100 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Hotel Made In Louise

Made in Louise

Het Made In Louise… uw Brussels boetiekhotel waar gratie en charme een levensstijl is.

Waar u kunt genieten van de gastvrijheid die je alleen kunt ervaren in een familie gerund hotel. Ontdek deze unieke en ontspannen omgeving in een vroeg 20e-eeuws gebouw aan een rustige straat.

Het ideale boetiekhotel in Brussel, Het Made In Louise biedt een persoonlijke en unieke service. Volledig gerenoveerd in 2012, de  48 kamers van het hotel in het Belgische Brussel zijn licht, comfortabel en karaktervol.

In Made In Louise, verwelkomt onze familie u als een bevoorrechte gast. Geniet van de elegantie en de intimiteit van een eigen suite, en de kenmerkende details van onze Made in Market & Bar en ons Made in Breakfast, waar u zult genieten van de authentieke smaken van België.

Welkom bij het Brusselse boetiekhotel waar u u thuis zult voelen vanaf het moment dat u binnenstapt.

Welkom bij Made in Louise.

 

Het Made In Louise Hotel

Het Made In Louise… uw Brussels boetiekhotel waar gratie en charme een levensstijl is.

Waar u kunt genieten van de gastvrijheid die je alleen kunt ervaren in een familie gerund hotel. Ontdek deze unieke en ontspannen omgeving in een vroeg 20e-eeuws gebouw aan een rustige straat.

Het ideale boetiekhotel in Brussel, Het Made In Louise biedt een persoonlijke en unieke service. Volledig gerenoveerd in 2012, de  48 kamers van het hotel in het Belgische Brussel zijn licht, comfortabel en karaktervol.

In Made In Louise, verwelkomt onze familie u als een bevoorrechte gast. Geniet van de elegantie en de intimiteit van een eigen suite, en de kenmerkende details van onze Made in Market & Bar en ons Made in Breakfast, waar u zult genieten van de authentieke smaken van België.

Welkom bij het Brusselse boetiekhotel waar u u thuis zult voelen vanaf het moment dat u binnenstapt.

Welkom bij Made in Louise.

 

Kamertypes Max.  
Cosy info Toon prijzen
Comfort info
Charming Twin info
Toon meer kamers.

ZOOM

37 kamers gelegen op 50 meter van de trendy Louisalaan, vol leuke winkels en restaurants, en op 10 minuten van de Grote markt. Stedenbouwkundig ontwerp, participatieve fotografie (foto’s van Brussel in elke kamer, interactieve wand, efemere foto’s tentoonstelling, …) Belgisch bier bar & uitzonderlijke chocolade (selectie Eric Boschman) Gastronomisch ontbijt – continentaal buffet Rustig terras, parkeerplaats op aanvraag, Receptie open 24/24 Gratis WiFi in alle kamers Familiekamers beschikbaar, en 1 kamer toegankelijk met een rolstoel Rookvrij hotel

Ontbijt : 15€ (7.5€ voor jongeren (-12 jaar) Extra bed (in de XL kamers): 20€

Kamertypes Max.  
Double Room info Toon prijzen
Double XL info x 3

9Hotel Central Brussels

Het boetiekhotel 9HOTEL CENTRAL is gevestigd in een historisch Belgisch herenhuis en ligt op 170 meter van het centraal station van Brussel. 9HOTEL CENTRAL beschikt over klassiek ingerichte accommodaties met gratis WiFi en bevindt zich op 10 minuten lopen van het Paleizenplein en de vele musea van Brussel. Manneken Pis en de Grote Markt liggen ook op 10 minuten lopen van het hotel.

Het hotel beschikt over licht ingerichte kamers en suites met airconditioning en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle accommodaties hebben een eigen badkamer met slippers, een ligbad of een douche en gratis, milieuvriendelijke toiletartikelen.

9HOTEL CENTRAL heeft een muzieklounge met grote stoelen en banken en ook een 24-uursreceptie en een businesshoek met 1 computer, waar u gebruik van kunt maken.

Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd in de gemeenschappelijke eetzaal en in de buurt van 9HOTEL CENTRAL is een breed scala aan bars en restaurants, waar Belgische en internationale specialiteiten worden geserveerd.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Hotel Siru

BUDGET -- BUSINESS -- TRENDY

The Hotel Siru Brussels is a unique property, convenient for your business visits, family and lovers city breaks, and for all your leisure trips.

The history of this hotel goes back to the 18th century, when coaches and barouches stopped at the Saint-Jean Hotel which served as a love getaway for Arthur Rimbaud and Paul Verlaine. The building is today one of the oldest buildings in the city of Brussels, and more particularly one of the oldest hotels still in activity.

Ideal for your visits in the Capital of Europe, located at the Place Rogier, near the city's longest pedestrian shopping street Rue Neuve, few steps away from the main North train station, Business district, European community, next to all points of interests like the Grand Place and museums.

It is a very convenient location, in the center of Brussels, just across main metro stations, busses, and all major transportations.

Behind the neon facade by Fernand Flauch, this hotel is a beautiful art deco building, offering 101 rooms and suites, fully renovated in late 2011.

Our guestrooms are all equipped with the standard modern comforts and conveniences.

The imaginative and individual decor of each room make your visit most enjoyable and refreshing.

Fully renovated Autumn 2011 Located at Place Rogier in the Heart of Brussels Design Oriented Budget Hotel Free Wifi throughout hotel Prices starting at 65 euro/ night No Pets Allowed Non smoking Property
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Room info
Double info
Toon meer kamers.

Progress Hotel

Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.

In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.

 

De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.

 

Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.

 

Bijzonderheden van het hotel

Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementen
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Superior Room info
Double info
Toon meer kamers.

Hôtel Retro

Een "CASUAL" HOTEL - HET IS JIJ die ONS ANDERS MAKEN

Ontdek de BOUTIQUE HOTEL IN BRUSSEL, hoofstad van Europa : HET HOTEL RETRO - 3 sterren. Mooie, elegante en nette kamers in elk detail.

"Casual" betekent ongedwongen comfort, een pure sfeer van welzijn. Ongeacht het type kamer u ook kiest, u zult u altijd thuis voelen bij ons.

10 minuten of Grand’Place en Europees Hoofdkantoor.

Openbaar vervoer voor het en om de hoek (tram, bus metro).

Gratis WiFi gegaranteerd.

Kamertypes Max.  
DOUBLE XXL info x 3 Toon prijzen
DOUBLE XLS info x 3
DOUBLE XL info
Toon meer kamers.

pentahotel Brussels City Centre

Ligging/Beschrijving

Zal u in Brussel verblijven? Dan is pentahotel de slimste keuze die u kunt maken. U zoekt iets dat uniek, opwindend en vernieuwend is? Dan zijn wij er voor u! Wij staan klaar voor u en laten u graag zien wat de unieke penta methode inhoudt vanaf het moment dat u bij ons binnenstapt. Het hotel ligt vlak naast de prestigieuze modestraat Louizalaan en op wandelafstand van de mooie Grote Markt en de Europese instellingen in Brussel. Van eclectische boetieks en signature cuisine tot het bruisende nachtleven en live entertainment, de Brusselse Louizabuurt heeft een uniek karakter en stijl. Kom penta bezoeken en word een van de meest prestigieuze VIP's van Brussel.

 

Accommodatie

Onze 202 slaapkamers in Brussels zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)

 

WIFI internettoegang, bureau, telefoon, kluis in de kamer, koelkast, 42-inch flatscreen tv, iPod verbinding, airconditioning, haardroger en badvoorzieningen in elke kamer.

 

Check-in: vanaf 15 uur, Check-out: tot 12 uur

 

Pentalounge

pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.

 

Activiteiten en vrije tijd

In het hartje van de hoofstad van Europa, bent u op loopafstand van de Grote Markt, het Koninklijk Paleis en het Museum van Schone Kunsten. U kan gaan shoppen op de luxueuze Louisalaan op 200 m van het hotel, of lekker gaan proeven van de uitstekende Belgische chocolade.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

The Pantone Hotel Brussels

This colourful boutique hotel offers quiet rooms with free Wi-Fi in the trendy Saint Gilles quarter of Brussels. The fashionable Avenue Louise is a 5-minute walk away.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel La Vieille Lanterne

Het kleine, door een familie gerunde hotel La Vieille Lanterne ligt schuin tegenover Manneken Pis in het centrum van Brussel. Het beschikt over eenvoudige maar functionele kamers met gratis WiFi.

De kamers van La Vieille Lanterne hebben ouderwetse afbeeldingen op de muren en glas-in-loodramen. Alle kamers zijn ook voorzien van kabel-tv en een moderne badkamer.

La Vieille Lanterne ligt op 400 meter van de Grote Markt en het Museum van Cacao en Chocolade. Het metrostation Bourse ligt op 5 minuten lopen. Het Magritte Museum ligt op 10 minuten lopen van het hotel.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
tweepersoonskamer info x 3
Toon meer kamers.

Radisson Collection Grand Place Brussels

Het Radisson Collection Hotel, Grand Place Brussels nodigt u uit om een emblematisch hotel te herontdekken met opgewaardeerde faciliteiten, heringerichte kamers en twee nieuwe restaurants met originele culinaire concepten.

Dit hotel in het centrum van de stad biedt een zeer gemakkelijke toegang tot het centraal station van Brussel met directe verbindingen naar de luchthaven, de metro van de stad en de belangrijkste spoorlijnen van Europa (Thalys, Eurostar, ICE).

Het Radisson Collection Hotel, Grand Place is gelegen op een prestigieuze locatie, dicht bij de belangrijkste recreatieve attracties zoals de Grand Place, Manneken Pis en het Magritte Museum.

Onze 282 stijlvolle kamers en suites combineren een strak hedendaags design met echt comfort, doordachte voorzieningen en verbeterde faciliteiten.

U kunt genieten van een heerlijk ontbijtbuffet in een unieke omgeving en gebruikmaken van onze restaurants Eneko Basque en Shanghai Kitchen.

Het Radisson Collection Hotel, Grand Place biedt de ultieme sjabloon voor het hedendaagse leven - verenigd door modern design en uitzonderlijke ervaringen op het gebied van dineren, fitness, wellness en duurzaamheid.

Met 18 fris ontworpen en vernieuwde vergaderzalen, voornamelijk verspreid over het lumineuze atrium van het hotel, een toegewijd team van event professioneels en interne AV-partners, is het podium klaar om succesvolle vergaderingen te garanderen, van het begin tot het einde.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Ramada Brussels Woluwe

The brand-new Ramada Brussels Woluwe is located exactly in between Brussels' city centre and the Zaventem Airport. There is free Wi-Fi and a complimentary coffee, tea and chocolate corner. The guest rooms have air conditioning and a bath. In the morning, you can enjoy an extensive breakfast in the bright restaurant with 360° of daylight. Furthermore, there is a restaurant with terrasse, a bar and a private parking garage. There is also a fitness room avaible for our guests. You can also park your car free of charge on the streets around the hotel. It takes a 5-minute drive to the E40 motorway and you can reach the European Commission in a 10-minute drive.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Aris Grand Place Hotel

Welkom thuis ! 

Hotel Aris, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven. 

U hoeft Hotel Aris slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.

 

Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 100 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 50 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek. 

55 kamers.

Niet-roker kamers.

Air-conditioning.

LED-flatscreen TV.

Veilig.

Gratis internet in de lobby.

Centraal gelokaliseerd.

Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.

Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.

 

Openbare parkeergelegenheid op 100 meter.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Triple info x 3
Single info
Toon meer kamers.

Hilton Brussels Grand Place

Het Hilton Brussels Grand Place hotel is trots op zijn ideale locatie in de buurt van de majestueuze Grote Markt en biedt gasten een verbazingwekkend nieuw perspectief op de Belgische hoofdstad. Geniet van ongeëvenaarde toegang tot de levendige historische en culturele centra, culinaire hoogtepunten en exclusief shoppen.

Bewonder het uitzicht op de stad of het Centraal Station vanuit een ruime gastenkamer met gratis WiFi, geluidsdichte ramen, een groot bureau met ergonomische stoel en een elegante marmeren badkamer. U kunt zich upgraden naar een Executive Room inclusief toegang tot onze Executive Lounge waar u de hele dag kunt genieten van het ontbijt, de hapjes en de drankjes. Voor het ultieme verblijf kunt u genieten van de eersteklas Presidentiële Suite, die een panoramisch uitzicht over de stad biedt.

 #STAYSAFE: Hilton heeft een wereldwijd programma ontwikkeld dat een nieuwe standaard van hotelreinheid en desinfectie introduceert: Hilton CleanStay. Hilton CleanStay bouwt voort op de reeds hoge normen van Hilton op het gebied van huishouding en hygiëne, waar momenteel schoonmaakproducten van commerciële kwaliteit en verbeterde protocollen worden gebruikt, om ervoor te zorgen dat Hilton gasten een nog schoner en veiliger verblijf hebben vanaf het moment van inchecken tot aan het uitchecken.

Of het nu gaat om het organiseren van een conferentie, vergadering of tentoonstelling, Hilton Brussels Grand Place biedt de perfecte waaier aan flexibele evenementenruimtes dankzij de 15 vergaderzalen en ruimtes, waaronder twee indrukwekkende lichtgevulde balzalen. Ze zijn allemaal voorzien van de modernste technologie, draadloze internettoegang en aanpasbare lay-outs. 

Voor een evenement met ultieme exclusiviteit kunt u van de gelegenheid gebruik maken om een hele verdieping te privatiseren, inclusief het gebruik van een aparte ingang. Als extra gemak kunt u gebruik maken van de ondergrondse openbare parkeergarage, met directe toegang tot de vergaderruimten met een lift.

