Scandic Grand Place
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
9Hotel Central Brussels
Het boetiekhotel 9HOTEL CENTRAL is gevestigd in een historisch Belgisch herenhuis en ligt op 170 meter van het centraal station van Brussel. 9HOTEL CENTRAL beschikt over klassiek ingerichte accommodaties met gratis WiFi en bevindt zich op 10 minuten lopen van het Paleizenplein en de vele musea van Brussel. Manneken Pis en de Grote Markt liggen ook op 10 minuten lopen van het hotel.
Het hotel beschikt over licht ingerichte kamers en suites met airconditioning en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle accommodaties hebben een eigen badkamer met slippers, een ligbad of een douche en gratis, milieuvriendelijke toiletartikelen.
9HOTEL CENTRAL heeft een muzieklounge met grote stoelen en banken en ook een 24-uursreceptie en een businesshoek met 1 computer, waar u gebruik van kunt maken.
Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd in de gemeenschappelijke eetzaal en in de buurt van 9HOTEL CENTRAL is een breed scala aan bars en restaurants, waar Belgische en internationale specialiteiten worden geserveerd.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel Saint Nicolas
Hotel Saint Nicolas ligt midden in Brussel, op 3 minuten lopen van de Grote Markt. Het hotel biedt gratis WiFi en een dagelijks ontbijtbuffet.
De gerenoveerde kamers hebben een eigen badkamer en een televisie met internationale zenders. In de naastgelegen bijgebouwen zijn zelfstandige studio's beschikbaar.
Hotel Saint Nicolas beschikt over een ontbijtruimte, een strijkkamer, een fietsenstalling en een 24-uursreceptie. Er zijn 2 verkoopautomaten in de lobby waar u drankjes kunt verkrijgen.
Hotel Saint Nicolas ligt op 3 minuten lopen van metrostation De Brouckere, dat rechtstreekse verbindingen biedt met de stations Brussel Centraal en Schuman. Manneken Pis vindt u op 5 minuten lopen van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Le Plaza
Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Classic | ||
Toon meer kamers. |
Vintage Hotel
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Dubbel kamer | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Hotel NH Brussels EU Berlaymont
Het NH Brussels EU Berlaymont hotel ligt op 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het hotel biedt designer accommodatie met ruime badkamers.
De kamers van het NH Brussels EU Berlaymont hotel zijn voorzien van individueel regelbare airconditioning, thee- en koffiefaciliteiten en een gratis fles water. Er is gratis WiFi beschikbaar.
Het restaurant L'Objectif biedt uitzicht op de tuin en serveert lunch en diner. In de News Bar en het Coffee House kunt u terecht voor drankjes, snacks, zoete deegwaren en tapas.
Het NH Brussels EU Berlaymont hotel bevindt zich op 5 minuten lopen van metrostation Schuman, waar u met de lijnen 1 en 5 rechtstreeks naar het centraal station en het centrum van Brussel reist. Het is 3,5 km naar de Grote Markt, de winkelstraten en Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Comfort Room | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels off Grand´Place
Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op slechts 150 meter van de Grote Markt en Manneken Pis, midden in het historische centrum van Brussel. U wandelt in amper 5 minuten naar treinstation Brussel-Centraal en de winkelstraat Rue Neuve. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele hotel.
De hotelkamers zijn modern ingericht en uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv en satellietkanalen. Ook hebben alle kamers een badkamer met een bad en een toilet.
De hotelbar is elke dag van de week geopend en biedt verfrissende drankjes en een keur aan Belgische bieren. Het ibis Brussels off Grand'Place ligt in een gebied waar een grote verscheidenheid aan restaurants en cafés gevestigd is.
Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op 15 km van de internationale luchthaven van Brussel en op 7,5 km van het Atomium.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Villa Royale
Hotel Villa Royale ligt net buiten het centrum van Brussel, op slechts 250 meter afstand van het metrostation Botanique, en biedt kamers met airconditioning en gratis WiFi. Het hotel heeft een bar waar cocktails en Belgische bieren geschonken worden.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Marivaux Hotel
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Club Room - Double or Twin - Including Wifi | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Expo Brussels
Hotel Expo ligt in het noorden van Brussel, op slechts 5 minuten lopen van het metrostation Koning Boudewijn, en biedt moderne kamers met gratis WiFi en een flatscreen-tv met kabelzenders. Gasten kunnen hier profiteren van gratis eigen parkeergelegenheid.
