Hotel NH Brussels EU Berlaymont
Het NH Brussels EU Berlaymont hotel ligt op 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het hotel biedt designer accommodatie met ruime badkamers.
De kamers van het NH Brussels EU Berlaymont hotel zijn voorzien van individueel regelbare airconditioning, thee- en koffiefaciliteiten en een gratis fles water. Er is gratis WiFi beschikbaar.
Het restaurant L'Objectif biedt uitzicht op de tuin en serveert lunch en diner. In de News Bar en het Coffee House kunt u terecht voor drankjes, snacks, zoete deegwaren en tapas.
Het NH Brussels EU Berlaymont hotel bevindt zich op 5 minuten lopen van metrostation Schuman, waar u met de lijnen 1 en 5 rechtstreeks naar het centraal station en het centrum van Brussel reist. Het is 3,5 km naar de Grote Markt, de winkelstraten en Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Comfort Room | ||
Toon meer kamers. |
Argus Hotel Brussels
Het Argus Hotel ligt op 350 meter van het metrostation Louise en 20 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime, geluiddichte kamers, een dagelijks continentaal ontbijt en gratis WiFi.
De kamers van het Argus Hotel Brussels zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv, een klein bureau en een minibar. Elke kamer heeft grote ramen en moderne kunst aan de muur.
Het Argus ligt op iets meer dan 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis. Het Koningsplein, waar zich het Magritte Museum bevindt, is 10 minuten lopen. Het Europees Parlement ligt op 1,5 km van het hotel.
Gasten die de omgeving verder willen verkennen, kunnen gebruikmaken van de autoverhuurservice en de excursiebalie. De receptie van het Argus Hotel is 24 uur per dag geopend.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Le Châtelain
Ervaar de exclusieve sfeer, de privé-sfeer en de ongeëvenaarde persoonlijke service die Le Chatelain, een luxehotel in Brussel, kenmerken.
Le Chatelain vindt de perfecte balans tussen gastvrijheid, uitzonderlijk comfort en state-of-the-Art technologie. Het biedt een volledige waaier aan technologische faciliteiten, maar blijft in één opzicht traditioneel: het blijft trouw aan de traditionele ideeën van gastvrijheid: persoonlijke zorg voor elke gast. Dit luxueuze 5-sterrenhotel legt de nadruk op persoonlijke service en aandacht voor detail.
Het hotel biedt 107 ruime en volledig geluiddichte kamers en suites die speciaal zijn ontworpen en ruimschoots zijn uitgerust om aan uw hoogste verwachtingen op het gebied van comfort, privacy en veiligheid te voldoen en deze zelfs te overtreffen. Alle kamers zijn luxueus ruim, met grote en rijk uitgeruste badkamers, elegant ingericht en voorzien van de meest innovatieve gemakken.
Le Chatelain is ideaal gelegen net buiten de stijlvolle Louizalaan en profiteert van de rustige en afgelegen sfeer, maar grenst toch aan de zakelijke en financiële wijk van de stad.
De uitstekende ligging in het centrum van Brussel, het gevarieerde aanbod aan verfijnde eet- en ontspanningsmogelijkheden, een betoverende tuin en een uitstekend uitgerust fitnesscentrum op de bovenste verdieping dragen verder bij tot de ongeëvenaarde charme van uw Brusselse "home suite home home suite home".