Hilton Brussels Grand Place staat klaar om uw volgende evenement in veiligheid te organiseren dankzij het Hilton global program EventReady with CleanStay dat u zal ondersteunen bij het organiseren van uw volgende evenement met een hoge focus op netheid, flexibiliteit, veiligheid en sociale verantwoordelijkheid, waarbij de Hilton CleanStay normen worden toegepast op evenementen. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Single info
Toon meer kamers.

Rocco Forte Hotel Amigo

Hotel Amigo is dus een stijlvolle uitvalsbasis om de stad te verkennen. Het hotel is versierd met Belgische accenten gebaseerd op de geschiedenis en het erfgoed door de jaren heen.Vele kamers en suites zijn onlangs vernieuwd.

Hotel Amigo is een plaats waar geschiedenis wordt gecombineerd met hedendaagse charme, net als in Brussel zelf. Het is een gastvrij hotel waar service op de eerste plaats komt - zoals onze naam het al zegt. 

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Citadines Toison d’Or Brussels

Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.

De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.

Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.

Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Pentahotel Brussels Airport

LIGGING/BESCHRIJVING

Verblijft u op de luchthaven? Het gloednieuwe pentahotel is de slimste keuze die u kunt maken. Het vroegere hotel werd omgevormd tot iets dat opwindend en uniek is, met een zeer speciale pentasmaak. Intussen is deze mooie, culturele locatie, met vriendelijk personeel dat u ontvangt en u helpt bij het wennen aan de nieuwe omgeving, een briljante keuze voor vakantietrips of zakenreizen. Tot de geweldige buren behoren het hoofdkwartier van de NAVO en het Atomium van Brussel, dat slechts op een steenworp afstand ligt. U wordt helemaal niet vergeten! Bij penta wordt u de meest prestigieuze VIP ter wereld.

 

ACCOMODATIE

Onze 87 kamers in Diegem zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)

Check-in : vanaf 15uur , Check-out : tot 12uur

 

PENTALOUNGE

pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Brussels Centre Gare du Midi

Het Ibis-hotel Bruxelles Centre Gare du Midi ligt tegenover het treinstation Gare du Midi, vanwaar u de Thalys, Eurostar en ICE kunt nemen, en is slechts twee kilometer verwijderd van de Grote Markt. Het hotel heeft naast 225 ruime kamers met airconditioning ook een restaurant, bar met bediening van snacks 24u/24, twee vergaderzalen, draadloos internet en ADSL. Dit hotel ligt ideaal om Brussel te ontdekken of om van een ontspannen pauze te genieten tussen uw aansluitingen van het Zuidstation.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Queen Anne

De Queen Anne is een hotel met 60 kamers gelegen in hartje Brussel, op enkele minuten van de beroemde Grote Markt, halverwege tussen de metrohaltes De Brouckère en Rogier.

Het is sober versierd met smaak en biedt comfortabel beddengoed voor een gezonde nachtrust.

 

De belangrijkste bezienswaardigheden liggen op wandelafstand van het hotel.

De centrale ligging van het Queen Anne*** hotel biedt een uitgelezen keuze uit gerenommeerde restaurants en brasseries van de Sint Katelijnewijk, winkelcentra in de Nieuwstraat en talrijke musea, culturele centra en theaters die de stad rijk is.

Enkele minuten wandelen en u vindt de typische winkels en brasseries van de Koninklijke galerijen St. Hubert en de vitrines van de Belgische trendsetters in de Dansaertwijk. Het hotel gaat er prat op een correcte prijs te bieden die een uitstekende verhouding garandeert tussen prijs en kwaliteit.

Er wordt ook een heerlijk ontbijt geserveerd tussen 7u en 10u.

De receptie van het hotel is open 24h/24.

Of u nu een zakenreis maakt of de tijd neemt om u een weekend te ontspannen in de Europese hoofdstad, Hotel Queen Anne*** is uw kwaliteitspartner voor een geslaagd verblijf.

Kamertypes Max.  
Single Room info Toon prijzen
Single Room info
Double Room info
Toon meer kamers.

First Euroflat Hotel

Gelegen nabij de Europese instellingen, en op slechts 100 meter van het metrostation Schuman, verwelkomt het First Euroflat Hotel u in de internationale sfeer van de Europese wijk.

Het klassieke comfort van de 133 kamers hebben een warme en vriendelijke sfeer.

De kamers zijn ruim en goed verlicht, het gevarieerd ontbijt en de locatie van het hotel zijn ideaal om uw zakenreizen naar Brussel ontspannen te doen verlopen.

Gratis wifi in het hotel.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info