96 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Hotel Manos Stephanie

Het Manos biedt klassiek ingerichte kamers. Het hotel ligt op slechts 220 meter van het winkelgebied bij de Louizalaan. Het biedt gratis WiFi en een gezellige bar.

Het hotel ligt op slechts 15 minuten lopen van treinstation Brussel-Zuid en de terminal van de Eurostar. Het Manos Stephanie ligt op 160 meter van tramhalte Stephanie. Het hotel biedt een Smart-autoverhuur.

De kamers van het Manos Stephanie zijn standaard voorzien van een kabeltelevisie en een minibar. Ze hebben tevens airconditioning en een marmeren badkamer met een badjas.

Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt aangeboden in de elegante ontbijtzaal. Het bestaat onder meer uit verse koffie en warme gerechtjes, zoals roerei. U kunt ook dineren in het zusterrestaurant van het hotel, dat op slechts 200 meter afstand ligt en een atriumtuin heeft.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Classic Room info
Double info
Toon meer kamers.

Hotel Cascade Louise

Ideally set in the heart of the commercial and economic area of Brussels, the hotel offers an excellent location, well suited to both business and leisure travellers.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Double Room info
Double info
Toon meer kamers.

Auberge de Jeunesse Génération Europe

De Jeugdherberg Génération Europe is ideaal gelegen: op wandelafstand van het kanaal van Brussel, nauwelijks 15 minuten van de Grote Markt en 10 minuten van de Antoine Dansaertstraat, de uitgelezen plaats voor modeliefhebbers, en de Sint-Gorikswijk, een hippe plek met vele terrasjes, cafés en bars. De herberg beschikt over een grote open ruimte, wat een voorrecht is in het centrum van de hoofdstad van Europa.

 

Daarnaast is het de enige herberg waar campingcars en motorhomes kunnen parkeren. Hij beschikt over 5 parkeerplaatsen, een bevoorradingsplaats waar de tank kan worden gevuld en het afvalwater kan worden geloosd, en een zone om de accu's op te laden. De tarieven zijn op aanvraag en omvatten in elk geval de toegang tot de faciliteiten van de herberg (bar, gratis WiFi, enz.).

Kamertypes Max.  
2-persoonskamer, incl. lakens, met ontbijt info Toon prijzen
Bedden in 4-persoonskamer, met douche & WC, inc... info
4-persoonskamer, met douche & WC, incl. lakens,... info
Toon meer kamers.

Hotel Barsey by Warwick

In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.

Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.

Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Courtyard By Marriott Brussels Hotel

Het Courtyard By Marriott Brussels biedt gratis toegang tot een sauna, een 24-uursfitnesscentrum, gratis WiFi in de openbare ruimtes, en een eigen restaurant en bar. Deze accommodatie is gevestigd op 10 minuten rijden van de luchthaven van Brussel en 6 km van de Grote Markt.

De kamers van het Courtyard By Marriott Brussels zijn voorzien van airconditioning, een zithoek, een bureau en een minibar. Ze beschikken over een flatscreen-tv met kabelzenders en hebben een eigen badkamer met een bad of een douche, gratis toiletartikelen en een föhn.

U kunt hier elke dag beginnen met een gezond ontbijt. Voor het diner kunt u terecht in het restaurant, dat internationale en Belgische gerechten serveert.

Het Atomium bevindt zich op 17 km van de accommodatie Het is iets minder dan 3 km naar het treinstation van Schaarbeek. Hier vertrekken regelmatig treinen naar het centrum van Brussel. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar op verzoek en tegen een toeslag.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Citadines Toison d’Or Brussels

Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.

De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.

Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.

Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Saint-Géry

Are you looking for a total new experience during your stay in Brussels? Do you love art, music and good wine? Do you appreciate the atmosphere of luxury in a trendy, cosy and welcoming setting? Are you looking for a good vibe? Are you ready to discover one of the greatest locations of Brussels?   Come and discover our Boutique Hotel Saint-Géry in the heart of Brussels.   In the typical atmosphere of 19th century manors all of our rooms are decorated by different artists. Every room is unique and has another theme which will surprise you every time again. At the ground floor the trendy bar 'de Belmonte' will welcome you for your breakfast, drinks and light food. Yet at the same time the place is busy, bustling and beautiful. Discover our great selection of wines and experience the great vibe. From time to time life music is played and gives the bar the Belmonte a flavour of different cultures.   The very different aspects of all our rooms will give the impression that your next visit has brought you to a whole new experience.   Not only is this hotel right next to the new trendy shopping area of Rue Antoine Danseart where you will find the stores of great Belgian Fashion designers but it is also a foot step away from the Grand Place, the Bourse and the well known Place Sainte-Catherine. The hotel offers free internet access and a free selection of drinks in the mini-bar.
Kamertypes Max.  
Cosy Single Room (12m²) - Internet, service & V... info Toon prijzen
Single info
Cosy Single Room Queen Bed (13m²) - Internet, s... info
Toon meer kamers.

Hotel NH Collection Brussels Grand Sablon

NH Collection Brussels Grand Sablon, voorheen bekend als NH Hotel du Grand Sablon, ligt aan het mooiste plein van Brussel, beroemd om zijn antiekwinkels en chocolaterieën. Het is slechts een klein stukje lopen naar de luxe boetiekjes aan de Avenue Louise. Het Koninklijk Paleis (het pronkstuk van de stad) en de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten liggen vlak bij het hotel.

in het centrum van Brussel op 200 meter van het Centraal Station het prachtige Parc de Bruxelles ligt op vijf minuten lopen

Onze kamers zijn net zo verfijnd en elegant als de antiekwinkels aan het Sablonplein. Veel kamers kijken uit op het plein zelf, en de Superior kamers hebben prachtige hardhouten vloeren.

Onze Superior kamers kijken uit op de Notre-Dame du Sablon gratis WiFi Twee aansluitende kamers, geschikt voor gezinnen

Onze nieuwe dineergelegenheid Grand Café Hispania biedt gedurende de hele dag een selectie van gerechten en tapas in een informele setting, terwijl Restaurant Hispania ideaal is voor een exclusieve dineerervaring onder signatuur van gerenommeerde chef Marcos Morán. Ons deskundige Guest Relations team staat altijd voor u klaar om een reservering te maken of om u te vertellen over de verborgen parels van de stad. 

Elke ochtend een ontbijtbuffet  Een complete dineerervaring bij Grand Café Hispania en Restaurant Hispania fitnessruimte in het hotel
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel La Vieille Lanterne

Het kleine, door een familie gerunde hotel La Vieille Lanterne ligt schuin tegenover Manneken Pis in het centrum van Brussel. Het beschikt over eenvoudige maar functionele kamers met gratis WiFi.

De kamers van La Vieille Lanterne hebben ouderwetse afbeeldingen op de muren en glas-in-loodramen. Alle kamers zijn ook voorzien van kabel-tv en een moderne badkamer.

La Vieille Lanterne ligt op 400 meter van de Grote Markt en het Museum van Cacao en Chocolade. Het metrostation Bourse ligt op 5 minuten lopen. Het Magritte Museum ligt op 10 minuten lopen van het hotel.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
tweepersoonskamer info x 3
Toon meer kamers.

Thon Hotel EU

Thon Hotel EU ****, gelegen in de Europese wijk van Brussel, is uw eersteklas eco-vriendelijke hotel en uw ideale vertrekpunt voor elke zakenreis. Ons hotel ligt op loopafstand van alle Europese instellingen en biedt gemakkelijke toegang tot het stadscentrum.

Thon Hotel EU is CovidClean gecertificeerd door Safehotels. 

Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit. 

Wifi

 

Gratis highspeed draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet en afdrukmogelijkheden zijn ook beschikbaar bij de receptie.

 

Restaurant

 

Het "The Twelve" restaurant, dat is vernoemd naar de twaalf sterren in de EU-vlag, is elke dag geopend voor lunch en diner. Als het weer het toelaat, kunt u op ons grote buitenterras genieten van uw ontbijt, lunch en diner.

 

Conferentie faciliteiten

 

Thon Hotel EU heeft 10 moderne en kleurrijke conferentiezalen.

