96 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

Best Western City Centre

Het Best Western City Centre ligt op 15 minuten lopen van de Grote Markt. Het heeft geluiddichte kamers met een flatscreenkabel-tv en een minibar. Het ligt tegenover de Botanische Tuin van Brussel en op slechts 550 meter van treinstation Brussel-Noord. U maakt hier gratis gebruik van WiFi.

Alle kamers van het Best Western City Centre hebben een eigen badkamer, een bureau en koffie- en theefaciliteiten. Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet verzorgd.

U bevindt zich hier op 400 meter van metrostation Botanique. Te voet bent u in 5 minuten bij de winkelstraat Rue Neuve en in 15 minuten bij het Belgisch Centrum van het Beeldverhaal en de Grote Markt.

Het Best Western City Centre heeft een 24-uursreceptie en een 24-uursbar waar een scala aan drankjes geserveerd wordt, waaronder koffie en regionale Belgische bieren. Bij de excursiebalie kunt u activiteiten in de omgeving regelen.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Vintage Hotel

Het Vintage Hotel is een hotel met een uniek design, op slechts 50 meter van de laan Avenue Louise. U kunt gratis gebruikmaken van de draadloze internetverbinding in het businesscentrum en er is een een gratis ontbijt. De kamers zijn ingericht in een vintage design met karakteristieke voorwerpen van ontwerpers van de vorige eeuw. Elke kamer heeft een televisie en een internetverbinding (tegen betaling). Het hotel heeft een speciale wijnbar waar u een uitgebreide selectie heeft aan topkwaliteit wijnen van over de hele wereld. U kunt hier heerlijk ontspannen en ontdekken welke wijn u het beste smaakt. Het Koninklijk Paleis ligt slechts op 10 minuten afstand van het Vintage Hotel. U bent binnen 5 minuten rijden bij het treinstation waar u op de Thalys en de Eurostar kunt stappen.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Dubbel kamer info x 3
Toon meer kamers.

Hôtel Retro

Een "CASUAL" HOTEL - HET IS JIJ die ONS ANDERS MAKEN

Ontdek de BOUTIQUE HOTEL IN BRUSSEL, hoofstad van Europa : HET HOTEL RETRO - 3 sterren. Mooie, elegante en nette kamers in elk detail.

"Casual" betekent ongedwongen comfort, een pure sfeer van welzijn. Ongeacht het type kamer u ook kiest, u zult u altijd thuis voelen bij ons.

10 minuten of Grand’Place en Europees Hoofdkantoor.

Openbaar vervoer voor het en om de hoek (tram, bus metro).

Gratis WiFi gegaranteerd.

Kamertypes Max.  
DOUBLE XXL info x 3 Toon prijzen
DOUBLE XLS info x 3
DOUBLE XL info
Toon meer kamers.

NH Brussels Airport

~~Het hotel NH Brussels Airport ligt op slechts 5 minuten rijden van Belgische nationale luchthaven. Het bevindt zich ook vlak naast station Diegem, waardoor u in 15 minuten in de stad kunt zijn. •naast het treinstation •bij het vliegveld •15 minuten van het centrum van Brussel

We hebben 234 kamers. Deze zijn ruim en goed geluiddicht, zodat u van een goede nachtrust kunt genieten voor of na uw vlucht. En vanuit onze hoekkamers heeft u prachtig uitzicht op de landingsbanen. •kamers zijn chique ingericht in warme, neutrale kleuren •uitzicht op de landingsbanen •aansluitende kamers zijn beschikbaar

We hebben een pas gerenoveerde sportschool, die is uitgerust met de nieuwste fitnessapparatuur. Er is ook een sauna. Daarna kunt u ons brasserie-restaurant proberen en de lobbybar serveert wereldberoemde Belgische bieren. •goed uitgerust fitnesscentrum •restaurant serveert een internationaal menu •buitenterras voor al-fresco maaltijden en drankjes •Bekroond met het Green Key-certificaat, een wereldwijd erkende certificering in de toerismesector, dankzij de inzet voor het milieu •Als u een weekend bij ons wilt verblijven, boek dan rechtstreeks via nh-hotels.nl, meld u aan voor het NH Rewards programma en profiteer van onze Lazy Sundays met gratis laat uitchecken tot 17:00 uur.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

NH Collection Brussels Centre

Het NH Collection Brussels Centre hotel, voorheen bekend als NH Atlanta Brussels, in het hart van de stad. Dit is op slechts enkele minuten afstand van het belangrijkste plein en een aantal beroemde bezienswaardigheden. Het gebouw zelf is in de jaren 20 gebouwd en heeft een paar prachtige kenmerken uit deze periode behouden.

