95 resultaten gevonden
Sorteer op
Naam
|
Prijs
|
Sterren

pentahotel Brussels City Centre

Ligging/Beschrijving

Zal u in Brussel verblijven? Dan is pentahotel de slimste keuze die u kunt maken. U zoekt iets dat uniek, opwindend en vernieuwend is? Dan zijn wij er voor u! Wij staan klaar voor u en laten u graag zien wat de unieke penta methode inhoudt vanaf het moment dat u bij ons binnenstapt. Het hotel ligt vlak naast de prestigieuze modestraat Louizalaan en op wandelafstand van de mooie Grote Markt en de Europese instellingen in Brussel. Van eclectische boetieks en signature cuisine tot het bruisende nachtleven en live entertainment, de Brusselse Louizabuurt heeft een uniek karakter en stijl. Kom penta bezoeken en word een van de meest prestigieuze VIP's van Brussel.

 

Accommodatie

Onze 202 slaapkamers in Brussels zijn er niet enkel om de basisbehoeften van onze dierbare gasten te vervullen. Als u de deur van uw kamer sluit, dan wordt die ruimte uw eigen ruimte. Wij begrijpen het volledig. U wilt daar misschien wat werken, een powernap doen of gewoon ontspannen. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat de kamer u perfect bevalt, telkens als u langskomt. Elke kamer heeft dus een fantastisch rustgevend bed, breedbeeld-tv, gratis films en zeer begeerde toiletartikelen die we vaak zien verdwijnen (Maar dat laatste hebben we nooit gezegd.)

 

WIFI internettoegang, bureau, telefoon, kluis in de kamer, koelkast, 42-inch flatscreen tv, iPod verbinding, airconditioning, haardroger en badvoorzieningen in elke kamer.

 

Check-in: vanaf 15 uur, Check-out: tot 12 uur

 

Pentalounge

pentahotel biedt een sfeer die u normaal zou verwachten in Milaan of Londen. Bij pentastijl draait het allemaal rond cool design met een gevoel van comfort en warmte. Onze pentalounge straalt deze ontspannen en vriendelijke stijl uit. Ondertussen zorgt het pentapersoneel voor een levendige groepssfeer onder de hotelgasten, passerende klanten en partners van het hotel. Daarbovenop zorgen ze nog voor enkele extra elementen van pentafun en verrassing in de lounge en gastkamers.

 

Activiteiten en vrije tijd

In het hartje van de hoofstad van Europa, bent u op loopafstand van de Grote Markt, het Koninklijk Paleis en het Museum van Schone Kunsten. U kan gaan shoppen op de luxueuze Louisalaan op 200 m van het hotel, of lekker gaan proeven van de uitstekende Belgische chocolade.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Auberge des 3 Fontaines

Auberge des 3 Fontaines ligt aan de rand van het Zoniënwoud in Brussel. Het biedt functionele kamers en slaapzalen, gratis WiFi in de openbare ruimtes, een tennisbaan, een tuin met een terras, een eigen restaurant en gratis openbare parkeergelegenheid.

De kamers zijn voorzien van stapelbedden en/of eenpersoonsbedden, een kleine zithoek en een eettafel. U kunt gebruikmaken van een gedeelde badkamer.

Auberge des 3 Fontaines verzorgt 's ochtends een gezond ontbijt. In het restaurant van het hostel kunt u een hapje eten of genieten van een drankje aan de bar. De dichtstbijzijnde supermarkten vindt u op minder dan 2 km afstand.

Het hostel beschikt over een tennisbaan, tafeltennis- en squashfaciliteiten, waar u tegen een toeslag gebruik van kunt maken. U kunt tevens ontspannen in de tuin of op het terras.

De Auberge des 3 Fontaines bevindt zich op 10,4 km van de Grote Markt, op 12 km van de Eurostar- en Thalysterminal van het treinstation Brussel-Zuid, op 9,8 km van het centraal station van Brussel en op 18 minuten rijden van de luchthaven van Brussel. De receptie geeft u graag toeristische informatie.

Het hostel is goed te bereiken met het openbaar vervoer. Er stopt een bus voor de deur van het sportcentrum en u wandelt in 10 minuten naar het dichtstbijzijnde metrostation (Herrmann-Debroux). Ook met de auto is de accommodatie goed bereikbaar. Via de nabijgelegen Brusselse Ring en de snelweg E411 rijdt u zo naar verschillende Europese hoofdroutes.

Kamertypes Max.  
Kamer met Douche info x 4 Toon prijzen
Hostel Luxe 2 beds info
slaapzaal mannen info
Toon meer kamers.

Hotel Sabina

Kom en verken de schitterende stad Brussel vanuit het kleine, gezellige Hotel Sabina en geniet van de bescheiden elegantie van zijn accommodaties.

Doe uw voordeel met de gunstige locatie van dit intieme hotel en ontdek de hoofdstad van Europa met zijn indrukwekkende gebouwen en het schitterende historische centrum. Het hotel bevindt zich op slechts enkele minuten van de belangrijkste toeristische attracties, zoals Manneken Pis en het stadhuis, en de Europese instituten. Hier kunt u de geweldige sfeer van deze grote stad proeven zonder een fortuin te hoeven besteden aan de schone, volledig voorziene accommodaties.

Na een dag in het centrum, waar u heeft genoten van uw vrije tijd of zaken heeft gedaan, kunt u heerlijk tot rust komen op uw stijlvolle, comfortabele kamer.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Single info
Double info
Toon meer kamers.

Aris Grand Place Hotel

Welkom thuis ! 

Hotel Aris, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven. 

U hoeft Hotel Aris slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.

 

Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 100 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 50 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek. 

55 kamers.

Niet-roker kamers.

Air-conditioning.

LED-flatscreen TV.

Veilig.

Gratis internet in de lobby.

Centraal gelokaliseerd.

Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.

Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.

 

Openbare parkeergelegenheid op 100 meter.

Kamertypes Max.  
Double info Toon prijzen
Triple info x 3
Single info
Toon meer kamers.

Gosset Hotel

Gosset Hotel is een drie-sterren hotel, gelegen aan de Brusselse Ring, op nauwelijks 10 minuten van het stadscentrum, met een vlotte verbinding naar de stad, de voornaamste stations en de luchthaven van Zaventem. De typisch Franse brasserie-stijl in "brasserie Gosset" en de sympathieke bar maken van dit hotel de ideale locatie voor zakenlui te Brussel. Graag nodigen wij U uit een kijkje te nemen van de vele troeven die Gosset Hotel U te bieden heeft...

GRATIS INTERNET

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

9Hotel Chelton

Het Chelton Hotel bevindt zich op slechts 400 meter van metrostation Schuman en op slechts 5 minuten lopen van de Europese Commissie. Het heeft een 24-uursreceptie en biedt gratis WiFi in het hele gebouw.

De eenvoudige, functionele kamers van het Chelton hebben kabel-tv en een eigen badkamer met een föhn. U kunt ook gebruikmaken van een stomerijservice.

Hotel Chelton ligt op slechts 4 metrohaltes van de Grote Markt en het centraal station van Brussel, op iets meer dan 5 minuten lopen van de Raad van de Europese Unie en op slechts 200 meter van het Jubelpark.

Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt en tegen een toeslag kunt u ook gebruikmaken van de privéparkeergelegenheid van het hotel.

Kamertypes Max.  
Eenpersoon Kamer info Toon prijzen
Standaard Dubbel of Twin Kamer info x 3
Standaard Tripel Kamer info x 4
Toon meer kamers.

The Dominican

Boetiekhotel The Dominican ligt op 5 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime accommodatie en gebruik van het wellness-centrum met een sauna en een Turks stoombad.

The Dominican heeft warm ingerichte kamers met gratis WiFi, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten van Nespresso. De kamers zijn tevens voorzien van een badjas met slippers voor extra comfort.

Na een uurtje sporten in het fitnesscentrum kunt u nieuwe energie opdoen met een voedzame lunch of diner in de Grand Lounge, die tegenover de binnenplaats ligt. De Lounge Bar biedt drankjes en exotische cocktails.

Het Dominican bevindt zich op 5 minuten loopafstand van het Centraal Station van Brussel. Vanaf de halte De Brouckère, 200 meter verderop, kunt u tramlijn 1 of 5 nemen naar het gebouw van de Europese Commissie.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Citadines Toison d’Or Brussels

Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.

De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.

Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.

Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Radisson RED Hotel

Radisson RED Brussels features 149 Studios and suites, a OUIBar + KTCHN restaurant and deli, 3 meeting and conference rooms, a fitness including sauna and parking facilities.

At walking distance from all the European Institutions, the festive place du Luxembourg and the lively Saint-Boniface neighbourhood, the hotel is also only 2 km away from the historical centre and the Grand-Place of Brussels. 

 

ALWAYS CONNECTED

 

We think technology should make your life and your stay better. That’s why we like to make sure yours can work to the best of it’s ability. From streaming devices to your TV, to opening your door with the Radisson RED App, we’ve made sure that we have free high speed WiFi on hand to keep you going.

 

ALWAYS LOCAL

 

The OUIBar + KTCHN is your food, drink and social hub. Where we’ve created menus from local, seasonal produce. Want to taste the heart and soul of the city? You’ve come to the right place. And the best part? You can make your order through the app and collect your grub when it suits you.

 

We aslo have an extensive list of cocktails and craft beers. So whether you’re planning a late one, or a leisurely lunch with  friends and colleagues, we’re here to make it happen.

 

CREATE EVENTS

 

Our Events & Games Studios can bring a little out of the box thinking to your business meetings, or can simply be the fastest route to help you de-stress after a long day. Meet, create, socialize, escape – they’re designed for whatever situation you want.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Beverly Hills Hotel

Het Beverly Hills Hotel ligt op 2 minuten lopen van de Louizalaan en het Stefaniaplein, naast de prestigieuze Gulden-Vlieslaan, en het biedt gratis WiFi in het hele gebouw. U heeft gratis toegang tot een kleine fitnessruimte.

Dit familiehotel biedt kamers met eigen badkamers. U kunt er ook verblijven in kamers aan de tuin, in het bijgebouw van het hotel. Het ontbijt wordt elke ochtend geserveerd in de ontbijtruimte.

Op verzoek en tegen een toeslag kunt u gebruikmaken van de hot tub en de sauna.

Het Beverly Hills Hotel ligt in de buurt van het metrostation Louiza en de tramlijnen 93 en 94. Het Magritte Museum ligt op 1 km van de accommodatie, en de Europese Instellingen liggen 2 km verderop. De luchthaven van Brussel ligt op 20 minuten rijden.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

NH Collection Brussels Centre

Het NH Collection Brussels Centre hotel, voorheen bekend als NH Atlanta Brussels, in het hart van de stad. Dit is op slechts enkele minuten afstand van het belangrijkste plein en een aantal beroemde bezienswaardigheden. Het gebouw zelf is in de jaren 20 gebouwd en heeft een paar prachtige kenmerken uit deze periode behouden.

Op 5 minuten lopen van de Grote Markt en monumenten zoals het wereldberoemde Manneken Pis Parallel aan de Nieuwstraat, de bekendste winkelstraat van de stad Gebouw uit de jaren 20 met de oorspronkelijke trap en een prachtig terras op de bovenste verdieping

De kamers zijn ruim en comfortabel. Naast Superior en Premium kamers, bieden wij een verscheidenheid aan Junior suites en Suites.

Ruime kamers met hoge plafonds en comfortabele bedden De suites zijn ideaal voor gezinnen en hebben genoeg ruimte voor 2 opklapbedden De presidentiële suite is perfect voor vergaderingen of speciale gelegenheden

Onze ontbijtzaal op de bovenste verdieping beschikt over een adembenemend panoramisch uitzicht op de stad. Het bijbehorende terras is met name fijn in de warmere maanden. Verder hebben we diverse zalen voor evenementen en een volledig toegeruste fitnessruimte.

Uitgebreid ontbijtbuffet met panoramisch uitzicht 8 evenementruimten ideaal voor elk soort evenement Volledig toegeruste fitnessruimte die gratis is voor hotelgasten
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

MEININGER Hotel Brussels City Center

Designhotel Meininger ligt aan de oever van het kanaal Charleroi-Brussel in een oude fabriek. Het biedt gratis WiFi en een 24-uursreceptie. De Grote Markt ligt op 1,5 km afstand.

Elke moderne kamer is ingericht met lichtgrijs gekleurde muren en een parketvloer. De kamer beschikt ook over een flatscreentelevisie en een eigen badkamer met een douche.

Het restaurant en de bar zijn ingericht in de stijl van de fabriek met grote witte pilaren, de oorspronkelijke betonnen plafonds en metalen fabrieksverlichting boven de tafels.

De 24-uursreceptie staat altijd klaar om u diensten te verlenen. Fietsverhuur is beschikbaar bij het Meininger Hotel, evenals een speelkamer.

De beurs ligt op 1,2 km van het hotel. Metrostation Graaf van Vlaanderen ligt op 6 minuten lopen.  Het centraal station van Brussel ligt op 2 kilometer afstand. De Brusselse ringweg R0 ligt op 8 minuten met de auto.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
1 bed in a 4- or 6-bedded room info x 4
Double info
Toon meer kamers.

Best Western Hotel Royal Centre

Located 600 metres from both the Madou and Botanique metro stations, Best Western Hotel Royal Centre offers spacious, charming rooms with free Wi-Fi. The air-conditioned rooms have a warm interior and are equipped with tea and coffee making facilities. There is a breakfast room where you can enjoy an extensive breakfast buffet in the morning.

The Royal Club bar serves a variety of Belgian beers, international drinks and snacks. 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Hotel Siru

BUDGET -- BUSINESS -- TRENDY

The Hotel Siru Brussels is a unique property, convenient for your business visits, family and lovers city breaks, and for all your leisure trips.

The history of this hotel goes back to the 18th century, when coaches and barouches stopped at the Saint-Jean Hotel which served as a love getaway for Arthur Rimbaud and Paul Verlaine. The building is today one of the oldest buildings in the city of Brussels, and more particularly one of the oldest hotels still in activity.

Ideal for your visits in the Capital of Europe, located at the Place Rogier, near the city's longest pedestrian shopping street Rue Neuve, few steps away from the main North train station, Business district, European community, next to all points of interests like the Grand Place and museums.

It is a very convenient location, in the center of Brussels, just across main metro stations, busses, and all major transportations.

Behind the neon facade by Fernand Flauch, this hotel is a beautiful art deco building, offering 101 rooms and suites, fully renovated in late 2011.

Our guestrooms are all equipped with the standard modern comforts and conveniences.

The imaginative and individual decor of each room make your visit most enjoyable and refreshing.

Fully renovated Autumn 2011 Located at Place Rogier in the Heart of Brussels Design Oriented Budget Hotel Free Wifi throughout hotel Prices starting at 65 euro/ night No Pets Allowed Non smoking Property
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Standard Room info
Double info
Toon meer kamers.

NH Grand Place Arenberg

Het NH Grand Place Arenberg hotel in Brussel is gelegen op een ideale locatie in het historische en commerciële stadscentrum van Brussel. De beroemde Grand Place en het Centraal-station, met verbindingen naar lokale en internationale bestemmingen, liggen op slechts vijf minuten lopen van ons hotel. Het Warandepark (Parc de Bruxelles) met het Koninklijk paleis en het museum van de Belgische meester van het surrealisme, René Magritte, ligt op 10 minuten afstand van het hotel NH Grand Place Arenberg. Geniet van een ontspannen en comfortabel verblijf in onze 155 kamers, waaronder zes junior suites.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.

Auberge de Jeunesse Génération Europe

De Jeugdherberg Génération Europe is ideaal gelegen: op wandelafstand van het kanaal van Brussel, nauwelijks 15 minuten van de Grote Markt en 10 minuten van de Antoine Dansaertstraat, de uitgelezen plaats voor modeliefhebbers, en de Sint-Gorikswijk, een hippe plek met vele terrasjes, cafés en bars. De herberg beschikt over een grote open ruimte, wat een voorrecht is in het centrum van de hoofdstad van Europa.

 

Daarnaast is het de enige herberg waar campingcars en motorhomes kunnen parkeren. Hij beschikt over 5 parkeerplaatsen, een bevoorradingsplaats waar de tank kan worden gevuld en het afvalwater kan worden geloosd, en een zone om de accu's op te laden. De tarieven zijn op aanvraag en omvatten in elk geval de toegang tot de faciliteiten van de herberg (bar, gratis WiFi, enz.).

Kamertypes Max.  
2-persoonskamer, incl. lakens, met ontbijt info Toon prijzen
Bedden in 4-persoonskamer, met douche & WC, inc... info
4-persoonskamer, met douche & WC, incl. lakens,... info
Toon meer kamers.

Progress Hotel

Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.

In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.

 

De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.

 

Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.

 

Bijzonderheden van het hotel

Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementen
Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Superior Room info
Double info
Toon meer kamers.

Hotel Pullman Brussels Midi

Comfort, modern design... Het hotel Pullman Brussels Centre Midi - ontworpen door de architect Jean-Philippe Nuel - is het nieuwe viersterren luxe hotel gelegen in het internationale station van Brussel (Thalys, Eurostar, ICE, TGV).

Het hotel is gelegen op 5 minuten met de metro of 15 minuten lopen naar het historische hart van Brussel (Grote Markt, Zavel, Europese en Louiza wijk ,...).

Pullman Brussels Centre Midi biedt u 237 niet-rokers kamers met modern elegant design, air-conditioning, uitgerust met de allernieuwste technologie. 

De Fit Lounge is gewijd aan uw welzijn en 24/7 beschikbaar met kwalitatieve sportuitrustingen. De sauna biedt u de mogelijkheid om u terug op te laden

Victor Restaurant & Bar biedt verfijnde en creatieve gerechten op basis van verse producten zorgvuldig geselecteerd door onze Chef. Een brede waaier van wijnen per glas kunt u in de Vinoteca by Pullman ontdekken. In onze lounge bar kunt u genieten van onze Cocktails en Belgische bieren.

11 modulaire meetingzalen met « High-tech » materialen zijn beschikbaar.

300 Mbit. WiFi wordt gratis aangeboden in het hotel.

 

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info

Hotel Le Plaza

Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Classic info
Toon meer kamers.

NHOW Brussels Bloom

~~~nhow Brussels Bloom is een ruimte waar kunst tot leven komt. Dit hotel ligt in de bruisende botanische wijk van de stad en ademt kunst in al zijn vormen. Een leeg canvas en cultureel centrum voor globetrotters, zakenreizigers en Brusselaars. Het ligt op slechts 15 minuten van de luchthaven van Brussel en het Noordstation, dicht bij het openbaar vervoer en op 15 minuten lopen van het historische stadscentrum.

-Nabij het cultureel centrum Le Botanique en de prachtige Botanische Tuinen

-Overdekte parkeerplaats op het terrein.

-Veel wandelroutes, restaurants en bars in de buurt

Elk van de 305 kamers van het hotel is ontworpen om op een kunstgalerie te lijken. Elke verdieping heeft een ander thema en u kunt een optie kiezen die bij uw stemming past.

-Enkele van de ruimste kamers in de stad.

-Drie kamers geschikt voor gehandicapte gasten

-Familiekamers beschikbaar, elk met twee grote bedden.

Op zoek naar een unieke locatie voor uw vergaderingen? nhow Brussel is wat u zoekt! Het combineert een inspirerende sfeer met moderne seminar- en evenementenruimten. Het etablissement biedt 13 zalen voor maximaal 350 personen.

Droomt u ervan om in een kunstgalerie te slapen? Dit is je kans! Verblijf in een van onze volledig gerenoveerde kamers en geniet van een nieuwe hotelervaring.

nhow Brussel. Hier en nu.

Kamertypes Max.  
Single info Toon prijzen
Double info
Twin info
Toon meer kamers.