Alle kamers van Best Western Hotel Expo beschikken over een bureau en koffie- en theefaciliteiten. Elke kamer heeft ook een eigen badkamer met een douche.
Het expositiecentrum Brussels Expo en het Atomium liggen op 10 minuten loopafstand. Best Western Expo bevindt zich op 700 meter van het Planetarium van Brussel. De luchthaven van Brussel kan met de auto in nog geen 15 minuten bereikt worden.
Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd in het lichte ontbijtrestaurant. In de lobby van het hotel staat een drankenautomaat.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Hilton Brussels Grand Place
Het Hilton Brussels Grand Place hotel is trots op zijn ideale locatie in de buurt van de majestueuze Grote Markt en biedt gasten een verbazingwekkend nieuw perspectief op de Belgische hoofdstad. Geniet van ongeëvenaarde toegang tot de levendige historische en culturele centra, culinaire hoogtepunten en exclusief shoppen.
Bewonder het uitzicht op de stad of het Centraal Station vanuit een ruime gastenkamer met gratis WiFi, geluidsdichte ramen, een groot bureau met ergonomische stoel en een elegante marmeren badkamer. U kunt zich upgraden naar een Executive Room inclusief toegang tot onze Executive Lounge waar u de hele dag kunt genieten van het ontbijt, de hapjes en de drankjes. Voor het ultieme verblijf kunt u genieten van de eersteklas Presidentiële Suite, die een panoramisch uitzicht over de stad biedt.
#STAYSAFE: Hilton heeft een wereldwijd programma ontwikkeld dat een nieuwe standaard van hotelreinheid en desinfectie introduceert: Hilton CleanStay. Hilton CleanStay bouwt voort op de reeds hoge normen van Hilton op het gebied van huishouding en hygiëne, waar momenteel schoonmaakproducten van commerciële kwaliteit en verbeterde protocollen worden gebruikt, om ervoor te zorgen dat Hilton gasten een nog schoner en veiliger verblijf hebben vanaf het moment van inchecken tot aan het uitchecken.
Of het nu gaat om het organiseren van een conferentie, vergadering of tentoonstelling, Hilton Brussels Grand Place biedt de perfecte waaier aan flexibele evenementenruimtes dankzij de 15 vergaderzalen en ruimtes, waaronder twee indrukwekkende lichtgevulde balzalen. Ze zijn allemaal voorzien van de modernste technologie, draadloze internettoegang en aanpasbare lay-outs.
Voor een evenement met ultieme exclusiviteit kunt u van de gelegenheid gebruik maken om een hele verdieping te privatiseren, inclusief het gebruik van een aparte ingang. Als extra gemak kunt u gebruik maken van de ondergrondse openbare parkeergarage, met directe toegang tot de vergaderruimten met een lift.
Hilton Brussels Grand Place staat klaar om uw volgende evenement in veiligheid te organiseren dankzij het Hilton global program EventReady with CleanStay dat u zal ondersteunen bij het organiseren van uw volgende evenement met een hoge focus op netheid, flexibiliteit, veiligheid en sociale verantwoordelijkheid, waarbij de Hilton CleanStay normen worden toegepast op evenementen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Single | ||
Toon meer kamers. |
Hôtel Retro
Een "CASUAL" HOTEL - HET IS JIJ die ONS ANDERS MAKEN
Ontdek de BOUTIQUE HOTEL IN BRUSSEL, hoofstad van Europa : HET HOTEL RETRO - 3 sterren. Mooie, elegante en nette kamers in elk detail.
"Casual" betekent ongedwongen comfort, een pure sfeer van welzijn. Ongeacht het type kamer u ook kiest, u zult u altijd thuis voelen bij ons.
10 minuten of Grand’Place en Europees Hoofdkantoor.
Openbaar vervoer voor het en om de hoek (tram, bus metro).
Gratis WiFi gegaranteerd.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
DOUBLE XXL | x 3 | Toon prijzen |
DOUBLE XLS | x 3 | |
DOUBLE XL | ||
Toon meer kamers. |
Mercure Brussels Airport
Mercure Hotel Brussels Airport biedt een eigen à-la-carterestaurant, een fitnesscentrum, een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven op specifieke tijden en gratis WiFi. Het hotel ligt in Diegem, binnen 7 km van de luchthaven van Brussel. Het beschikt over kamers met airconditioning en een terras in de tuin.
Elke kamer is ingericht met een tv en een koelkast. De eigen badkamers zijn uitgerust met een bad of douche, een toilet en een haardroger.
Mercure Hotel Brussels Airport beschikt over een 24-uursreceptie. Verder biedt het hotel onder meer een bagageopslag, eigen winkels en wasfaciliteiten.
Het hotel ligt op 8,5 km van de Grote Markt, Manneken Pis en de winkelstraat Rue Neuve. Het treinstation Diegem bevindt zich op 3,8 km van het hotel. Het Atomium kunt u bereiken in 15 minuten rijden.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
MEININGER Hotel Brussels City Center
Designhotel Meininger ligt aan de oever van het kanaal Charleroi-Brussel in een oude fabriek. Het biedt gratis WiFi en een 24-uursreceptie. De Grote Markt ligt op 1,5 km afstand.
Elke moderne kamer is ingericht met lichtgrijs gekleurde muren en een parketvloer. De kamer beschikt ook over een flatscreentelevisie en een eigen badkamer met een douche.
Het restaurant en de bar zijn ingericht in de stijl van de fabriek met grote witte pilaren, de oorspronkelijke betonnen plafonds en metalen fabrieksverlichting boven de tafels.
De 24-uursreceptie staat altijd klaar om u diensten te verlenen. Fietsverhuur is beschikbaar bij het Meininger Hotel, evenals een speelkamer.
De beurs ligt op 1,2 km van het hotel. Metrostation Graaf van Vlaanderen ligt op 6 minuten lopen. Het centraal station van Brussel ligt op 2 kilometer afstand. De Brusselse ringweg R0 ligt op 8 minuten met de auto.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
1 bed in a 4- or 6-bedded room | x 4 | |
Double | ||
Toon meer kamers. |
Hotel La Vieille Lanterne
Het kleine, door een familie gerunde hotel La Vieille Lanterne ligt schuin tegenover Manneken Pis in het centrum van Brussel. Het beschikt over eenvoudige maar functionele kamers met gratis WiFi.
De kamers van La Vieille Lanterne hebben ouderwetse afbeeldingen op de muren en glas-in-loodramen. Alle kamers zijn ook voorzien van kabel-tv en een moderne badkamer.
La Vieille Lanterne ligt op 400 meter van de Grote Markt en het Museum van Cacao en Chocolade. Het metrostation Bourse ligt op 5 minuten lopen. Het Magritte Museum ligt op 10 minuten lopen van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
tweepersoonskamer | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Alma Grand Place Hotel
Hartje Brussel!
Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
37 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single (SGL) | ||
Toon meer kamers. |
Aris Grand Place Hotel
Welkom thuis !
Hotel Aris, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft Hotel Aris slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 100 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 50 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
55 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 100 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels Expo Atomium
Hotel ibis Brussels Expo Atomium is centraal gelegen op 8 km van het centrum van de stad en de luchthaven van Brussel. Het ligt tegenover de hoofdingang van het expocenter "Brussels Expo", nabij het themapark "Bruparck", het Atomium, het Koning Boudewijnstadion en het Kasteel van Laken. Het hotel beschikt over 81 kamers met airconditioning en 1 vergaderruimte. Er is een 24-uurs snackbar, een eigen parkeerplaats (betaald) en gratis draadloos internet.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Brussels Centre Gare du Midi
Het Ibis-hotel Bruxelles Centre Gare du Midi ligt tegenover het treinstation Gare du Midi, vanwaar u de Thalys, Eurostar en ICE kunt nemen, en is slechts twee kilometer verwijderd van de Grote Markt. Het hotel heeft naast 225 ruime kamers met airconditioning ook een restaurant, bar met bediening van snacks 24u/24, twee vergaderzalen, draadloos internet en ADSL. Dit hotel ligt ideaal om Brussel te ontdekken of om van een ontspannen pauze te genieten tussen uw aansluitingen van het Zuidstation.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Best Western Hotel Royal Centre
Located 600 metres from both the Madou and Botanique metro stations, Best Western Hotel Royal Centre offers spacious, charming rooms with free Wi-Fi. The air-conditioned rooms have a warm interior and are equipped with tea and coffee making facilities. There is a breakfast room where you can enjoy an extensive breakfast buffet in the morning.
The Royal Club bar serves a variety of Belgian beers, international drinks and snacks.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |