Park Inn by Radisson Brussels Midi
Het Park Inn by Radisson Brussels Midi combineert moderne kamers, een fitnessruimte en een restaurant & grill met een ideale locatie tegenover het treinstation Brussel-Zuid. De vertrekhallen voor de hogesnelheidstreinen van Eurostar en Thalys liggen op slechts 200 meter afstand.
In de kamers van het Park Inn zijn een flatscreentelevisie met kabelkanalen, airconditioning en koffie- en theefaciliteiten aanwezig. Ze beschikken ook over een bureau en een moderne badkamer met een bad of een douche.
Manneken Pis ligt op minder dan 20 minuten lopen van het hotel. Het Park Inn by Radisson bevindt zich op 1,5 km van het Justitiepaleis. Het metrostation Zuid/Midi is slechts 100 meter verderop te vinden.
De RBG Bar & Grill in het pension serveert gasten heerlijke gerechten, waaronder smakelijke steaks en gastronomische hamburgers. Mixdrankjes, lokale Belgische bieren en cocktails à la New York worden geserveerd in de bar.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Standard Room | ||
Toon meer kamers. |
Progress Hotel
Hotel Progress biedt de perfecte balans tussen comfort, persoonlijke service, moderne voorzieningen en een centrale ligging.
In het harmonieuze respect voor het welzijn van onze gasten, hebben we een sfeer van intimiteit, esthetiek en ontspanning gecreëerd in onze ruime lounges. De loungebar en de wintertuin met zijn zeldzame eeuwenoude olijfbomen, "Le jardin des Oliviers", verwelkomen onze gasten in een omgeving van kunst en groen.
De persoonlijke service en de belangstelling van ons team voor uw comfort en gemak zijn de belangrijkste factoren van onze gastvrijheid. Zakenlui en toeristen worden uitzonderlijk welkom geheten in een van de weinige boetiekhotels in Brussel.
Hotel Progress is een nieuw hotel met 57 luxe kamers en suites, lounges met airconditioning en alle comfort.
Bijzonderheden van het hotel
Hotel gelegen in het zakencentrum Een persoonlijke service op maat Ruime kamers & luxe suites Volledig rookvrij hotel Honden en andere dieren zijn niet toegestaan. Ideale ligging in het centrum van Brussel, op een steenworp afstand van winkelcentra, musea, bedrijven en financiële instellingen, in de buurt van het grote openbaar vervoer. Een comfort volledig gewijd aan onze gasten, Conciërgeservice, Fitnesscentrum, internet en wifi, limousineservice, relaxfauteuils, muziekclub.... Conferentie- en vergaderzalen met daglicht en hightech apparatuur voor de succesvolle organisatie van uw evenementenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Superior Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Radisson RED Hotel
Radisson RED Brussels features 149 Studios and suites, a OUIBar + KTCHN restaurant and deli, 3 meeting and conference rooms, a fitness including sauna and parking facilities.
At walking distance from all the European Institutions, the festive place du Luxembourg and the lively Saint-Boniface neighbourhood, the hotel is also only 2 km away from the historical centre and the Grand-Place of Brussels.
ALWAYS CONNECTED
We think technology should make your life and your stay better. That’s why we like to make sure yours can work to the best of it’s ability. From streaming devices to your TV, to opening your door with the Radisson RED App, we’ve made sure that we have free high speed WiFi on hand to keep you going.
ALWAYS LOCAL
The OUIBar + KTCHN is your food, drink and social hub. Where we’ve created menus from local, seasonal produce. Want to taste the heart and soul of the city? You’ve come to the right place. And the best part? You can make your order through the app and collect your grub when it suits you.
We aslo have an extensive list of cocktails and craft beers. So whether you’re planning a late one, or a leisurely lunch with friends and colleagues, we’re here to make it happen.