Hoogtepunten van het hotel
Boutique Hôtel, gelegen in het zakencentrum met gepersonaliseerde dienstverlening 107 ruime en luxueuze kamers en suites Ons etablissement biedt u een restaurant "La Maison du Châtelain", een fitnesscentrum, een verrassende Florentijnse tuin, een conciërgeservice, internet en wi-fi toegang, een limousineservice, een overdekte parking, etc. Een centrale ligging, op een steenworp afstand van de Louizalaan en het Kasteleinplein. Dicht bij het openbaar vervoer, attracties, musea, vele winkels, in het epicentrum van het zakendistrict en vele winkelstraten. Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Conferentie- en vergaderzalen met hoogtechnologische apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Superior Room | Toon prijzen | |
Executive Room | ||
Junior Suite | ||
Toon meer kamers. |
Renaissance Brussels Hotel
Het Renaissance Brussels Hotel ligt in het hart van de Europese wijk van Brussel. Het hotel biedt moderne geluiddichte kamers met een flatscreen-tv met kabelzenders en gratis toegang tot een binnenzwembad, een sauna en een fitnesscentrum. Het treinstation Brussel-Luxemburg bevindt zich om de hoek en in 5 minuten loopt u naar het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Barsey by Warwick
In Warwick Barsey Hotel verblijven tijdens uw zakenreizen betekent kiezen voor een authentieke, hartelijke en persoonlijke ervaring.
Het Warwick Barsey is een boutique hotel met karakter. De sfeer is een mix van originele stijlen om glamour en verfijning gezellig comfort brengen. Het hotel cocon, perfect voor elke gelegenheid reizen. Persoonlijke service en onderscheiden voegt eraan toe dat extra touch die een verblijf in het Warwick Barsey Hotel een unieke hotelervaring maakt. Het vertrouwelijke terras is een van de vele sterke punten en verleidelijk.
Het Warwick Barsey Hotel ligt op slechts 100 meter van de tramhalte Abdij en op 15 minuten lopen van het Hortamuseum. Met de auto bent u in 20 minuten bij de luchthaven van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Alma Grand Place Hotel
Hartje Brussel!
Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
37 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single (SGL) | ||
Toon meer kamers. |
Stanhope Hotel Brussels by Thon Hotels
Stanhope Hotel Brussels ligt verscholen tussen de Europese wijk en het historische centrum van Brussel. Het biedt een luxe ontsnapping in een rustige buurt met uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Stanhope Hotel Brussels is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn ook beschikbaar bij de receptie.
Restaurant
Kom en ontdek ons gastronomische Brighton Restaurant of geniet van een drankje in onze Library Bar. Tijdens de zomermaanden kunt u genieten van een heerlijke maaltijd of een glas bubbels in onze rustige binnentuin onder een eeuwenoude magnoliaboom.
Conferentie faciliteiten
Stanhope Hotel Brussels heeft 9 lichtgevende conferentie- en evenementenruimtes voor maximaal 400 deelnemers.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Pillows Grand Hotel Place Rouppe
Het onlangs gerenoveerde Pillows Grand Boutique Hotel Place Rouppe Brussels ligt in het hart van Brussel, op minder dan 500 meter van de Grote Markt. Je kunt voor maaltijden de hele dag door terecht in The Living, dat een dagelijks wisselend menu heeft dat wordt samengesteld door de chef-kok. Er is gratis WiFi beschikbaar.
Het Pillows Grand Boutique Hotel Place Rouppe Brussels heeft 43 kamers en is modern ingericht. Alle kamers beschikken over 1 kingsize bed of 2 aparte bedden, een Nespresso-apparaat, een inloopdouche, een smart hd-tv en een draadloos audiosysteem.
De Living – Resto & Winebar is het hart van het hotel en de gasten worden er vriendelijk uitgenodigd om te ontspannen bij de open haard, de welkomsttafel of in de huiselijke keuken.
Station Zuid, waar de Thalys en Eurostar stoppen, ligt op 7 minuten wandelafstand. Het centraal station van Brussel kun je binnen 10 minuten bereiken. De belangrijkste bezienswaardigheden liggen binnen wandelafstand. Het Pillows Grand Boutique Hotel Place Rouppe Brussels is gemakkelijk te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Vanaf de luchthaven Brussel is het 30 minuten reizen naar het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Luxury Room | Toon prijzen | |
Pillows Suite | ||
Grand Luxury Room |
Hôtel Retro
Een "CASUAL" HOTEL - HET IS JIJ die ONS ANDERS MAKEN
Ontdek de BOUTIQUE HOTEL IN BRUSSEL, hoofstad van Europa : HET HOTEL RETRO - 3 sterren. Mooie, elegante en nette kamers in elk detail.
"Casual" betekent ongedwongen comfort, een pure sfeer van welzijn. Ongeacht het type kamer u ook kiest, u zult u altijd thuis voelen bij ons.
10 minuten of Grand’Place en Europees Hoofdkantoor.
Openbaar vervoer voor het en om de hoek (tram, bus metro).
Gratis WiFi gegaranteerd.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
DOUBLE XXL | x 3 | Toon prijzen |
DOUBLE XLS | x 3 | |
DOUBLE XL | ||
Toon meer kamers. |
Atlas Hotel Brussels
Het Atlas Hotel Brussels beschikt over kamers met een flatscreen-tv en gratis WiFi. Het hotel ligt in het stadscentrum, op 5 minuten lopen van het Sint-Goriksplein met restaurants en designwinkels.
De kamers zijn voorzien van een minibar, thee- en koffiefaciliteiten en hypoallergene kussens en dekbedden. Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet verzorgd in de lichte ontbijtzaal.
De receptie is 24 uur per dag geopend. U kunt gratis gebruikmaken van de computer met internet in de lobby.
In 10 minuten lopen bereikt u de Grote Markt en in 5 minuten lopen bent u bij het metrostation Sint Katelijne. Daarvandaan reist u in 10 minuten naar de Europese Commissie en het Europees Parlement.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
The Hotel Brussels
Dit elegante hotel ligt in een van de hoogste gebouwen van Brussel en biedt ruime kamers met grote ramen en een panoramisch uitzicht over de stad. U kunt gratis gebruikmaken van het spa- en wellnesscentrum met uitzicht op Brussel. Via de metrohalte Louiza, op 200 meter van de accommodatie, rijden er regelmatig metro's naar het centrum van de stad.
De stijlvolle kamers van The Hotel Brussels zijn voorzien van gratis WiFi. Ze beschikken allemaal over een gratis minibar, een grote flatscreen-tv en een eigen badkamer. Sommige kamers hebben ook een media-hub.
U kunt trainen in de moderne fitnessruimte, die is uitgerust met cardioapparatuur en gewichten, of ontspannen in de sauna. Beiden bevinden zich op 1 van de bovenste verdiepingen en bieden uitzicht op Brussel.
Het restaurant van het hotel serveert Europese gerechten. Er is roomservice beschikbaar, ook voor het ontbijt.
De Louizalaan, bekend om zijn boetieks en winkels, bevindt zich op 300 meter van The Hotel Brussels. Het is 700 meter naar het Magritte Museum en 15 minuten lopen en de Grote Markt met Manneken Pis. De internationale luchthaven van Brussel bevindt zich op 15 minuten van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Superior room | Toon prijzen | |
Twin | ||
Superior Twin Room | ||
Toon meer kamers. |
Hotel NH Collection Brussels Grand Sablon
NH Collection Brussels Grand Sablon, voorheen bekend als NH Hotel du Grand Sablon, ligt aan het mooiste plein van Brussel, beroemd om zijn antiekwinkels en chocolaterieën. Het is slechts een klein stukje lopen naar de luxe boetiekjes aan de Avenue Louise. Het Koninklijk Paleis (het pronkstuk van de stad) en de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten liggen vlak bij het hotel.
in het centrum van Brussel op 200 meter van het Centraal Station het prachtige Parc de Bruxelles ligt op vijf minuten lopenOnze kamers zijn net zo verfijnd en elegant als de antiekwinkels aan het Sablonplein. Veel kamers kijken uit op het plein zelf, en de Superior kamers hebben prachtige hardhouten vloeren.