 

Parkeren

 

Parkeren is mogelijk in de ondergrondse parkeergarage (Vinci Park) met 200 plaatsen. Als u bij de receptie betaalt, profiteert u van een voorkeurstarief. De parkeerplaats is uitgerust met gehandicapten autostaanplaats, twee oplaadbare baby's voor elektrische en hybride auto's en fietsenstallingen.

 

Fitness en sauna

 

Ons Duplex Fitness Center beschikt over het allernieuwste op het gebied van hightech fitnessapparatuur en infraroodsauna.

 

Winkelen in het hotel

 

In de hoofdgang op de begane grond van het Thon Hotel EU biedt de Thon Passage een verscheidenheid aan winkels.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Styles Brussels Louise

Het ibis Styles Brussels Louise ligt op de trendy Avenue Louise in Brussel en heeft kamers met een flatscreen-tv en gratis faciliteiten, waaronder WiFi, ontbijt en thee, koffie en water in de lobby. Het hotel beschikt ook over een businesslounge met computers.

Alle kamers van het ibis Styles hebben een moderne badkamer en een eigen designer element, zoals een exclusieve spiegel of een stoel in gelimiteerde oplage.

Gasten kunnen een drankje krijgen in de bar van het hotel.

Er bevindt zich een tramhalte tegenover het ibis Styles Brussels Louise en metrostation Louise v ligt op 15 minuten lopen. Verder is het te voet 10 minuten naar het Hortamuseum en 3 km naar de Brusselse Grote Markt en het standbeeld Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Hotel Saint Nicolas

Hotel Saint Nicolas ligt midden in Brussel, op 3 minuten lopen van de Grote Markt. Het hotel biedt gratis WiFi en een dagelijks ontbijtbuffet.

De gerenoveerde kamers hebben een eigen badkamer en een televisie met internationale zenders. In de naastgelegen bijgebouwen zijn zelfstandige studio's beschikbaar.

Hotel Saint Nicolas beschikt over een ontbijtruimte, een strijkkamer, een fietsenstalling en een 24-uursreceptie. Er zijn 2 verkoopautomaten in de lobby waar u drankjes kunt verkrijgen.

Hotel Saint Nicolas ligt op 3 minuten lopen van metrostation De Brouckere, dat rechtstreekse verbindingen biedt met de stations Brussel Centraal en Schuman. Manneken Pis vindt u op 5 minuten lopen van het hotel.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Sabina

Kom en verken de schitterende stad Brussel vanuit het kleine, gezellige Hotel Sabina en geniet van de bescheiden elegantie van zijn accommodaties.

Doe uw voordeel met de gunstige locatie van dit intieme hotel en ontdek de hoofdstad van Europa met zijn indrukwekkende gebouwen en het schitterende historische centrum. Het hotel bevindt zich op slechts enkele minuten van de belangrijkste toeristische attracties, zoals Manneken Pis en het stadhuis, en de Europese instituten. Hier kunt u de geweldige sfeer van deze grote stad proeven zonder een fortuin te hoeven besteden aan de schone, volledig voorziene accommodaties.

Na een dag in het centrum, waar u heeft genoten van uw vrije tijd of zaken heeft gedaan, kunt u heerlijk tot rust komen op uw stijlvolle, comfortabele kamer.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Single info
Double info
Toon meer kamers.

Pillows City Hotel Brussels

Het Pillows City Hotel Brussels Centre ligt in het centrum van Brussel, op slechts 100 meter van het centraal station van Brussel en de St-Michiels en St-Goedelekathedraal. Het hotel beschikt over privéparkeergelegenheid en gratis WiFi en heeft een bar waar je typisch Belgische drankjes kunt bestellen.

De kamers van het Pillows City Hotel Brussels Centre zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv met satellietzenders, een bureau en extra lange bedden. Sommige kamers hebben een luxe badkamer met een inloopdouche.

Het hotel bevindt zich op slechts iets meer dan 5 minuten wandelen van de Grote Markt en Manneken Pis. Vanaf het metrostation Brussel-Centraal reis je met de metro in 4 minuten naar de Europese instellingen.

Kamertypes Max.  
Luxury Room info Toon prijzen
Grand Luxury Room info
Suite info
Toon meer kamers.

Radisson RED Hotel

Radisson RED Brussels features 149 Studios and suites, a OUIBar + KTCHN restaurant and deli, 3 meeting and conference rooms, a fitness including sauna and parking facilities.

At walking distance from all the European Institutions, the festive place du Luxembourg and the lively Saint-Boniface neighbourhood, the hotel is also only 2 km away from the historical centre and the Grand-Place of Brussels. 

 

ALWAYS CONNECTED

 

We think technology should make your life and your stay better. That’s why we like to make sure yours can work to the best of it’s ability. From streaming devices to your TV, to opening your door with the Radisson RED App, we’ve made sure that we have free high speed WiFi on hand to keep you going.

 

ALWAYS LOCAL

 

The OUIBar + KTCHN is your food, drink and social hub. Where we’ve created menus from local, seasonal produce. Want to taste the heart and soul of the city? You’ve come to the right place. And the best part? You can make your order through the app and collect your grub when it suits you.

 

We aslo have an extensive list of cocktails and craft beers. So whether you’re planning a late one, or a leisurely lunch with  friends and colleagues, we’re here to make it happen.

 

CREATE EVENTS

 

Our Events & Games Studios can bring a little out of the box thinking to your business meetings, or can simply be the fastest route to help you de-stress after a long day. Meet, create, socialize, escape – they’re designed for whatever situation you want.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

9Hotel Chelton

Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.

De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.

Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.

Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.

Kamertypes Max.  
Eenpersoon Kamer info Toon prijzen
Standaard Dubbel of Twin Kamer info x 3
Standaard Tripel Kamer info x 4
Toon meer kamers.

Vintage Hotel

Het Vintage Hotel is een hotel met een uniek design, op slechts 50 meter van de laan Avenue Louise. U kunt gratis gebruikmaken van de draadloze internetverbinding in het businesscentrum en er is een een gratis ontbijt. De kamers zijn ingericht in een vintage design met karakteristieke voorwerpen van ontwerpers van de vorige eeuw. Elke kamer heeft een televisie en een internetverbinding (tegen betaling). Het hotel heeft een speciale wijnbar waar u een uitgebreide selectie heeft aan topkwaliteit wijnen van over de hele wereld. U kunt hier heerlijk ontspannen en ontdekken welke wijn u het beste smaakt. Het Koninklijk Paleis ligt slechts op 10 minuten afstand van het Vintage Hotel. U bent binnen 5 minuten rijden bij het treinstation waar u op de Thalys en de Eurostar kunt stappen.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Dubbel kamer info x 3
Toon meer kamers.

Bedford Hotel & Congress Centre

Het Bedford Hotel & Congress Centre is een boetiekhotel in het historische centrum van Brussel, op slechts 450 meter van de Grote Markt. Het heeft een ruime lobby en verzorgt elke ochtend een Amerikaans ontbijtbuffet.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel NH Brussels EU Berlaymont

Het NH Brussels EU Berlaymont hotel ligt op 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het hotel biedt designer accommodatie met ruime badkamers.

De kamers van het NH Brussels EU Berlaymont hotel zijn voorzien van individueel regelbare airconditioning, thee- en koffiefaciliteiten en een gratis fles water. Er is gratis WiFi beschikbaar.

Het restaurant L'Objectif biedt uitzicht op de tuin en serveert lunch en diner. In de News Bar en het Coffee House kunt u terecht voor drankjes, snacks, zoete deegwaren en tapas.

Het NH Brussels EU Berlaymont hotel bevindt zich op 5 minuten lopen van metrostation Schuman, waar u met de lijnen 1 en 5 rechtstreeks naar het centraal station en het centrum van Brussel reist. Het is 3,5 km naar de Grote Markt, de winkelstraten en Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Comfort Room info
Toon meer kamers.

Rocco Forte Hotel Amigo

Hotel Amigo is dus een stijlvolle uitvalsbasis om de stad te verkennen. Het hotel is versierd met Belgische accenten gebaseerd op de geschiedenis en het erfgoed door de jaren heen.Vele kamers en suites zijn onlangs vernieuwd.

Hotel Amigo is een plaats waar geschiedenis wordt gecombineerd met hedendaagse charme, net als in Brussel zelf. Het is een gastvrij hotel waar service op de eerste plaats komt - zoals onze naam het al zegt. 

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.