CREATE EVENTS
Our Events & Games Studios can bring a little out of the box thinking to your business meetings, or can simply be the fastest route to help you de-stress after a long day. Meet, create, socialize, escape – they’re designed for whatever situation you want.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Hotel Welcome
Gelegen in een rustige straat in het hart van Brussel bij Place St. Catherine - de oude vismarkt van Brussel en op 6 minuten loopafstand van het beroemde Grand Place vindt u het Hotel Welcome Brussel. Het hotel is zowel ongewoon als verrassend door het aanbieden van een echte wereldtour voor het veeleisende cliëntele, want elk van de 17 kamers vertegenwoordigt een land van de wereld. De kamers zijn uniek ingericht in de stijl van elk land met echte artefacten, sommige meegebracht door eerdere gasten. Dit is de magische plek met een droom voor de meest veeleisende mensen.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Radisson Collection Grand Place Brussels
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place Brussels nodigt u uit om een emblematisch hotel te herontdekken met opgewaardeerde faciliteiten, heringerichte kamers en twee nieuwe restaurants met originele culinaire concepten.
Dit hotel in het centrum van de stad biedt een zeer gemakkelijke toegang tot het centraal station van Brussel met directe verbindingen naar de luchthaven, de metro van de stad en de belangrijkste spoorlijnen van Europa (Thalys, Eurostar, ICE).
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place is gelegen op een prestigieuze locatie, dicht bij de belangrijkste recreatieve attracties zoals de Grand Place, Manneken Pis en het Magritte Museum.
Onze 282 stijlvolle kamers en suites combineren een strak hedendaags design met echt comfort, doordachte voorzieningen en verbeterde faciliteiten.
U kunt genieten van een heerlijk ontbijtbuffet in een unieke omgeving en gebruikmaken van onze restaurants Eneko Basque en Shanghai Kitchen.
Het Radisson Collection Hotel, Grand Place biedt de ultieme sjabloon voor het hedendaagse leven - verenigd door modern design en uitzonderlijke ervaringen op het gebied van dineren, fitness, wellness en duurzaamheid.
Met 18 fris ontworpen en vernieuwde vergaderzalen, voornamelijk verspreid over het lumineuze atrium van het hotel, een toegewijd team van event professioneels en interne AV-partners, is het podium klaar om succesvolle vergaderingen te garanderen, van het begin tot het einde.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
NH Grand Place Arenberg
Het NH Grand Place Arenberg hotel in Brussel is gelegen op een ideale locatie in het historische en commerciële stadscentrum van Brussel. De beroemde Grand Place en het Centraal-station, met verbindingen naar lokale en internationale bestemmingen, liggen op slechts vijf minuten lopen van ons hotel. Het Warandepark (Parc de Bruxelles) met het Koninklijk paleis en het museum van de Belgische meester van het surrealisme, René Magritte, ligt op 10 minuten afstand van het hotel NH Grand Place Arenberg. Geniet van een ontspannen en comfortabel verblijf in onze 155 kamers, waaronder zes junior suites.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Auberge de Jeunesse Génération Europe
De Jeugdherberg Génération Europe is ideaal gelegen: op wandelafstand van het kanaal van Brussel, nauwelijks 15 minuten van de Grote Markt en 10 minuten van de Antoine Dansaertstraat, de uitgelezen plaats voor modeliefhebbers, en de Sint-Gorikswijk, een hippe plek met vele terrasjes, cafés en bars. De herberg beschikt over een grote open ruimte, wat een voorrecht is in het centrum van de hoofdstad van Europa.
Daarnaast is het de enige herberg waar campingcars en motorhomes kunnen parkeren. Hij beschikt over 5 parkeerplaatsen, een bevoorradingsplaats waar de tank kan worden gevuld en het afvalwater kan worden geloosd, en een zone om de accu's op te laden. De tarieven zijn op aanvraag en omvatten in elk geval de toegang tot de faciliteiten van de herberg (bar, gratis WiFi, enz.).
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
2-persoonskamer, incl. lakens, met ontbijt | Toon prijzen | |
Bedden in 4-persoonskamer, met douche & WC, inc... | ||
4-persoonskamer, met douche & WC, incl. lakens,... | ||
Toon meer kamers. |
NH Collection Brussels Centre
Het NH Collection Brussels Centre hotel, voorheen bekend als NH Atlanta Brussels, in het hart van de stad. Dit is op slechts enkele minuten afstand van het belangrijkste plein en een aantal beroemde bezienswaardigheden. Het gebouw zelf is in de jaren 20 gebouwd en heeft een paar prachtige kenmerken uit deze periode behouden.
Op 5 minuten lopen van de Grote Markt en monumenten zoals het wereldberoemde Manneken Pis Parallel aan de Nieuwstraat, de bekendste winkelstraat van de stad Gebouw uit de jaren 20 met de oorspronkelijke trap en een prachtig terras op de bovenste verdiepingDe kamers zijn ruim en comfortabel. Naast Superior en Premium kamers, bieden wij een verscheidenheid aan Junior suites en Suites.
Ruime kamers met hoge plafonds en comfortabele bedden De suites zijn ideaal voor gezinnen en hebben genoeg ruimte voor 2 opklapbedden De presidentiële suite is perfect voor vergaderingen of speciale gelegenhedenOnze ontbijtzaal op de bovenste verdieping beschikt over een adembenemend panoramisch uitzicht op de stad. Het bijbehorende terras is met name fijn in de warmere maanden. Verder hebben we diverse zalen voor evenementen en een volledig toegeruste fitnessruimte.
Uitgebreid ontbijtbuffet met panoramisch uitzicht 8 evenementruimten ideaal voor elk soort evenement Volledig toegeruste fitnessruimte die gratis is voor hotelgastenKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Aris Grand Place Hotel
Welkom thuis !
Hotel Aris, gelegen in het historisch centrum van Brussel, bevindt zich slechts op 5 minuten van het Centraal Station en het openbaar vervoer (tram, bus, metro). Het is dan ook maar een kleine moeite om u naar het centrum van het Europees kwartier of de voet van het Atomium te begeven.
U hoeft Hotel Aris slechts buiten te wandelen om uw geluk te vinden. Wat uw wens ook is: een eenvoudig en sympathiek eethuisje of een sterrenrestaurant, hippe bars of oude Brusselse bistro’s, Belgische bieren, tentoonstellingen, geklasseerde huizen of wijken.
Ondanks uw drukke agenda, zult u wel even de tijd hebben om enkele niet te missen plekjes te bezoeken: onze adembenemende Grote Markt (+/- 100 meter), Manneken Pis (+/- 500 meter), het meest internationale "Ketje" van Brussel en de schitterende Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen (+/- 50 meter). Op loopafstand daar vandaan vindt u het museumkwartier en de Zavel, het plein met de hippe terrassen, exclusieve boetieks en speciaalzaken voor chocolade en antiek.
55 kamers.
Niet-roker kamers.
Air-conditioning.
LED-flatscreen TV.
Veilig.
Gratis internet in de lobby.
Centraal gelokaliseerd.
Metro, bus en trein op loopafstand van het hotel.
Een paar stappen van de Grote Markt en de winkelstraten.
Openbare parkeergelegenheid op 100 meter.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Double | Toon prijzen | |
Triple | x 3 | |
Single | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Siru
The Hotel Siru Brussels is a unique property, convenient for your business visits, family and lovers city breaks, and for all your leisure trips.
The history of this hotel goes back to the 18th century, when coaches and barouches stopped at the Saint-Jean Hotel which served as a love getaway for Arthur Rimbaud and Paul Verlaine. The building is today one of the oldest buildings in the city of Brussels, and more particularly one of the oldest hotels still in activity.
Ideal for your visits in the Capital of Europe, located at the Place Rogier, near the city's longest pedestrian shopping street Rue Neuve, few steps away from the main North train station, Business district, European community, next to all points of interests like the Grand Place and museums.
It is a very convenient location, in the center of Brussels, just across main metro stations, busses, and all major transportations.
Behind the neon facade by Fernand Flauch, this hotel is a beautiful art deco building, offering 101 rooms and suites, fully renovated in late 2011.
Our guestrooms are all equipped with the standard modern comforts and conveniences.
The imaginative and individual decor of each room make your visit most enjoyable and refreshing.
Fully renovated Autumn 2011 Located at Place Rogier in the Heart of Brussels Design Oriented Budget Hotel Free Wifi throughout hotel Prices starting at 65 euro/ night No Pets Allowed Non smoking PropertyKamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Standard Room | ||
Double | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Le Plaza
Het luxe Le Plaza biedt eigen parkeergelegenheid en ruime kamers naast winkelcentrum City2. Het restaurant heeft een beschilderd plafond, en gasten kunnen trainen in de fitnessruimte. De kamers hebben een warme inrichting met zachte kleuren en lichte materialen, en zijn voorzien van airconditioning. Een uitgebreid ontbijtbuffet wordt in de ruime salon met een hoog plafond en glazen kroonluchters geserveerd. U kunt in Brasserie Estérel genieten van een zakenlunch of een diner bij kaarslicht. De voormalige wintertuin is omgetoverd tot een bar met een salon en biedt een aangename omgeving voor een glaasje champagne. Hotel Le Plaza ligt op 5 minuten lopen van station Brussel-Noord en op 10 minuten lopen van de Grote Markt. Metrostation Rogier ligt op 200 meter afstand.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Classic | ||
Toon meer kamers. |
Motel One
Het maakt niet uit of u een lange of korte trip naar Brussel maakt; uw Motel One voorziet u in de ideale basis voor een gevarieerde reis. Ontdek de charme van deze prachtige en internationale stad, en dat allemaal te voet. In een zeer korte tijd kunt het eeuwenoude Kathedraal van Sint-Michiel bewonderen, een bezoek brengen aan het Oude Stadshuis van Brussel of een wandeling maken door de culturele Beenhouwersstraat.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Thon Hotel Brussels City Centre
Thon Hotel Brussels City Centre **** is centraal gelegen in het hart van Brussel, op een steenworp afstand van de noordelijke zaken- en overheidswijk en de populairste winkelstraat van Brussel. Geniet van kleurrijke en moderne kamers en uitstekende toegang tot het openbaar vervoer.
Thon Hotel Brussels City Centre is CovidClean gecertificeerd door Safehotels.
Wij volgen alle aanbevelingen van de Belgische gezondheidsautoriteiten. De veiligheid van onze gasten en medewerkers is onze hoogste prioriteit.
Wifi
Gratis draadloos internet is beschikbaar in het hele hotel. Gast-pc's met gratis internet zijn beschikbaar bij de receptie.
Eten en drinken
Neem een drankje aan onze hotelbar en probeer een van onze zelfgemaakte snacks en warme gerechten in de zelfbedienings-snackbar.
Conferentie faciliteiten
Het hotel heeft 13 kleurrijke en moderne conferentiezalen die plaats bieden aan maximaal 400 evenement-deelnemers.
Fitness en sauna
Een uniek kenmerk van het hotel is de bovenste verdieping waar u ons ontspanningscentrum vindt met een fitnessruimte en een sauna, beide met een panoramisch uitzicht op het stadscentrum van Brussel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
ibis Styles Brussels Louise
Het ibis Styles Brussels Louise ligt op de trendy Avenue Louise in Brussel en heeft kamers met een flatscreen-tv en gratis faciliteiten, waaronder WiFi, ontbijt en thee, koffie en water in de lobby. Het hotel beschikt ook over een businesslounge met computers.
Alle kamers van het ibis Styles hebben een moderne badkamer en een eigen designer element, zoals een exclusieve spiegel of een stoel in gelimiteerde oplage.
Gasten kunnen een drankje krijgen in de bar van het hotel.
Er bevindt zich een tramhalte tegenover het ibis Styles Brussels Louise en metrostation Louise v ligt op 15 minuten lopen. Verder is het te voet 10 minuten naar het Hortamuseum en 3 km naar de Brusselse Grote Markt en het standbeeld Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Citadines Toison d’Or Brussels
Het Citadines Toison D'or biedt kamers en zelfstandige studio's en appartementen naast het metrostation Louise. De stijlvolle boetieks van de Louizalaan bevinden zich net om de hoek.
De accommodaties hebben gratis toegang tot internet, een satelliet-tv en koffie- en theefaciliteiten. De studio's en appartementen bieden ook een aparte keuken met een magnetron, koelkast en vaatwasser.
Het Citadines Apart'hotel Bruxelles Toison D'or beschikt over een ontbijtzaal, een 24-uursreceptie en een wasserette en stomerij. Parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein.
Het Brussels Toison d'Or ligt op 15 minuten lopen van het Magritte Museum en het standbeeld Manneken Pis.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Mercure Brussels Airport
Mercure Hotel Brussels Airport biedt een eigen à-la-carterestaurant, een fitnesscentrum, een gratis pendeldienst van/naar de luchthaven op specifieke tijden en gratis WiFi. Het hotel ligt in Diegem, binnen 7 km van de luchthaven van Brussel. Het beschikt over kamers met airconditioning en een terras in de tuin.
Elke kamer is ingericht met een tv en een koelkast. De eigen badkamers zijn uitgerust met een bad of douche, een toilet en een haardroger.
Mercure Hotel Brussels Airport beschikt over een 24-uursreceptie. Verder biedt het hotel onder meer een bagageopslag, eigen winkels en wasfaciliteiten.
Het hotel ligt op 8,5 km van de Grote Markt, Manneken Pis en de winkelstraat Rue Neuve. Het treinstation Diegem bevindt zich op 3,8 km van het hotel. Het Atomium kunt u bereiken in 15 minuten rijden.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Pullman Brussels Midi
Comfort, modern design... Het hotel Pullman Brussels Centre Midi - ontworpen door de architect Jean-Philippe Nuel - is het nieuwe viersterren luxe hotel gelegen in het internationale station van Brussel (Thalys, Eurostar, ICE, TGV).
Het hotel is gelegen op 5 minuten met de metro of 15 minuten lopen naar het historische hart van Brussel (Grote Markt, Zavel, Europese en Louiza wijk ,...).
Pullman Brussels Centre Midi biedt u 237 niet-rokers kamers met modern elegant design, air-conditioning, uitgerust met de allernieuwste technologie.
De Fit Lounge is gewijd aan uw welzijn en 24/7 beschikbaar met kwalitatieve sportuitrustingen. De sauna biedt u de mogelijkheid om u terug op te laden
Victor Restaurant & Bar biedt verfijnde en creatieve gerechten op basis van verse producten zorgvuldig geselecteerd door onze Chef. Een brede waaier van wijnen per glas kunt u in de Vinoteca by Pullman ontdekken. In onze lounge bar kunt u genieten van onze Cocktails en Belgische bieren.
11 modulaire meetingzalen met « High-tech » materialen zijn beschikbaar.
300 Mbit. WiFi wordt gratis aangeboden in het hotel.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin |
Argus Hotel Brussels
Het Argus Hotel ligt op 350 meter van het metrostation Louise en 20 minuten lopen van de Grote Markt. Het biedt ruime, geluiddichte kamers, een dagelijks continentaal ontbijt en gratis WiFi.
De kamers van het Argus Hotel Brussels zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv, een klein bureau en een minibar. Elke kamer heeft grote ramen en moderne kunst aan de muur.
Het Argus ligt op iets meer dan 15 minuten lopen van het standbeeld Manneken Pis. Het Koningsplein, waar zich het Magritte Museum bevindt, is 10 minuten lopen. Het Europees Parlement ligt op 1,5 km van het hotel.
Gasten die de omgeving verder willen verkennen, kunnen gebruikmaken van de autoverhuurservice en de excursiebalie. De receptie van het Argus Hotel is 24 uur per dag geopend.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Van der Valk Hotel Brussels Airport
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single | Toon prijzen | |
Double | ||
Twin | ||
Toon meer kamers. |
Hotel Queen Anne
De Queen Anne is een hotel met 60 kamers gelegen in hartje Brussel, op enkele minuten van de beroemde Grote Markt, halverwege tussen de metrohaltes De Brouckère en Rogier.
Het is sober versierd met smaak en biedt comfortabel beddengoed voor een gezonde nachtrust.
De belangrijkste bezienswaardigheden liggen op wandelafstand van het hotel.
De centrale ligging van het Queen Anne*** hotel biedt een uitgelezen keuze uit gerenommeerde restaurants en brasseries van de Sint Katelijnewijk, winkelcentra in de Nieuwstraat en talrijke musea, culturele centra en theaters die de stad rijk is.
Enkele minuten wandelen en u vindt de typische winkels en brasseries van de Koninklijke galerijen St. Hubert en de vitrines van de Belgische trendsetters in de Dansaertwijk. Het hotel gaat er prat op een correcte prijs te bieden die een uitstekende verhouding garandeert tussen prijs en kwaliteit.
Er wordt ook een heerlijk ontbijt geserveerd tussen 7u en 10u.
De receptie van het hotel is open 24h/24.
Of u nu een zakenreis maakt of de tijd neemt om u een weekend te ontspannen in de Europese hoofdstad, Hotel Queen Anne*** is uw kwaliteitspartner voor een geslaagd verblijf.
Kamertypes | Max. | |
---|---|---|
Single Room | Toon prijzen | |
Single Room | ||
Double Room | ||
Toon meer kamers. |