95 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

NH Grand Place Arenberg

Het NH Grand Place Arenberg hotel in Brussel is gelegen op een ideale locatie in het historische en commerciële stadscentrum van Brussel. De beroemde Grand Place en het Centraal-station, met verbindingen naar lokale en internationale bestemmingen, liggen op slechts vijf minuten lopen van ons hotel. Het Warandepark (Parc de Bruxelles) met het Koninklijk paleis en het museum van de Belgische meester van het surrealisme, René Magritte, ligt op 10 minuten afstand van het hotel NH Grand Place Arenberg. Geniet van een ontspannen en comfortabel verblijf in onze 155 kamers, waaronder zes junior suites.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Warwick Brussels

De Grote Markt, het Square Convention Center en het Centraal Station liggen op 2 minuten loopafstand. De locatie is ideaal voor reizigers die zaken en vrije tijd willen combineren.

Of het nu gaat om zakelijke bijeenkomsten, accommodatie voor congresdeelnemers of een cocktaildiner op ons dakterras, met uitzicht op de Grote Markt, zoek niet verder: Welcome to Warwick Brussels.

In het art-nouveaugebouw weerspiegelen de 267 kamers van het Warwick Brussels de gratie en charme van het stadscentrum met zijn geplaveide straten.

Met 740 m2 aan evenementenruimte verlegt u de grenzen van uw creativiteit. De 15 vergaderruimten van het Warwick Brussels voldoen aan al uw wensen, of u nu een intieme vergadering wilt organiseren of een groot evenement met maximaal 250 gasten.

Neem een ​​pauze en ontdek ons ​​seizoensgebonden cocktailmenu, gemaakt met lokale producte,n op het Secret Rooftop By Warwick en bewonder terwijl het adembenemend uitzicht op de Grote Markt.

Wat de catering betreft, maakt onze Belgische Brasserie Le Chutney’s uw onderdompeling in de Belgische cultuur compleet met zijn gastronomische en smakelijke specialiteiten.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Pentahotel Brussels Airport

LIGGING/BESCHRIJVING

Verblijft u op de luchthaven? Het gloednieuwe pentahotel is de slimste keuze die u kunt maken. Het vroegere hotel werd omgevormd tot iets dat opwindend en uniek is, met een zeer speciale pentasmaak. Intussen is deze mooie, culturele locatie, met vriendelijk personeel dat u ontvangt en u helpt bij het wennen aan de nieuwe omgeving, een briljante keuze voor vakantietrips of zakenreizen. Tot de geweldige buren behoren het hoofdkwartier van de NAVO en het Atomium van Brussel, dat slechts op een steenworp afstand ligt. U wordt helemaal niet vergeten! Bij penta wordt u de meest prestigieuze VIP ter wereld.

 

ACCOMODATIE

Onze 87 kamers in Diegem zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)

Check-in : vanaf 15uur , Check-out : tot 12uur

 

PENTALOUNGE

pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Styles Brussels Louise

Het ibis Styles Brussels Louise ligt op de trendy Avenue Louise in Brussel en heeft kamers met een flatscreen-tv en gratis faciliteiten, waaronder WiFi, ontbijt en thee, koffie en water in de lobby. Het hotel beschikt ook over een businesslounge met computers.

Alle kamers van het ibis Styles hebben een moderne badkamer en een eigen designer element, zoals een exclusieve spiegel of een stoel in gelimiteerde oplage.

Gasten kunnen een drankje krijgen in de bar van het hotel.

Er bevindt zich een tramhalte tegenover het ibis Styles Brussels Louise en metrostation Louise v ligt op 15 minuten lopen. Verder is het te voet 10 minuten naar het Hortamuseum en 3 km naar de Brusselse Grote Markt en het standbeeld Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Hotel Le Dome

Het charmante vier sterren Hotel Le Dome, werd gebouw tijdens de Art Nouveau periode. Het volledig gerenoveerde hotel biedt u 125 luxueuze en stijlvol ingerichte kamers, alle voorzien van modern comfort.

 

Kamertypes Max.  
Single standard info Toon prijzen
Twin Standard info

Hotel des Colonies Brussels by Mercure

Een opmerkelijke combinatie van charme en moderniteit

Een van de juwelen van het Brusselse hotelwezen sinds 1906

Dit historische hotel is gelegen in het hart van Brussel, vlakbij een van de meest authentieke en trendy wijken van de Europese hoofdstad. Het hotel ligt op een bevoorrechte locatie, op een steenworp afstand van modeboetieks, kunstgalerijen, belangrijke culturele bezienswaardigheden en veel van de beste restaurants van Europa.

 

Het hotel heeft 97 kamers. Alle kamers zijn volledig opnieuw ontworpen, stijlvol ingericht en voorzien van de modernste faciliteiten in 2019.

 

Dit historische hotel, gebouwd in 1906, is een echt juweel van Brussel. De architectuur weerspiegelt een unieke stijl en een rijk historisch erfgoed.

 

Geniet van een aangenaam verblijf in dit hotel dat de charme van weleer combineert met de nieuwste technologieën in een intieme en privé-sfeer.

 

Bijzonderheden van het hotel 

 

Downtown Brussels - op enkele minuten van de belangrijkste winkelcentra, musea, uitgaansgelegenheden, zaken- en financiële districten van Brussel, in de buurt van al het grote openbaar vervoer. Volledig gerenoveerd in 2019, één van de weinige historische hotels in Brussel. Volledig uitgeruste conferentie- en vergaderzalen Gelegen op het Rogierplein in het hartje van Brussel. Gepersonaliseerde service en zorg voor elke klant Ruime kamers gerenoveerd in een art-deco stijl Gratis Wifi in het hele hotel Niet-rokers hotel Dieren niet toegestaan

 

Ideaal voor uw bezoek aan de hoofdstad van Europa, gelegen aan het Rogierplein, vlakbij de langste voetgangerswinkelstraat van de stad "Rue Neuve", op een steenworp afstand van het Centraal Noordstation, het zakendistrict, de Europese gemeenschap, dicht bij alle bezienswaardigheden zoals musea, de Grote Markt, ...

Het is ideaal gelegen in het centrum van Brussel, vlak naast de belangrijkste metrostations, bussen en alle grote transportstations.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Room info
Double info
Toon meer kamers.

Hotel Manos Premier

Dit luxe verblijf is een goed bewaard geheim en ligt op een steenworp afstand van de levendige Louizalaan en biedt de charme van een Brussels herenhuis.

Als u de grote marmeren hal binnenloopt zult u onmiddellijk de koninklijke ambiance van het Manos Premier voelen. Dit rijk ingerichte hotel biedt elegante kamers, die elk uniek zijn ingericht en voorzien zijn van meubels uit de tijd van Louis XV en Louis XVI.

Als het weer dit toelaat kunt u genieten van de prachtige groene tuinen van het hotel die een oppervlakte hebben van 2000m². Hier vindt u een oase van rust in het centrum van de stad. U kunt er ook voor kiezen om te ontspannen in de prachtige spa (worden kosten voor in rekening gebracht) met schitterende mozaïeken details, die doen denken aan de Arabische Nachten.

Kamertypes Max.  
single info Toon prijzen
double info
Deluxe room info x 3
Toon meer kamers.

Citadines Toison d’Or Brussels

Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.

De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.

Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.

Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Aqua Hotel Brussels

Located in the trendy Louise/Toison d’Or area, close to the historical centre and the European Institutions,  our brand new hotel combines up-to-date comfort and a welcoming atmosphere.

A surprise already awaits you in our entrance: the latest creation of “Studio Arne Quinze”.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Novotel Brussels Midi

Novotel Brussels Midi ligt naast het treinstation Brussel-Zuid met de Eurostar- en Thalys-terminals. Het hotel beschikt over geluiddichte kamers, een bar, een 24-uursreceptie en een ontbijtruimte met uitzicht op de tuin. In de hele accommodatie is gratis WiFi beschikbaar.

De kamers hebben een moderne inrichting en een flatscreen-tv met satellietzenders. Alle kamers van Novotel Brussels Midi zijn voorzien van airconditioning, een bureau en een minibar. De kamers hebben in 2020 een volledige renovatie ondergaan.

U kunt dagelijks voor een snack of een verfrissend drankje terecht in de bar van het hotel.

Novotel Brussels Midi ligt op 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis en u wandelt in 20 minuten naar de Grote Markt. Op 170 meter van het hotel ligt de metrohalte Zuidstation, waarvandaan u in 3 haltes bij het winkelgebied De Louizalaan bent.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Superior kamer met queensize bed info x 3
Double info
Toon meer kamers.

Novotel Brussels Airport

Het Novotel Brussels Airport ligt op nog geen 2 km van de internationale luchthaven Zaventem bij Brussel en op 20 minuten rijden van het centrum van Brussel met de Grote Markt. Het biedt een buitenzwembad, een hamam, een fitnesscentrum, een restaurant en een bar.

De ruime kamers zijn modern ingericht en voorzien van onder andere individueel regelbare airconditioning, WiFi en thee- en koffiefaciliteiten. Ze hebben ook een badkamer met een douche, een bad en een toilet.

U kunt genieten van een maaltijd in het restaurant of iets drinken in de bar, waar u ook sportwedstrijden kunt kijken op een groot scherm. Er is ook roomservice beschikbaar, voor een lichte snack of een uitgebreid diner.

Het hotel biedt een gratis pendeldienst naar de luchthaven. Het centrum van Brussel ligt op 14 km afstand. De snelweg E40 ligt op 500 meter van het hotel. De historische stad Antwerpen ligt op ongeveer 40 km afstand.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Saint Nicolas

Hotel Saint Nicolas ligt midden in Brussel, op 3 minuten lopen van de Grote Markt. Het hotel biedt gratis WiFi en een dagelijks ontbijtbuffet.

De gerenoveerde kamers hebben een eigen badkamer en een televisie met internationale zenders. In de naastgelegen bijgebouwen zijn zelfstandige studio's beschikbaar.

Hotel Saint Nicolas beschikt over een ontbijtruimte, een strijkkamer, een fietsenstalling en een 24-uursreceptie. Er zijn 2 verkoopautomaten in de lobby waar u drankjes kunt verkrijgen.

Hotel Saint Nicolas ligt op 3 minuten lopen van metrostation De Brouckere, dat rechtstreekse verbindingen biedt met de stations Brussel Centraal en Schuman. Manneken Pis vindt u op 5 minuten lopen van het hotel.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

ibis Brussels off Grand´Place

Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op slechts 150 meter van de Grote Markt en Manneken Pis, midden in het historische centrum van Brussel. U wandelt in amper 5 minuten naar treinstation Brussel-Centraal en de winkelstraat Rue Neuve. Er is gratis WiFi beschikbaar in het hele hotel.

De hotelkamers zijn modern ingericht en uitgerust met airconditioning, een flatscreen-tv en satellietkanalen. Ook hebben alle kamers een badkamer met een bad en een toilet.

De hotelbar is elke dag van de week geopend en biedt verfrissende drankjes en een keur aan Belgische bieren. Het ibis Brussels off Grand'Place ligt in een gebied waar een grote verscheidenheid aan restaurants en cafés gevestigd is.

Het ibis Brussels off Grand'Place ligt op 15 km van de internationale luchthaven van Brussel en op 7,5 km van het Atomium.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Bedford Hotel & Congress Centre

Het Bedford Hotel & Congress Centre is een boetiekhotel in het historische centrum van Brussel, op slechts 450 meter van de Grote Markt. Het heeft een ruime lobby en verzorgt elke ochtend een Amerikaans ontbijtbuffet.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

322 Hotel Lambermont

Het Hotel 322 * * * Lambermont biedt u alles wat u nodig heeft voor een comfortabel en geslaagd verblijf in Brussel. Het Hotel 322 * * * Lambermont ligt juist buiten het stadscentrum. U verblijft in een groene, residentiële wijk met brede lanen en prachtige huizen. Het Josaphat Park, een van de grootste parken van Brussel, bevindt zich recht tegenover het hotel. De ideale plaats voor recreatie, wandelingen, jogging of ontspanning. De NAVO, de Luchthaven van Zaventem, de Europese Instellingen, de belangrijkste zakencentra en voornaamste handelsbeurzen van Brussel zijn niet ver van ons hotel. Of u bij ons verblijft voor zaken, professionele redenen of als toerist, het Hotel 322 * * * Lambermont en zijn buurt bieden u alles wat u nodig heeft: goede restautants, gezellige bars, winkels en nog meer.... Als u het stadscentrum of andere bezienswaardigheden wilt bezoeken, kan u zich steeds tot ons personeel wenden. Wij zullen u graag adviseren. Kiezen voor het Hotel 322 * * * Lambermont betekent van de Hoofdstad van Europa te genieten zonder de drukte en het lawaai van het stadscentrum. Tijdens uw verblijf in het Hotel 322 * * * Lambermont kan u werken en uitrusten in een comfortabele en stijlvolle omgeving.
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
SINGLE SUPERIOR KAMER info
Double info
Toon meer kamers.

MEININGER Hotel Brussels City Center

Designhotel Meininger ligt aan de oever van het kanaal Charleroi-Brussel in een oude fabriek. Het biedt gratis WiFi en een 24-uursreceptie. De Grote Markt ligt op 1,5 km afstand.

Elke moderne kamer is ingericht met lichtgrijs gekleurde muren en een parketvloer. De kamer beschikt ook over een flatscreentelevisie en een eigen badkamer met een douche.

Het restaurant en de bar zijn ingericht in de stijl van de fabriek met grote witte pilaren, de oorspronkelijke betonnen plafonds en metalen fabrieksverlichting boven de tafels.

De 24-uursreceptie staat altijd klaar om u diensten te verlenen. Fietsverhuur is beschikbaar bij het Meininger Hotel, evenals een speelkamer.

De beurs ligt op 1,2 km van het hotel. Metrostation Graaf van Vlaanderen ligt op 6 minuten lopen.  Het centraal station van Brussel ligt op 2 kilometer afstand. De Brusselse ringweg R0 ligt op 8 minuten met de auto.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
1 bed in a 4- or 6-bedded room info x 4
Double info
Toon meer kamers.

Alma Grand Place Hotel

Hartje Brussel! 

Hotel Alma, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven. 

U hoeft hotel Alma slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken. 

Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 200 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 500 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek. 

37 kamers.

Niet-roker kamers.

Air-conditioning.

LED-flatscreen TV.

Veilig.

Gratis internet in de lobby. 

Centraal gelokaliseerd.

Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.

Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.

 

Openbare parkeergelegenheid op 50 meter.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Triple info x 3
Single (SGL) info
Toon meer kamers.

Hotel NH Brussels EU Berlaymont

Het NH Brussels EU Berlaymont hotel ligt op 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het hotel biedt designer accommodatie met ruime badkamers.

De kamers van het NH Brussels EU Berlaymont hotel zijn voorzien van individueel regelbare airconditioning, thee- en koffiefaciliteiten en een gratis fles water. Er is gratis WiFi beschikbaar.

Het restaurant L'Objectif biedt uitzicht op de tuin en serveert lunch en diner. In de News Bar en het Coffee House kunt u terecht voor drankjes, snacks, zoete deegwaren en tapas.

Het NH Brussels EU Berlaymont hotel bevindt zich op 5 minuten lopen van metrostation Schuman, waar u met de lijnen 1 en 5 rechtstreeks naar het centraal station en het centrum van Brussel reist. Het is 3,5 km naar de Grote Markt, de winkelstraten en Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Comfort Room info
Toon meer kamers.

Ramada Brussels Woluwe

The brand-new Ramada Brussels Woluwe is located exactly in between Brussels' city centre and the Zaventem Airport. There is free Wi-Fi and a complimentary coffee, tea and chocolate corner. The guest rooms have air conditioning and a bath. In the morning, you can enjoy an extensive breakfast in the bright restaurant with 360° of daylight. Furthermore, there is a restaurant with terrasse, a bar and a private parking garage. There is also a fitness room avaible for our guests. You can also park your car free of charge on the streets around the hotel. It takes a 5-minute drive to the E40 motorway and you can reach the European Commission in a 10-minute drive.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.