atrium van het hotel, een toegewijd team van event professioneels en interne AV-partners, is het podium klaar om succesvolle vergaderingen te garanderen, van het begin tot het einde.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Mercure Brussels Airport
Mercure Hotel Brussels Airport biedt een eigen à-la-carterestaurant, een fitnesscentrum, een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven op specifieke tijden en gratis WiFi. Het hotel ligt in Diegem, binnen 7 km van de luchthaven van Brussel. Het beschikt over kamers met airconditioning en een terras in de tuin.
Elke kamer is ingericht met een tv en een koelkast. De eigen badkamers zijn uitgerust met een bad of douche, een toilet en een haardroger.
Mercure Hotel Brussels Airport beschikt over een 24-uursreceptie. Verder biedt het hotel onder meer een bagageopslag, eigen winkels en wasfaciliteiten.
Het hotel ligt op 8,5 km van de Grote Markt, Manneken Pis en de winkelstraat Rue Neuve. Het treinstation Diegem bevindt zich op 3,8 km van het hotel. Het Atomium kunt u bereiken in 15 minuten rijden.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Stanhope Hotel Brussels by Thon Hotels
Stanhope Hotel Brussels ligt verscholen tussen de Europese wijk en het historische centrum van Brussel. Het biedt een luxe ontsnapping in een rustige buurt met uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Stanhope Hotel Brussels is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Restaurant
Kom en ontdek ons gastronomische Brighton Restaurant of geniet van een drankje in onze Library Bar. Tijdens de zomermaanden kunt u genieten van een heerlijke maaltijd of een glas bubbels in onze rustige binnentuin onder een eeuwenoude magnoliaboom.
Conferentie faciliteiten
Stanhope Hotel Brussels heeft 9 lichtgevende conferentie- en evenementenruimtes voor maximaal 400 deelnemers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Siru
The Hotel Siru Brussels is a unique property, convenient for your business visits, family and lovers city breaks, and for all your leisure trips.
The history of this hotel goes back to the 18th century, when coaches and barouches stopped at the Saint-Jean Hotel which served as a love getaway for Arthur Rimbaud and Paul Verlaine. The building is today one of the oldest buildings in the city of Brussels, and more particularly one of the oldest hotels still in activity.
Ideal for your visits in the Capital of Europe, located at the Place Rogier, near the city's longest pedestrian shopping street Rue Neuve, few steps away from the main North train station, Business district, European community, next to all points of interests like the Grand Place and museums.
It is a very convenient location, in the center of Brussels, just across main metro stations, busses, and all major transportations.
Behind the neon facade by Fernand Flauch, this hotel is a beautiful art deco building, offering 101 rooms and suites, fully renovated in late 2011.
Our guestrooms are all equipped with the standard modern comforts and conveniences.
The imaginative and individual decor of each room make your visit most enjoyable and refreshing.
Fully renovated Autumn 2011 Located at Place Rogier in the Heart of Brussels Design Oriented Budget Hotel Free Wifi throughout hotel Prices starting at 65 euro/ night No Pets Allowed Non smoking PropertyKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Courtyard By Marriott Brussels Hotel
Het Courtyard By Marriott Brussels biedt gratis toegang tot een sauna, een 24-uursfitnesscentrum, gratis WiFi in de openbare ruimtes, en een eigen restaurant en bar. Deze accommodatie is gevestigd op 10 minuten rijden van de luchthaven van Brussel en 6 km van de Grote Markt.
De kamers van het Courtyard By Marriott Brussels zijn voorzien van airconditioning, een zithoek, een bureau en een minibar. Ze beschikken over een flatscreen-tv met kabelzenders en hebben een eigen badkamer met een bad of een douche, gratis toiletartikelen en een föhn.
U kunt hier elke dag beginnen met een gezond ontbijt. Voor het diner kunt u terecht in het restaurant, dat internationale en Belgische gerechten serveert.
Het Atomium bevindt zich op 17 km van de accommodatie Het is iets minder dan 3 km naar het treinstation van Schaarbeek. Hier vertrekken regelmatig treinen naar het centrum van Brussel. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar op verzoek en tegen een toeslag.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Aqua Hotel Brussels
Located in the trendy Louise/Toison d’Or area, close to the historical centre and the European Institutions, our brand new hotel combines up-to-date comfort and a welcoming atmosphere.
A surprise already awaits you in our entrance: the latest creation of “Studio Arne Quinze”.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Gosset Hotel
Gosset Hotel is een drie-sterren hotel, gelegen aan de Brusselse Ring, op nauwelijks 10 minuten van het stadscentrum, met een vlotte verbinding naar de stad, de voornaamste stations en de luchthaven van Zaventem. De typisch Franse brasserie-stijl in "brasserie Gosset" en de sympathieke bar maken van dit hotel de ideale locatie voor zakenlui te Brussel. Graag nodigen wij U uit een kijkje te nemen van de vele troeven die Gosset Hotel U te bieden heeft...
GRATIS INTERNET
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel NH Brussels EU Berlaymont
Het NH Brussels EU Berlaymont hotel ligt op 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het hotel biedt designer accommodatie met ruime badkamers.
De kamers van het NH Brussels EU Berlaymont hotel zijn voorzien van individueel regelbare airconditioning, thee- en koffiefaciliteiten en een gratis fles water. Er is gratis WiFi beschikbaar.
Het restaurant L'Objectif biedt uitzicht op de tuin en serveert lunch en diner. In de News Bar en het Coffee House kunt u terecht voor drankjes, snacks, zoete deegwaren en tapas.
Het NH Brussels EU Berlaymont hotel bevindt zich op 5 minuten lopen van metrostation Schuman, waar u met de lijnen 1 en 5 rechtstreeks naar het centraal station en het centrum van Brussel reist. Het is 3,5 km naar de Grote Markt, de winkelstraten en Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Comfort Room | ||
Toon meer kamers. |