Op 5 minuten lopen van de Grote Markt en monumenten zoals het wereldberoemde Manneken Pis Parallel aan de Nieuwstraat, de bekendste winkelstraat van de stad Gebouw uit de jaren 20 met de oorspronkelijke trap en een prachtig terras op de bovenste verdieping

De kamers zijn ruim en comfortabel. Naast Superior en Premium kamers, bieden wij een verscheidenheid aan Junior suites en Suites.

Ruime kamers met hoge plafonds en comfortabele bedden De suites zijn ideaal voor gezinnen en hebben genoeg ruimte voor 2 opklapbedden De presidentiële suite is perfect voor vergaderingen of speciale gelegenheden

Onze ontbijtzaal op de bovenste verdieping beschikt over een adembenemend panoramisch uitzicht op de stad. Het bijbehorende terras is met name fijn in de warmere maanden. Verder hebben we diverse zalen voor evenementen en een volledig toegeruste fitnessruimte.

Uitgebreid ontbijtbuffet met panoramisch uitzicht 8 evenementruimten ideaal voor elk soort evenement Volledig toegeruste fitnessruimte die gratis is voor hotelgasten
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

NHOW Brussels Bloom

~~~nhow Brussels Bloom is een ruimte waar kunst tot leven komt. Dit hotel ligt in de bruisende botanische wijk van de stad en ademt kunst in al zijn vormen. Een leeg canvas en cultureel centrum voor globetrotters, zakenreizigers en Brusselaars. Het ligt op slechts 15 minuten van de luchthaven van Brussel en het Noordstation, dicht bij het openbaar vervoer en op 15 minuten lopen van het historische stadscentrum.

-Nabij het cultureel centrum Le Botanique en de prachtige Botanische Tuinen

-Overdekte parkeerplaats op het terrein.

-Veel wandelroutes, restaurants en bars in de buurt

Elk van de 305 kamers van het hotel is ontworpen om op een kunstgalerie te lijken. Elke verdieping heeft een ander thema en u kunt een optie kiezen die bij uw stemming past.

-Enkele van de ruimste kamers in de stad.

-Drie kamers geschikt voor gehandicapte gasten

-Familiekamers beschikbaar, elk met twee grote bedden.

Op zoek naar een unieke locatie voor uw vergaderingen? nhow Brussel is wat u zoekt! Het combineert een inspirerende sfeer met moderne seminar- en evenementenruimten. Het etablissement biedt 13 zalen voor maximaal 350 personen.

Droomt u ervan om in een kunstgalerie te slapen? Dit is je kans! Verblijf in een van onze volledig gerenoveerde kamers en geniet van een nieuwe hotelervaring.

nhow Brussel. Hier en nu.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Cascade Louise

Ideally set in the heart of the commercial and economic area of Brussels, the hotel offers an excellent location, well suited to both business and leisure travellers.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Double Room info
Double info
Toon meer kamers.

Auberge de Jeunesse Génération Europe

De Jeugdherberg Génération Europe is ideaal gelegen: op wandelafstand van het kanaal van Brussel, nauwelijks 15 minuten van de Grote Markt en 10 minuten van de Antoine Dansaertstraat, de uitgelezen plaats voor modeliefhebbers, en de Sint-Gorikswijk, een hippe plek met vele terrasjes, cafés en bars. De herberg beschikt over een grote open ruimte, wat een voorrecht is in het centrum van de hoofdstad van Europa.

 

Daarnaast is het de enige herberg waar campingcars en motorhomes kunnen parkeren. Hij beschikt over 5 parkeerplaatsen, een bevoorradingsplaats waar de tank kan worden gevuld en het afvalwater kan worden geloosd, en een zone om de accu's op te laden. De tarieven zijn op aanvraag en omvatten in elk geval de toegang tot de faciliteiten van de herberg (bar, gratis WiFi, enz.).

Kamertypes Max.  
2-persoonskamer, incl. lakens, met ontbijt info Toon prijzen
Bedden in 4-persoonskamer, met douche & WC, inc... info
4-persoonskamer, met douche & WC, incl. lakens,... info
Toon meer kamers.

ZOOM

37 kamers gelegen op 50 meter van de trendy Louisalaan, vol leuke winkels en restaurants, en op 10 minuten van de Grote markt. Stedenbouwkundig ontwerp, participatieve fotografie (foto’s van Brussel in elke kamer, interactieve wand, efemere foto’s tentoonstelling, …) Belgisch bier bar & uitzonderlijke chocolade (selectie Eric Boschman) Gastronomisch ontbijt – continentaal buffet Rustig terras, parkeerplaats op aanvraag, Receptie open 24/24 Gratis WiFi in alle kamers Familiekamers beschikbaar, en 1 kamer toegankelijk met een rolstoel Rookvrij hotel

Ontbijt : 15€ (7.5€ voor jongeren (-12 jaar) Extra bed (in de XL kamers): 20€

Kamertypes Max.  
Double Room info Toon prijzen
Double XL info x 3

ibis Brussels Centre Gare du Midi

Het Ibis-hotel Bruxelles Centre Gare du Midi ligt tegenover het treinstation Gare du Midi, vanwaar u de Thalys, Eurostar en ICE kunt nemen, en is slechts twee kilometer verwijderd van de Grote Markt. Het hotel heeft naast 225 ruime kamers met airconditioning ook een restaurant, bar met bediening van snacks 24u/24, twee vergaderzalen, draadloos internet en ADSL. Dit hotel ligt ideaal om Brussel te ontdekken of om van een ontspannen pauze te genieten tussen uw aansluitingen van het Zuidstation.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

322 Hotel Lambermont

Het Hotel 322 * * * Lambermont biedt u alles wat u nodig heeft voor een comfortabel en geslaagd verblijf in Brussel. Het Hotel 322 * * * Lambermont ligt juist buiten het stadscentrum. U verblijft in een groene, residentiële wijk met brede lanen en prachtige huizen. Het Josaphat Park, een van de grootste parken van Brussel, bevindt zich recht tegenover het hotel. De ideale plaats voor recreatie, wandelingen, jogging of ontspanning. De NAVO, de Luchthaven van Zaventem, de Europese Instellingen, de belangrijkste zakencentra en voornaamste handelsbeurzen van Brussel zijn niet ver van ons hotel. Of u bij ons verblijft voor zaken, professionele redenen of als toerist, het Hotel 322 * * * Lambermont en zijn buurt bieden u alles wat u nodig heeft: goede restautants, gezellige bars, winkels en nog meer.... Als u het stadscentrum of andere bezienswaardigheden wilt bezoeken, kan u zich steeds tot ons personeel wenden. Wij zullen u graag adviseren. Kiezen voor het Hotel 322 * * * Lambermont betekent van de Hoofdstad van Europa te genieten zonder de drukte en het lawaai van het stadscentrum. Tijdens uw verblijf in het Hotel 322 * * * Lambermont kan u werken en uitrusten in een comfortabele en stijlvolle omgeving.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
SINGLE SUPERIOR KAMER info
Double info
Toon meer kamers.

Hotel Le Plaza

Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Classic info
Toon meer kamers.

Gresham Belson Hotel Brussels

Stay in one of the best Hotels in Brussels and enjoy true service and hospitality. The GRESHAM BELSON HOTEL is ideally located between the Brussels national airport and its city center. Each of the 141 elegantly decorated rooms, provides every guest with complimentary wireless internet and multilingual satellite entertainment on flat screen televisions which can be enjoyed from the rooms seating area or luxurious bed. Six recently added meeting rooms  provide you with all the necessary facilities needed to have a successful event. The GRESHAM BELSON HOTEL is situated in close proximity to multiple business areas, the NATO headquarters, European Institutions as well as the business parks. For the comfort of our Guests we are happy to provide a COMPLIMENTARY SHUTTLE SERVICE to and from BRUSSELS INTERNATIONAL AIRPORT (BRU/EBBR) and to the local business districts. For further availability information kindly contact us on +32(0)2 708 31 00

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel des Colonies Brussels by Mercure

Een opmerkelijke combinatie van charme en moderniteit

Een van de juwelen van het Brusselse hotelwezen sinds 1906

Dit historische hotel is gelegen in het hart van Brussel, vlakbij een van de meest authentieke en trendy wijken van de Europese hoofdstad. Het hotel ligt op een bevoorrechte locatie, op een steenworp afstand van modeboetieks, kunstgalerijen, belangrijke culturele bezienswaardigheden en veel van de beste restaurants van Europa.

 

Het hotel heeft 97 kamers. Alle kamers zijn volledig opnieuw ontworpen, stijlvol ingericht en voorzien van de modernste faciliteiten in 2019.

 

Dit historische hotel, gebouwd in 1906, is een echt juweel van Brussel. De architectuur weerspiegelt een unieke stijl en een rijk historisch erfgoed.

 

Geniet van een aangenaam verblijf in dit hotel dat de charme van weleer combineert met de nieuwste technologieën in een intieme en privé-sfeer.

 

Bijzonderheden van het hotel 

 

Downtown Brussels - op enkele minuten van de belangrijkste winkelcentra, musea, uitgaansgelegenheden, zaken- en financiële districten van Brussel, in de buurt van al het grote openbaar vervoer. Volledig gerenoveerd in 2019, één van de weinige historische hotels in Brussel. Volledig uitgeruste conferentie- en vergaderzalen Gelegen op het Rogierplein in het hartje van Brussel. Gepersonaliseerde service en zorg voor elke klant Ruime kamers gerenoveerd in een art-deco stijl Gratis Wifi in het hele hotel Niet-rokers hotel Dieren niet toegestaan

 

Ideaal voor uw bezoek aan de hoofdstad van Europa, gelegen aan het Rogierplein, vlakbij de langste voetgangerswinkelstraat van de stad "Rue Neuve", op een steenworp afstand van het Centraal Noordstation, het zakendistrict, de Europese gemeenschap, dicht bij alle bezienswaardigheden zoals musea, de Grote Markt, ...

Het is ideaal gelegen in het centrum van Brussel, vlak naast de belangrijkste metrostations, bussen en alle grote transportstations.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Room info
Double info
Toon meer kamers.

Hotel Saint-Géry

Are you looking for a total new experience during your stay in Brussels? Do you love art, music and good wine? Do you appreciate the atmosphere of luxury in a trendy, cosy and welcoming setting? Are you looking for a good vibe? Are you ready to discover one of the greatest locations of Brussels?   Come and discover our Boutique Hotel Saint-Géry in the heart of Brussels.   In the typical atmosphere of 19th century manors all of our rooms are decorated by different artists. Every room is unique and has another theme which will surprise you every time again. At the ground floor the trendy bar 'de Belmonte' will welcome you for your breakfast, drinks and light food. Yet at the same time the place is busy, bustling and beautiful. Discover our great selection of wines and experience the great vibe. From time to time life music is played and gives the bar the Belmonte a flavour of different cultures.   The very different aspects of all our rooms will give the impression that your next visit has brought you to a whole new experience.   Not only is this hotel right next to the new trendy shopping area of Rue Antoine Danseart where you will find the stores of great Belgian Fashion designers but it is also a foot step away from the Grand Place, the Bourse and the well known Place Sainte-Catherine. The hotel offers free internet access and a free selection of drinks in the mini-bar.
Kamertypes Max.  
Cosy Single Room (12m²) - Internet, service & V... info Toon prijzen
Single info
Cosy Single Room Queen Bed (13m²) - Internet, s... info
Toon meer kamers.

Hilton Brussels Grand Place

Het Hilton Brussels Grand Place hotel is trots op zijn ideale locatie in de buurt van de majestueuze Grote Markt en biedt gasten een verbazingwekkend nieuw perspectief op de Belgische hoofdstad. Geniet van ongeëvenaarde toegang tot de levendige historische en culturele centra, culinaire hoogtepunten en exclusief shoppen.

Bewonder het uitzicht op de stad of het Centraal Station vanuit een ruime gastenkamer met gratis WiFi, geluidsdichte ramen, een groot bureau met ergonomische stoel en een elegante marmeren badkamer. U kunt zich upgraden naar een Executive Room inclusief toegang tot onze Executive Lounge waar u de hele dag kunt genieten van het ontbijt, de hapjes en de drankjes. Voor het ultieme verblijf kunt u genieten van de eersteklas Presidentiële Suite, die een panoramisch uitzicht over de stad biedt.

 #STAYSAFE: Hilton heeft een wereldwijd programma ontwikkeld dat een nieuwe standaard van hotelreinheid en desinfectie introduceert: Hilton CleanStay. Hilton CleanStay bouwt voort op de reeds hoge normen van Hilton op het gebied van huishouding en hygiëne, waar momenteel schoonmaakproducten van commerciële kwaliteit en verbeterde protocollen worden gebruikt, om ervoor te zorgen dat Hilton gasten een nog schoner en veiliger verblijf hebben vanaf het moment van inchecken tot aan het uitchecken.

Of het nu gaat om het organiseren van een conferentie, vergadering of tentoonstelling, Hilton Brussels Grand Place biedt de perfecte waaier aan flexibele evenementenruimtes dankzij de 15 vergaderzalen en ruimtes, waaronder twee indrukwekkende lichtgevulde balzalen. Ze zijn allemaal voorzien van de modernste technologie, draadloze internettoegang en aanpasbare lay-outs. 

Voor een evenement met ultieme exclusiviteit kunt u van de gelegenheid gebruik maken om een hele verdieping te privatiseren, inclusief het gebruik van een aparte ingang. Als extra gemak kunt u gebruik maken van de ondergrondse openbare parkeergarage, met directe toegang tot de vergaderruimten met een lift.

Hilton Brussels Grand Place staat klaar om uw volgende evenement in veiligheid te organiseren dankzij het Hilton global program EventReady with CleanStay dat u zal ondersteunen bij het organiseren van uw volgende evenement met een hoge focus op netheid, flexibiliteit, veiligheid en sociale verantwoordelijkheid, waarbij de Hilton CleanStay normen worden toegepast op evenementen. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Single info
Toon meer kamers.

Atlas Hotel Brussels

Het Atlas Hotel Brussels beschikt over kamers met een flatscreen-tv en gratis WiFi. Het hotel ligt in het stadscentrum, op 5 minuten lopen van het Sint-Goriksplein met restaurants en designwinkels.

De kamers zijn voorzien van een minibar, thee- en koffiefaciliteiten en hypoallergene kussens en dekbedden. Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet verzorgd in de lichte ontbijtzaal.

De receptie is 24 uur per dag geopend. U kunt gratis gebruikmaken van de computer met internet in de lobby.

In 10 minuten lopen bereikt u de Grote Markt en in 5 minuten lopen bent u bij het metrostation Sint Katelijne. Daarvandaan reist u in 10 minuten naar de Europese Commissie en het Europees Parlement.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Auberge des 3 Fontaines

Auberge des 3 Fontaines ligt aan de rand van het Zoniënwoud in Brussel. Het biedt functionele kamers en slaapzalen, gratis WiFi in de openbare ruimtes, een tennisbaan, een tuin met een terras, een eigen restaurant en gratis openbare parkeergelegenheid.

De kamers zijn voorzien van stapelbedden en/of eenpersoonsbedden, een kleine zithoek en een eettafel. U kunt gebruikmaken van een gedeelde badkamer.

Auberge des 3 Fontaines verzorgt 's ochtends een gezond ontbijt. In het restaurant van het hostel kunt u een hapje eten of genieten van een drankje aan de bar. De dichtstbijzijnde supermarkten vindt u op minder dan 2 km afstand.

Het hostel beschikt over een tennisbaan, tafeltennis- en squashfaciliteiten, waar u tegen een toeslag gebruik van kunt maken. U kunt tevens ontspannen in de tuin of op het terras.

De Auberge des 3 Fontaines bevindt zich op 10,4 km van de Grote Markt, op 12 km van de Eurostar- en Thalysterminal van het treinstation Brussel-Zuid, op 9,8 km van het centraal station van Brussel en op 18 minuten rijden van de luchthaven van Brussel. De receptie geeft u graag toeristische informatie.

Het hostel is goed te bereiken met het openbaar vervoer. Er stopt een bus voor de deur van het sportcentrum en u wandelt in 10 minuten naar het dichtstbijzijnde metrostation (Herrmann-Debroux). Ook met de auto is de accommodatie goed bereikbaar. Via de nabijgelegen Brusselse Ring en de snelweg E411 rijdt u zo naar verschillende Europese hoofdroutes.

Kamertypes Max.  
Kamer met Douche info x 4 Toon prijzen
Hostel Luxe 2 beds info
slaapzaal mannen info
Toon meer kamers.

The Pantone Hotel Brussels

This colourful boutique hotel offers quiet rooms with free Wi-Fi in the trendy Saint Gilles quarter of Brussels. The fashionable Avenue Louise is a 5-minute walk away.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Rocco Forte Hotel Amigo

Hotel Amigo is dus een stijlvolle uitvalsbasis om de stad te verkennen. Het hotel is versierd met Belgische accenten gebaseerd op de geschiedenis en het erfgoed door de jaren heen.Vele kamers en suites zijn onlangs vernieuwd.

Hotel Amigo is een plaats waar geschiedenis wordt gecombineerd met hedendaagse charme, net als in Brussel zelf. Het is een gastvrij hotel waar service op de eerste plaats komt - zoals onze naam het al zegt. 

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.