Onze Superior kamers kijken uit op de Notre-Dame du Sablon gratis WiFi Twee aansluitende kamers, geschikt voor gezinnenOnze nieuwe dineergelegenheid Grand Café Hispania biedt gedurende de hele dag een selectie van gerechten en tapas in een informele setting, terwijl Restaurant Hispania ideaal is voor een exclusieve dineerervaring onder signatuur van gerenommeerde chef Marcos Morán. Ons deskundige Guest Relations team staat altijd voor u klaar om een reservering te maken of om u te vertellen over de verborgen parels van de stad.
Elke ochtend een ontbijtbuffet Een complete dineerervaring bij Grand Café Hispania en Restaurant Hispania fitnessruimte in het hotelKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
9Hotel Chelton
Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.
De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.
Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.
Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Eenpersoon Kamer | Toon prijzen | |
Standaard Dubbel of Twin Kamer | x 3 | |
Standaard Tripel Kamer | x 4 | |
Toon meer kamers. |
Mercure Brussels Airport
Mercure Hotel Brussels Airport biedt een eigen à-la-carterestaurant, een fitnesscentrum, een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven op specifieke tijden en gratis WiFi. Het hotel ligt in Diegem, binnen 7 km van de luchthaven van Brussel. Het beschikt over kamers met airconditioning en een terras in de tuin.
Elke kamer is ingericht met een tv en een koelkast. De eigen badkamers zijn uitgerust met een bad of douche, een toilet en een haardroger.
Mercure Hotel Brussels Airport beschikt over een 24-uursreceptie. Verder biedt het hotel onder meer een bagageopslag, eigen winkels en wasfaciliteiten.
Het hotel ligt op 8,5 km van de Grote Markt, Manneken Pis en de winkelstraat Rue Neuve. Het treinstation Diegem bevindt zich op 3,8 km van het hotel. Het Atomium kunt u bereiken in 15 minuten rijden.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Manos Premier
Dit luxe verblijf is een goed bewaard geheim en ligt op een steenworp afstand van de levendige Louizalaan en biedt de charme van een Brussels herenhuis.
Als u de grote marmeren hal binnenloopt zult u onmiddellijk de koninklijke ambiance van het Manos Premier voelen. Dit rijk ingerichte hotel biedt elegante kamers, die elk uniek zijn ingericht en voorzien zijn van meubels uit de tijd van Louis XV en Louis XVI.
Als het weer dit toelaat kunt u genieten van de prachtige groene tuinen van het hotel die een oppervlakte hebben van 2000m². Hier vindt u een oase van rust in het centrum van de stad. U kunt er ook voor kiezen om te ontspannen in de prachtige spa (worden kosten voor in rekening gebracht) met schitterende mozaïeken details, die doen denken aan de Arabische Nachten.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
single | Toon prijzen | |
double | ||
Deluxe room | x 3 | |
Toon meer kamers. |
Citadines Toison d’Or Brussels
Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.
De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.
Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.
Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
pentahotel Brussels City Centre
Ligging/Beschrijving
Zal u in Brussel verblijven? Dan is pentahotel de slimste keuze die u kunt maken. U zoekt iets dat uniek, opwindend en vernieuwend is? Dan zijn wij er voor u! Wij staan klaar voor u en laten u graag zien wat de unieke penta methode inhoudt vanaf het moment dat u bij ons binnenstapt. Het hotel ligt vlak naast de prestigieuze modestraat Louizalaan en op wandelafstand van de mooie Grote Markt en de Europese instellingen in Brussel. Van eclectische boetieks en signature cuisine tot het bruisende nachtleven en live entertainment, de Brusselse Louizabuurt heeft een uniek karakter en stijl. Kom penta bezoeken en word een van de meest prestigieuze VIP's van Brussel.
Accommodatie
Onze 202 slaapkamers in Brussels zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)
WIFI internettoegang, bureau, telefoon, kluis in de kamer, koelkast, 42-inch flatscreen tv, iPod verbinding, airconditioning, haardroger en badvoorzieningen in elke kamer.
Check-in: vanaf 15 uur, Check-out: tot 12 uur
Pentalounge
pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.
Activiteiten en vrije tijd
In het hartje van de hoofstad van Europa, bent u op loopafstand van de Grote Markt, het Koninklijk Paleis en het Museum van Schone Kunsten. U kan gaan shoppen op de luxueuze Louisalaan op 200 m van het hotel, of lekker gaan proeven van de uitstekende Belgische chocolade.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
MEININGER Hotel Brussels City Center
Designhotel Meininger ligt aan de oever van het kanaal Charleroi-Brussel in een oude fabriek. Het biedt gratis WiFi en een 24-uursreceptie. De Grote Markt ligt op 1,5 km afstand.
Elke moderne kamer is ingericht met lichtgrijs gekleurde muren en een parketvloer. De kamer beschikt ook over een flatscreentelevisie en een eigen badkamer met een douche.
Het restaurant en de bar zijn ingericht in de stijl van de fabriek met grote witte pilaren, de oorspronkelijke betonnen plafonds en metalen fabrieksverlichting boven de tafels.
De 24-uursreceptie staat altijd klaar om u diensten te verlenen. Fietsverhuur is beschikbaar bij het Meininger Hotel, evenals een speelkamer.
De beurs ligt op 1,2 km van het hotel. Metrostation Graaf van Vlaanderen ligt op 6 minuten lopen. Het centraal station van Brussel ligt op 2 kilometer afstand. De Brusselse ringweg R0 ligt op 8 minuten met de auto.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
1 bed in a 4- or 6-bedded room | x 4 | |
Double | ||
Toon meer kamers. |
Beverly Hills Hotel
Het Beverly Hills Hotel ligt op 2 minuten lopen van de Louizalaan en het Stefaniaplein, naast de prestigieuze Gulden-Vlieslaan, en het biedt gratis WiFi in het hele gebouw. U heeft gratis toegang tot een kleine fitnessruimte.
Dit familiehotel biedt kamers met eigen badkamers. U kunt er ook verblijven in kamers aan de tuin, in het bijgebouw van het hotel. Het ontbijt wordt elke ochtend geserveerd in de ontbijtruimte.
Op verzoek en tegen een toeslag kunt u gebruikmaken van de hot tub en de sauna.
Het Beverly Hills Hotel ligt in de buurt van het metrostation Louiza en de tramlijnen 93 en 94. Het Magritte Museum ligt op 1 km van de accommodatie, en de Europese Instellingen liggen 2 km verderop. De luchthaven van Brussel ligt op 20 minuten rijden.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Radisson RED Hotel
Radisson RED Brussels features 149 Studios and suites, a OUIBar + KTCHN restaurant and deli, 3 meeting and conference rooms, a fitness including sauna and parking facilities.
At walking distance from all the European Institutions, the festive place du Luxembourg and the lively Saint-Boniface neighbourhood, the hotel is also only 2 km away from the historical centre and the Grand-Place of Brussels.
ALWAYS CONNECTED
We think technology should make your life and your stay better. That’s why we like to make sure yours can work to the best of it’s ability. From streaming devices to your TV, to opening your door with the Radisson RED App, we’ve made sure that we have free high speed WiFi on hand to keep you going.
ALWAYS LOCAL
The OUIBar + KTCHN is your food, drink and social hub. Where we’ve created menus from local, seasonal produce. Want to taste the heart and soul of the city? You’ve come to the right place. And the best part? You can make your order through the app and collect your grub when it suits you.
We aslo have an extensive list of cocktails and craft beers. So whether you’re planning a late one, or a leisurely lunch with friends and colleagues, we’re here to make it happen.
CREATE EVENTS
Our Events & Games Studios can bring a little out of the box thinking to your business meetings, or can simply be the fastest route to help you de-stress after a long day. Meet, create, socialize, escape – they’re designed for whatever situation you want.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |